www.greys-anatomy.cz Právě je 10 dub 2020, 07:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nový život, staré časy
PříspěvekNapsal: 15 črc 2010, 18:00 

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
Možno trochu odveci názov ale konečne prinášam svoju fanfiction. Zatiaľ to nie je dlhé a pomerne nudné. Ale to len aby ste videli, čo sa zatiaľ udialo. Budem rad za komentáre aby som vedela , či sa oplatí písať aj nejaké to pokračovanie.
_________________________________________________________________________________________

„Samozrejme. Už som na ceste.“ Povedal Derek do telefónu a ponáhľal sa k dverám. Ešte je to len rok od toho nešťastného dňa kedy v nemocnici vystrájal ozbrojený muž menom Gary Clark. Rok odo dňa kedy bol Derek postrelený a zbavený funkcie šéfa chirurgie. Bol to rok plný zmien a neočakávaných udalostí, ale teraz je už Derek znovu v plnom nasadení zachraňovať ľudské životy. „Ty ideš znova do nemocnice?“ spýtala sa Meredith ktorá práve vošla do kuchyne a uvidela svojho manžela ako sa ponáhľa preč. „Máme problém s pacientom. Ale pokúsim sa byť čo najskôr späť. A vy dvaja sa o seba dobre starajte.“ Dal Meredith bozk na líce, pohladkal jej pomaly rastúce bruško a už ho nebolo. Áno Meredith bola tehotná. Už to bolo 5 mesiacov no ona ani Derek tomu ešte stále nemohli uveriť. Po hroznej strate v ten nešťastný a hektický deň bolo veľmi ťažké to znovu skúsiť no stalo sa to a teraz sú Meredith aj Derek neskonale šťastní. Nikto nevie ako dlho to bude trvať, ale je to tak.
Meredith pomaly prešla ku kuchynskej linke a začala si pripravovať raňajky. Dnes sa zobudila s dobrou náladou a tak ju nič nemohlo rozhádzať. Zrazu ju len z myšlienok vytiahol krik nesúci sa po schodoch smerom k vstupnej hale.
„Nie. Nemám dôvod tu zostať ak to ty sám nechceš. Si len príliš slabý na to, aby si mi to povedal.“ Kričal naštvaný ženský hlas a po pár sekundách bolo počuť iba tresknutie vchodových dverí. V tom do kuchyne vstúpil Alex s nie práve šťastným výrazom na tvári. Meredith mu naznačila aby si sadol a ona si sadla k nemu. „Melinda. Ona jednoducho...“ Začal Alex s hnevom a zúfalosťou v hlase. „Znovu ste sa pohádali?“ Meredith sa spýtala vlastne úplne nepotrebnú otázku lebo z malého predstavenia pred pár sekundami ktoré s vypočula bolo jasné, že nešlo a bežný rozhovor medzi Melindou a Alexom.
„Keď ona.. Ja neviem.. Ona tvrdí, že by chcela trvalý vzťah ale..“
„Ale ty nevieš či máš do toho ísť.“ Dokončila za Alexa Meredith keďže teraz už presne vedela kde je problém.
„Vieš. Po tom všetkom s Izzie a potom zasa s Lexie. Ja jednoducho neverím že som na trvalý vzťah vhodný. Mám ju rád a práve preto ju nechcem zraniť.“ Alex vyzeral skutočne zničený. S Melindou bol síce iba pár mesiacov no ona by už rada vedela, či má ich vzťah nejakú budúcnosť.
„Tak jej to musíš povedať. Iná šanca nie je. Jedine ak by si ju chcela nechať ísť.“
Zatiaľ čo u Meredith doma sa rozoberali komplikované vzťahy dvoch mladých ľudí, v Callinom byte boli na rade rodinné záležitosti.

„125, 125, 125.“ Opakovala roztraseným hlasom Callie a oči nemohla odtrhnúť od displaya svojho mobilu ktorý pevne zvierala v ruke. „Už je to takmer rok a my sme na čakacej listine stále iba 125-te?“ Arizona veľmi chcela utešiť svoju zúfalú priateľku, avšak ani ona neverila tomu, že v čakacej listine na adopciu dieťaťa sú až na 125-tom mieste. Síce ona sama spočiatku deti nechcela, keď už k tomu malo prísť zacítila aj ona vo svojom srdci túžbu po tom, aby držala malý ružová uzlíček vo svojich rukách. No ani jedna z nich nečakala, že cesta k deťom ku ktorým “bežné“ páry prichádzajú náhodou bude taká ťažká. A keďže Arizona nemala jediného slova ktorým by Callie utešila, iba si k nej pomaly prisadla a pevne ju objala. „Dúfam, že aj pre nás raz príde deň D.“ zašepkala Callie a položila svoju hlavu na Arizonine plece.

Kým v jednej časti izby sedel smutný párik Cristina búchala na dvere kúpeľne a naštvane dohovárala mužovi ktorý ju okupoval. „Ak okamžite nevypadneš z tej kúpeľne pôjdem do nemocnice aj bez teba. Už takto idem neskoro. A vieš čo to znamená že idem neskoro? Že nedostanem žiadne dobré prípady. Obzvlášť nie kardio. Takže narátam do 5 a potom odchádzam. 1, 2, 3, 4, a 5.“ Zvolala Cristina a už sa otáčala na odchod, keď v tom sa dvere kúpeľne otvorili a Cristinu chytili mocné ruky Jacksona Averyho. Na pery jej vtlačil dlhý bozk a potom už bez slova ruka v ruke odišli smerom k nemocnici. „Nemysli si, že týmto si si to vyžehlil.“ Ozvalo sa už spoza zatvorených dverí.

Naposledy upravil tinnie dne 12 bře 2011, 22:32, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku: Re: Nový život, staré časy
PříspěvekNapsal: 15 črc 2010, 18:31 

Pohlaví: muž
Nejoblíbenější postava: Lexie Grey
:PP: :PP: :PP: :PP: :PP:
Jen tak dál! Už jsme dokonce dvojjazyčné fanfiction fórum...
:lol: :lol: :lol:
Fakt, piš dál, vypadá to dobře. Hlavně ten odtaveček s Cristinou...

PříspěvekNapsal: 15 črc 2010, 19:55 

Som rada že sa páči. Len KevSpa ma asi trochu nebude mať rada :lol: .

PříspěvekNapsal: 15 črc 2010, 20:44 
Moderátor

Nejoblíbenější postava: Owen Hunt
KevSpa už je v takové depresi, že už ji taková věc nerozhodí. :( ;)

PříspěvekNapsal: 15 črc 2010, 22:52 

Pohlaví: muž
Nejoblíbenější postava: Lexie Grey
KevSpa píše:

Ale no tak, z čeho může mít někdo tak krásný, mladý a nadějný depresi? Koukám, že budu muset do své fikce přidat více Owena, abych Tě alespoň trochu rozveselil... ;)
I když se mi lépe píše třeba o Mark-Lexie, nebo Mer-Der, o Teddy a April (které nikdo nemá rád a já ano) atd. Ale mám dobrou zprávu:
Venku leje, to znamená, že by zítra nemuselo být takové dusno... :shock: :shock: :roll:

PříspěvekNapsal: 15 črc 2010, 23:52 
Moderátor

zdendap píše:
KevSpa píše:

Ale no tak, z čeho může mít někdo tak krásný, mladý a nadějný depresi? Koukám, že budu muset do své fikce přidat více Owena, abych Tě alespoň trochu rozveselil... ;)
I když se mi lépe píše třeba o Mark-Lexie, nebo Mer-Der, o Teddy a April (které nikdo nemá rád a já ano) atd. Ale mám dobrou zprávu:
Venku leje, to znamená, že by zítra nemuselo být takové dusno... :shock: :shock: :roll:

Nemoce si nevybíraj krásu, věk ani perspektivu. 8-) :D

Jo Owena prosím a nějaké lehké SM k tomu,. :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: 16 črc 2010, 00:22 
Moderátor

KevSpa
a jeje, začínám se bát :D

tinnie
skvělé čtení :)

PříspěvekNapsal: 17 črc 2010, 14:20 

Tak som dopísala prvú časť druhej kapitoly a dávam to sem. Celé je to hlavne flashback aby sa tam všetko vysvetlilo. Neviem kedy bude druhá časť tejto kapitoly, ale dúfam, že čoskoro. :)

2. kapitola, časť 1.

Cristina Yang svižným krokom vstupovala do nemocnice a na tvári mala žiarivý úsmev. Úsmev, ktorý donedávna nikto nepoznal a nechápal. Tak ako spočiatku nikto nechápal jej vzťah s Jacksnom Averym. Predsa len to bolo niečo úplne iné na čo boli ľudia u Cristiny zvyknutí. Bolo známe, že jej vždy imponovali skôr starší muži. Či už to bol Colin Marlow, Preston Burke alebo ešte donedávna Owen Hunt. Cristina sama nevedela ako sa to stalo, ale tento muž ju jednoducho očaril aj keď úplne vybočoval z jej bežného života. A na deň kedy sa dali dokopy sa pamätá ako by to bolo včera.

1 rok späť
„Keby som sa toho neujala ešte len vtedy by zomrel.“ Obhajovala svoje činy Cristina, aj keď vedela, že to čo spravila nebolo nič nesprávne. „Nemohla som predsa nechať zomrieť manžela mojej najlepšej kamarátky, keď som vedela, že ho môžem zachrániť. Musela som niečo urobiť.“ Cristina už bola skutočne naštvaná, pretože čakala aspoň nejaké uznanie a nie výčitky od muža, ktorý na operačný sál vtrhol a takmer sa nechal zabiť pri pokuse byť hrdinom.
„Tak prečo si nezavolala Teddy? Ona by to zvládla s menším rizikom ako ty a tvoje amatérske vyčíňanie.“ Owen sa snažil upokojiť, no nemohol si pomôcť napriek tomu, že bol ešte celkom slabý po zranení ktoré utrpel.
„Ty si myslíš, že ja som nemyslela v prvom rade na Teddy? Ale vy ste odišli a Jackson ma presvedčil, aby som Dereka operovala ja. Nebola tu iná možnosť.“ Zúfalým hlasom sa snažila Owena presvedčiť o správnosti toho čo urobila, ale beznádejne.
„Jackson, Jackson. Čo sem stále pletieš Averyho?“
„Vieš čo? On bol človek, ktorý mi v tom momente dokázal veriť a podporoval ma v tom, že to zvládnem. Nie ako ty.“ Cristina rozhorčene vybehla z izby a utekala smerom k doktorskej izbe.

V nemocnici ešte stále panoval veľký zmätok aj keď to boli už dva dni od udalosti so strelcom. Tak veľmi teraz potrebovala hovoriť s Meredith, ale tá sa ani nepohne od Dereka. Cristina si vyčerpane sadla na posteľ a hlavu si dala medzi kolená. Po tom, čo jej Owen povedal začínala mať sama pochybnosti o správnosti svojho konania. Predsa ak by Derek zomrel Meredith by jej to nikdy neodpustila.
Dvere na izbe sa otvorili no Cristina to vôbec neregistrovala. Pocit výnimočnosti a víťazstva sa po hádke s Owenom úplne vytratil.
„Dr. Yangová je všetko v poriadku?“ vytrhol Cristinu zo zamyslenie príjemný hlas Jackson Averyho.
Cristina iba zdvihla hlavu a potriasla ňou. Jackson si k nej prisadol a chvíľu ju iba nemo pozoroval. Tmavé kučery sa jej ladne pohupovali okolo tváre, keď v tom sa jej po líci skotúľala veľká slza. Jackson ju váhavo chytil za ramená a pritisol si ju bližšie k sebe. Na jeho počudovanie sa vôbec nebránila.
„Dr. Yangová...“ začal no Cristina mu skočila do reči.
„Cristina. Môžeš ma volať Cristina.“ Zašepkala so vzlykom a po tvári sa jej spustilo niekoľko nových sĺz.
„Tak teda Cristina...“ znovu začal Jackson, no keď zbadal uplakanú tvár krásnej doktorky pomaly jej začal utierať slzy. „Nemáš dôvod plakať. Počas operácie si bola neskutočná. Vážne. Neskutočne odvážna a ešte k tomu sexy. A ak si niekto myslí že nie, veľmi sa mýli.“ Pozrel na ňu pohľadom ktorý nemá nikto iná a na Cristininej tvári sa zjavil jemný úsmev.
„Ale ako?“ nechápala Cristina ako sa Jackson dozvedel o jej rozhovore s Owenom.
„Pssst.“ Položil Cristine svoj prst na pery. „Na otázky je času dosť.“ Usmial sa a pomaly sa priblížil ku Cristininej tvári. Myslel, že ho znova odmietne, avšak za pokus to stálo. No na jeho počudovanie sa Cristina rukami ovinula okolo jeho krku a začala ho jemne bozkávať. Po chvíli ju ale únava po dlhom dni strávenom v nemocnici premohla a pokojne zaspala v Jacksnovom náručí.
„Si taká krásna.“ Zašepkal Jackson a pomaly si spolu s Cristinou v objatí ľahol. Dlho sa díval na ňu a jej anjelskú tvár. Zaujala ho už v úplne prvý deň ale nikdy sa neodvážil povedať jej to. Únava doľahla už aj na Jacksona a tak aj on zaspal.

Keď sa Cristina zobudila, ešte stále mala na tvári ten spokojný výraz. Jackson kľudne spal a tak tam Cristina ešte chvíľu ležala a nevedela čo má ďalej robiť. Chvíle s Jacksnom boli krásne, ale čo Owen? Aj napriek tomu čo jej povedal bol stále jej priateľom. Jej zranením priateľom. Súrne sa musela pozhovárať s Meredith a to ihneď. Opatrne sa teda vymámila s Jacksonovho objatia. Nechcela ho zobudiť. Na kúsok papiera mu napísala odkaz
Bolo to fajn, ale teraz musím ísť.
Cristina.

Položila odkaz na miesto kde do teraz spala a podišla smerom k dverám. Ešte sa otočila a jemne Jacksona pobozkala na líce. Potom sa už ale vydala hľadať Meredith.

„Čože? Ty a Jackson? Vážne?“ neveriacky krútila hlavou Mer po tom, čo sa jej Cristina zverila. „Netvrdila si ešte nedávno, že je to iba protekčný pako?“
Cristina sa zasmiala nad slovami, ktoré vyslovila pred pár týždňami. „Keď on... Má v sebe niečo... A ja neviem čo robiť.“ Pozrela na Meredith a dúfala, že jej poradí.
„No..“ Meredith pred seba zamyslene hľadela. Chcela pomôcť svojej kamarátke, no nemohla za ňu rozhodovať. „Ale Owen ťa miluje. Alebo nie“
„Áno. Teda on to tvrdí. Ale správa sa ako úplný pako. Mal by ma podporovať a nie ma ponižovať. A ešte k tomu tá vec s Teddy. Neviem či mi to za to stojí.“ Cristina vyzerala skutočne nešťastne a Meredith jej nemala ako pomôcť. Sadla si k nej a pevne ju objala.
„Zaslúžiš si byť šťastná. A ak ti v tom Owen bráni, mala by si to radšej ukončiť. Bude to lepšie. Ver mi.“

Naposledy upravil tinnie dne 12 bře 2011, 22:31, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 17 črc 2010, 17:08 
Moderátor

Hele tinnie, vím, že je to jen fanfiction... ale s těmi staršími muži, já nevím... totiž Sandra Oh je o pár let starší než Kevin McKidd.... :lol: a i v seriálu mezi nimi není vidět žádný větší věkový rozdíl... to já jen tak, že mi to přišlo legrační (jdu číst dál). :-)

PříspěvekNapsal: 17 črc 2010, 17:29 

ok,ok ja som to myslela ako že si vždy vyberala nadriadených a tak. čiže minimálne tam boli o pár rokov starší. ;) celkovo sa vek postáv moc nezhoduje s vekom hercov

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina