www.greys-anatomy.cz Právě je 01 čer 2020, 09:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 164 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Diskuze k dílům 4. řady PP (BEZ SPOILERŮ)
PříspěvekNapsal: 29 kvě 2011, 10:38 

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Callie Torres
tak jsem se konečně dostalak finálovému dílu pp, plná rozporuplných pocitů...
Spoiler

no, jsem zvědavá jak to za čtyři měsíce dopadne :D

PříspěvekNapsal: 05 zář 2011, 12:16 
Moderátor

Nejoblíbenější postava: Owen Hunt
Tak já jsem konečně dojela čtvrtou řadu. A mám potřebu se vyjádřit k jednotlivým postavám. :hahahi:

Addison: Někdy mě štve tím, že neví, co chce a že furt leze za Samem. Už jsem se těšila, že je tenhle hrozný pár definitivně za námi a ono houby. Já jen doufám, že s příchodem Benjamina Bratta (který se mi líbí vždy a všude a s Addison jim to v posledním dílu náramně slušelo) jako nové stále postavy do seriálu, se to ještě změní. A konečně tam bude potřebné sexuální napětí, které mezi Addison a Samem prostě nikdy nebylo. Já ji teda vždycky chtěla s Petem, ale to tvůrci nějak zazdili, což mě hrozně mrzí. :roll:

Pete: Moje nejoblíbenější postava. Chlap, který si umí dupnout i být citlivý. Jeho vztah s Violet jsem nikdy nepřekousla, prostě se mi k sobě nehodí a hotovo. No a finále série... ufff! :shock:

Violet: Asi jsem v menšině, ale já ji prostě nemám ráda, je to sobecká kráva, která myslí jen na sebe, ale dělá ze sebe sluníčkovou terapeutku, jež chce hlavně pomáhat lidem. Eh... Ne, fakt ji nemůžu a po finále už vůbec. :ratata:

Sam: Ten mi je tak nějak u zadku, takový hezounek, co proplouvá životem, ale prostě mě nezajímá a akorát nám ničí Addison. :|

Cooper: Toho žeru od začátku, nemám proti němu nejmenší výhrady. Citlivý, občas dětinský, ale prostě sympaťák. :PP:

Charlotte:
Je, jaká je, ale ke Cooperovi se hodí. I ty hádky k nim patří. Silná žena, trochu chladná, ale pod povrchem citlivá. A po tom znásilnění ji mám ještě radši. 8-)

Sheldon: Ten mě občas hodně baví, občas vůbec. Měli by mu už dát více prostoru, aby se pořádně rozjel a nebyl jen za takového "třídního" otloukánka. :hahahi:

Amelia: U ní je to složité, ale má dobré hlášky a věřím, že v páté sérii se to kolem jejího alkoholismu pořádně rozjede a těším se na to. :-)

Naomi: A nakonec jsem si nechala všemi nenáviděnou postavu. A já volám hurá, že už bude konečně ze seriálu pryč a objeví se maximálně jako hostující herečka v pár epizodách. Za celé čtyři sezony jsem nenašla jediný moment, kdy by mi byla byť na chvilku sympatická. Štvalo mě na ní úplně všechno. Jak píše Lui, to jak blbě čumí, to mě úplně vytáčelo, pokaždé když byla v záběru, měla jsem sto chutí jí na ten ksicht šlápnout. :-xx Fife mi nevadil, toho bych i v seriálu brala, ale jeho vkus nechápu, co na ní viděl... no to je fuk. Naomi je konečně pryč a už bych se bez ní obešla úplně. :x:

Tak to je všechno a těším se moc a moc na Benjamina Bratta... už tak nějak tuším, co se z něj vyklube. ;)

PříspěvekNapsal: 05 zář 2011, 16:57 

Nejoblíbenější postava: Meredith Grey
nedá mi to a musím skoro ve všem souhlasit s KevSpou... vystihla jsi to dokonale... ja tu serii dokoukala pred 2 dny...
taky jsem vždycky chtěla Addie s Petem (treba este neni vsem dnum konec :ach: ), Pete je bozskej...
a Violet mi ze zacatku nevadila, ale co predvádí poslední 2 série ... vystihla jsi ji skvele
a na Benjamina se take moc těším... nostalgicky jsem si vzpomněla na Slecnu drsnaka 1 :svato:

PříspěvekNapsal: 05 zář 2011, 18:29 

Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
Tak to mi seděl Pete s Addison jen ze začátku první série. Naopak mám ráda vztah Addison se Samem, i když pravda, je více kamarádský než, že by mezi nima byla nějaká jiskra. A je jasné, že se do toho zamíchá nový příchozí. :)

Rozhodně u mě ale vede Charlotte s Cooperem. Jednak jsem už v prvním díle nostalgicky zavzpomínala na agenta Paula Kellermane z Prison Breaku :ach: :D A jednak je Paul Adelstein neuvěřitelný sympaťák (u mě od začátku vede na plné čáře, daleko více než třeba Pete). A Charlotte je asi nejkomplikovanější postavou ze všech. Pro mě u ní byl takový posun, postupně se odkrývaly všechny její stránky a samozřejmě to vyvrcholilo touto sérií, kde byla dokonalá. A taky je mi sama představitelka Charlotte, KaaDee Strickland, sympatická, z těch rozhovorů, co jsem s ní viděla se mi zdá, že bere tu roli skutečně vážně a taky v každém rozhovoru, co jsem s ní viděla, tak pěla slova chvály na Shondu, ale to většina herců z GA a PP. Jo, Shonda je prostě vyjímečná. :) Je zvláštní, že v každém jejím seriálu si člověk najde moment, postavu, charakter, který mu připomíná sám sebe, asi je to tím, že ty postavy a jejich život, jejich vývoj s postupem seriálu je tak reálný.. :)

"You never know the biggest day of your life is the biggest day. Not until it's happening. You don't recognize the biggest day of your life, not until you're right in the middle of it. The day you commit to something or someone. The day you get your heart broken. The day you meet your soul mate. The day you realize there's not enough time, because you wanna live forever. Those are the biggest days. The perfect days. You know?"

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 164 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina