www.greys-anatomy.cz Právě je 16 črc 2020, 18:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dark & twisted (voľné pokračovanie strašnej haluze)
PříspěvekNapsal: 31 bře 2014, 20:30 

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
Dnes si vyzdvihnem výsledky genetického mapovania a mám aj kontrolu na kardiu. Dr. Baileyová na mňa nechápavo pozerá, keď jej vysvetľujem, prečo som prišla.
„Projekt genetického mapovania je môj sen, ale kým vlastní nemocnicu Pegas, bude to stále iba sen,“ odpovie.
Čože? Nevlastnili túto nemocnicu samotní lekári?
Dr. Baileyová sa na tom smeje dobrých päť minút, potom sa ma profesionálne opýta, či sa cítim dobre a odporučí mi okrem kardia navštíviť aj neuro.
„O´Malley, možno by ste mohol odprevadiť slečnu,“ nakáže. O´Malley? Joe mi minule rozprával o Georgeovi O´Malleym, ktorý sa hodil pred autobus a zomrel.
„Zvláštne, čo,“ zašepká nejaký muž.
„Ježkovi oči, ale som sa zľakla!“, vykríknem a George sa prekvapene otočí.
„Jeho, objavil sa ako duch,“ chcem sa dotknúť ramena toho sympatického muža, ale netrafím, ruka mi len prejde vzduchom. Dobre, že idem na neuro.
Tam vidím hlasno sa hádať dvojicu. „Keby si vtedy do tej vody za mnou skočil, ešte by som žila!“
Paráda, takže aby som zašla ešte aj na ušné. Ja sa na tú kardio-prehliadku nedostanem.
„Sú mŕtvi, rovnako ako ja. Volám sa Denny,“ zjaví sa opäť ten muž a potrasieme si rukou.
Srandista. Zdrhám na kardio. Dr. Yangová určite odhalí nejaký problém súvisiaci s mojou operáciou, ktorý vysvetlí aj tieto veci.
„Nemôžem nájsť vašu kartu. Zatratení stážisti,“ rozčúli sa doktorka Yangová. O chvíľku sa od bolesti stočí takmer do klbka. Vraj je to len BPGZV.
„Bolesť po guľke zúfalého vdovca,“ vysvetlí mi Denny. Neverím mu. Ležala som tu po operácii dobré dva týždne a doktorka bola v poriadku. K streľbe došlo dávno predtým.
Vojde doktor Hunt a ja som na seba pyšná, že sa priblblo neusmievam. Neusmievam sa, pretože... pretože... pretože... kde je to svetlo? Čo sa to s nimi stalo?
Kým sa doktori hádajú, Denny vysloví, čo už začínam tušiť.
Derek neskočil za Meredith do vody. George nezachránil dievča pred autobusom. Owen nešiel za Cristinou. Strelec zranil Cristinu, takže nemohla zachrániť Dereka.
„A tamto je Arizona,“ ukáže na blondínku na chodbe. „Spáchala samovraždu. Nebol tu nikto, kto by ju zastavil.“
V ústach mi vyschne. „Ale ty... teba sa predsa Izzie pokúšala zachrániť.“
Denny zavrtí hlavou. „Zomrel som pripojený k LVAD, keď to už moje srdce nevydržalo.“
„Ako to?! Prečo?! Čo sa to s nimi stalo?!“
Neodpovedá. Nemusí.
Začali sa báť. Prestali bojovať.
Prestali veriť na šťastné konce.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina