www.greys-anatomy.cz Právě je 10 dub 2020, 07:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Strašná haluz :)
PříspěvekNapsal: 18 bře 2014, 19:19 

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
Začalo sa to poriadne narazeným zápästím a tržnou ranou na čele. To sa pri páde z barovej stoličky stáva.
Dr. Torresová chcela po rentgene prenechať šitie rany nejakému vyklepanému stážistovi, ale náhodou išiel okolo doktor Avery a rozhodol sa o to postarať sám.
Chcem sa mu poďakovať, ale jeho prenikavé oči ma znepokojujú. „Dr. Avery, na slovíčko,“ vyruší nás mrazivý hlas hrdzavovlasej doktorky.
Kým čakám na prepúšťaciu správu, všimnem si leták s ponukou genetického mapovania za poplatok. Odkážu ma na doktorku Baileyovú.
Z nášho rozhovoru mám pocit, že ona vie všetko a som v tej najlepšej nemocnici na svete.
Sestra mi dá vyplniť dotazník o chorobách príbuzných, takže musím všetkých obvolať. Postávam na chodbe s mobilom pri uchu, keď do mňa zrazu niekto vrazí a pretlačí ma najbližšími dverami do nejakého skladu.
Chcem spustiť nadávky, ale zbadám dvojicu, ktorá si ma vôbec nevšíma a zhadzuje oblečenie, nuž sa len vykradnem späť na chodbu.
Než vyjdem z dverí, prefrčí okolo niekto s lôžkom. To bolo tesné. Vzápätí sa ozve „modrý kód!“ a personál sa rozbehne kam treba.
O chvíľu uskakujem z cesty mladej doktorke, ktorá uteká na operačnú sálu so zásobami krvi, potkne sa a pri páde sa vrecká roztrhnú.
Vidím červenú a aj ja idem k zemi. Bolesť. Skláňajú sa nado mnou. Nejaký strašne strapatý doktor mi svieti baterkou do očí.
Prepadám sa do tmy. A opäť bolesť, tentoraz na hrudi.
„Ak nechcete znovu dostať päsťou, do zástavy už radšej ísť neskúšajte,“ usmeje sa na mňa druhý doktor. V tejto nemocnici sa mi začína páčiť.
„Dr. Hunt, zlomili ste jej hrudnú kosť!“, zhrozí sa rezidentka a na monitore ukazuje poškodenie.
„Úlomok vám poškodil srdce, musíme vás ihneď operovať,“ pozrie na mňa Hunt tak ustarane, až mám chuť okamžite si dohodnúť termín s psychoterapeutkou.
„Máme pokazené všetky lôžka a kolieskové kreslá, takže vás odnesiem na rukách.“
Super!!! Než si ma privinie na hruď, musím podpísať formulár, že nejde o sexuálne obťažovanie.
Od nedočkavosti sa takmer neviem podpísať. Konečne, júúú... opieram sa hlavou o jeho rameno, je to lepšie než analgetiká.
Keď sa za nami zavrú dvere výťahu, som si istá, že srdce mi poškodil šíp toho malého okrídleného hajzlíka.
„Tepovú fekvenciu má až u stropu,“ prevráti očami doktorka, v ktorej z rozprávania barmana Joea spoznávam doktorku Yangovú.
Bude ma operovať doktorka nominovaná na Harper Averyho cenu! Paráda!
„My dve sa musíme porozprávať, pozývam vás na panáka,“ vybľabotám, než zaspím.
Preberiem sa na izbe. Práve ide okolo doktor Hunt so starším kolegom a pristaví sa. Než však stihne čokoľvek povedať, ozve sa výbuch a chodbou prehrmí ozbrojená elitná jednotka.
„To sú len filmové triky,“ ukľudňuje ma. „Dr. Webber, dôrazne prosím vysvetlite filmovému štábu, že na nakrúcanie sme im prenajali len štvrté poschodie!“
„To má byť akože skutočný príbeh o tom strelcovi?“, príde pobavená Yangová.
Dr. Hunt povzdychne a ako sa tak pozerám na nich dvoch spolu, akoby sa priestor okolo nich rozjasnil.
V tejto nemocnici sa mi definitívne páči!
Vážne.

Předmět příspěvku: Re: Strašná haluz :)
PříspěvekNapsal: 18 bře 2014, 20:02 

Pohlaví: muž
Nejoblíbenější postava: Lexie Grey
:PP: :PP: :PP:

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina