www.greys-anatomy.cz Právě je 16 črc 2020, 17:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bacha, spoiler! nebo Telenovela na druhou
PříspěvekNapsal: 05 čer 2014, 20:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 25 lis 2013, 08:59
Příspěvky: 70
Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
S poděkováním uživatelce lesley za pomoc a konstruktivní kritiku.

Ať si trochu zkrátíte pauzu do 11. série. ;)

* * * * * * * *

Protože Baileyová nedostala místo ve vedení uvolněné po Yangové, je z ní opět naša oblíbená “nacistka”. Psychicky utýraní stážisté fantazírují o jejím odstranění. / Crossover s dalším Shondiným počinem “How to get away with a murder” /

Osamělý Hunt upadá do deprese. Baileyová se už na ten fejs a zanedbávaní šéfovských povinností nemůže dívat a po její intervenci si Hunt konečně bere dovolenou. Je zamčený v přívěsu a Meredith mu na verandě nechává jídlo, které stejně sežere lesná zvěř. Jednou, když se chce Hunt konečně najíst, se objeví medvěd. Neoholený Hunt je odhodlanej se s medvědem o ten žvanec i poprat, když v tom přichází Meredith. Chytla od dětí nějakou nemoc a její vzhled vyděsí oba chlupáče.
Derek je ve Washingtonu, Amelie si nachází nové přátelé a v domě u Meredith se moc nezdržuje, takže Hunt začne nemocné Meredith pomáhat s dětmi. Když si v práci Meredith pochvaluje novou domácnost, Callie a Miranda jí na víkend nabalí Tuckera a Sofii. Je slunný teplý podzimní den, Hunt kácí dříví, Meredith popíjí na verandě ledový čaj, když si Hunt sundá tričko… Na těle se mu třpytí pot a zazáří ještě jasněji, když na něj dopadnou odrazy slunečních paprsků ze střepů poháru.
Scénu přeruší příjezd Stephanie, která nechá oči na Huntovi a téměř přejede jedno z dětí, ale Hunt ho za cenu otřesu mozku zachrání. Když se nad ním Stephanie sklání, Hunt je schopný vnímat pouze její vlasy a vzpomínka na Cristinu ho opět uvrhne na temné místo. Poté, co Stephanie odveze děti a Meredith nařídí Huntovi klid na lůžku, se obě osamělé duše sbližují.
[Na co vy, čuníci, hned nemyslíte!]

Dočasným šéfováním pověřená Baileyová se s lehkostí zhostí nové úlohy. Jak se ukáže, nováčkové si neoddechnou, protože je tady Margaret Pierceová. Seřve residenty, že ví, že to je všechno chyba Yangové, protože pod jejím vedením začali myslet příliš samostatně. Všechno vidí Webber, který naoko podrží stranu Dr. Pierceové, a když residenti odejdou, vypláchne jí za to chování žaludek. Stále mu vrtá hlavou, jestli je to jeho dcera a jednou, když Dr. Pierceová spí na příslužebně, odebere vzorek DNA, test však otcovství nepotvrdí (ano, Elis měla prostě slabůstku pro Afroameričany).

Z April se stane hormonama ovládaná těhule a všem leze na nervy. Kromě Callie, se kterou si pořád špitají o dětech a dokonce jim už vybírají i mateřskou školku. Arizona si spočítá, kolik bude stát umělé oplodnění její vajíček spermatem od dárce a placení nákladů náhradní matce, za to by dopravili a operovali pět dětí z Afriky, a cítí se provinile. Sofinka začne mít noční můry, její mamče jsou nevyspané a podrážděné.

Hunt, s malým Baileym v klokánce a Zolou, se pod záminkou “kontroly chodu” zastaví v nemocnici, ve skutečnosti však má nervy nadranc z děcek a chce je na pár hodin odložit ve školce. S Callie si navzájem postěžují.
Zeptá se Mirandy, jestli je všechno v pořádku a její odpověď, že všechno šlape jako švýcarské hodinky mu opět připomene Cristinu, takže zamíří k Joeovi. Střetává tady Stephanie, která téměř zabila pacienta, protože se jí v úplně nevhodných okamžicích vynořuje v mysli obraz onoho slunného odpoledne před domem Dr. Greyové. Po počátečních rozpacích navrhne Stephanie rychlé dostaveníčko, z čisto lékářských důvodů, aby Hunt s pomocí endorfinů zahnal depresi a ona se zbavila té představy. Stephanino vyjádření, že sen je přitažlivější než skutečnost, urazí Huntovu ješitnost, k tomu jeho neodbytná představa Cristiny se Shanem, nemůže si pomoct a hupsnou na to.
Zákaz vztahů na pracovišti je stále v platnosti, co dělá celou záležitost ještě víc vzrušující.
Stephanie je konečně v pohodě, v práci se jí daří a Jackson, který si teď nevrzne, na ní může oči nechat.

Alex paří s partnery ze soukromé praxe v rockovém klubu, kde jednoho ze společníků, Jima, zaujme dobře se bavící holka a přivede ji ke stolu. Alex zavrčí něco na pozdrav a Leah Murphyová mu to vrátí. Často se střetávají v praxi a utahují si jeden z druhého. Chodívají ve čtveřici do podniků a po jednom hrubém vtipu dá Jim Alexovi přes hubu.
Do praxe přijde nový klient, bohatý Mexičan Chorche, který hledá se svou americkou manželkou rodinného doktora pro svou dceru. Alex ztratí řeč, když zjistí, že tou manželkou je Izzie…
Izzie v Mexiku dokončila residenturu a teď se pokouší o uznání akreditace v USA. Hodně jí v tom pomáhají Chorcheho špinavý prachy. Izzie je přijata zpět po návratu Hunta do funkce (léčba fyzickou láskou zabrala), potřebují urychleně obsadit místo April Kepnerovej, která pořád blije.
Alex dostane přes hubu druhýkrát, když to zjistí Jo a skončí v nemocnici, Callie mu počítá zlámané kosti. S Alexem sepisuje výpověď policajt, který ví podrobnosti o vraždě, která se kdysi odehrála v domě Callie a té konečně docvakne spojitost se Sofinkinými nočními můrami. Callie s Arizonou se dávají na duchařinu a jejich amatérské pokusy přivolají zpět Dennyho, George, Marka, Lexie, Henryho, Šedomyšku, mámu Lexie, Georgova otce, chlápka jak konfety... [hernajs, tam pomřelo lidí] Poté vyhledají pomoc kněze, co by se odhodlal na vymýtání ďábla.
Jo Wilsonová skončí ve vězení. / třeba i crossover s “Orange is the new black” /

Ten policajt se zalíbí Amelii Sheperdové, jenže je to gay a šanci má tak jeden z nových residentů.
Ještě nenarozenému dítěti Jacksona a April zjistí nějakou vadu, jenže April to nechce nechat operovat.
Baileyová se po návratu Hunta do funkce cítí nedoceněna a přemýšlí o dalších krocích v životě.
Léčba fyzickou láskou se Huntovi zalíbí a pokračuje v ní v přívěsu, ve skladě, na příslužebně, na schodišti, na toaletě, na parkovišti, prostě je závislý na sexu a začne chodit do posilky. V pravidelném čase se na trase šéfova kancelář-jídelna seřaďuje ženský personál, aby před kolemjdoucím Huntem poklesl v kolenou a zase se vzchopil, což vytváří dojem mexické vlny.
Dereka zjištění, že už není “McDreamy” celkem rozhodí, po nemocnici chodí s výrazem deprimovaného baseta, doma pláče do polštáře a z toho stresu mu začínají padat vlasy.
Izzie mu na to sežene tradiční mexický lektvar, který účinkuje a Izzie se stává dealerem legálního i nelegálního matrošu. Krom toho peče skvělé koláčky. Dodává je zejména Dr. Pierceové, která chce všem ukázat, že je nejlepší a podává 130% výkon.

Jackson přistihne Izzie, jak ošetřuje střelné poranění v jednom odlehlém skladu, aby ho nemusela nahlásit policii, protože by to přilákalo pozornost ke kšeftům jejího manžela. Jackson se rozhodne tyhle aktivity krýt pod podmínkou financování výzkumní genetické laboratoře pro Baileyovou, od které chce vyvinout lék pro své nenarozené dítě. Plánují, že až se narodí, tajně mu to píchnou, uzdraví se a April si bude myslet, že to byla vůle boží. Narodí se však zcela zdravé dítě.

Šok zažijí taky Arizona a Callie, když jim klinika umělého oplodnění oznámí, že došlo k záměně a jejich náhradní matce dali dávno zapomenuté zmrazené vajíčka Izzie oplodněné Alexovými spermiemi.

Meredith se pořád nedaří s výzkumem. Po zjištění, že Dr. Margaret Pierceová je její poloviční sestra, ještě k tomu mladší a již vedoucí oddělení, spaluje ji taková závist, že alkohol funguje jako urychlovač pro samovznícení. Při pokusu o sebeuhašení skočí do přístavných vod a po letech se jí povede úspěšně dokončit alespoň to utonutí.
Ve stejném čase, kdy se Meredith topí, April s poporodní depresí topí ve vaničce dítě. Když Jackson přichází domů, je již pozdě. April skončí v blázinci.

Na Meredithin pohřeb přicestuje i Cristina. S Owenem potlachají, jak se jim daří. Zvěsti o tom, že Cristina převzala institut ve Švýcarsku zaslechla i Teddy Altmannová a občas za svojí hvězdnou žákyní zajede. Navzájem se škádlí, která dosáhne cíl dřív – zda Cristina s 3D umělým srdcem nebo Teddy s regenerací srdce pomocí kmeňových bunek. Vymetají spolu bary a chlapy využívají jen na sex a zabíjení pavouků. Owen Cristině přizná svou závislost na sexu. Oba konečně vidí, že k sobě skvěle pasují.

Derek chce odjet hledat duševní klid za náboženskými guru do Indie a potomstvo šoupnout k sestře na východní pobřeží, tak jako to kdysi určili pro případ mimořádných událostí. Owen ho přesvědčí, aby mu děcka svěřil, protože už k sobě mají pouto. Cristina s Owenem se proto brutálně pohádají, jenže následuje brutálně dobrý usmiřovací sex... Callie s Arizonou mu k tomu přibalí Sofinku, ze které se ďábla vymýtit nepodařilo ani po přestěhování, ať má Owen ve Švýcarsku nějakou zábavku.
Cristina převrátí očima a pod podmínkou, že krmit, venčit a utírat loužičky bude on, mu děti nakonec dovolí, stejně je plánuje poslat do internátní školy.
Když se však ukáže, že Owen je otcem dalších pěti dětí a alimenty se vyšplhají do nebes, Cristina uteče. Běží, běží přes celé město, běží až na okraj lesa, až vběhne do cesty cválajícího koně na hřbetu s Jacksonem, který od oné tragédie takhle tráví čas. Kůň prudce zabrzdí, Jackson sletí, pořádně jeden druhému vynadají a vrátí se do stáje. Cestou se rozhodnou vzájemně si pomoct, být bezdětní, úspěšní, pěkní a bohatí – spolu.

Derek v meditačním centru kdesi v Indii má vizi o apokalypse, která postihne Seattle. Taky se mu zjeví April, která ho proklíná za to, že neobjevil Ježíše. Střetne týpka, kterého vídal v Bílém domě a ten mu prozradí pravdu o „výbuchu plynu”.
Amelie má celý dům má celý pro sebe. Aby jí nebylo smutno, nastěhuje k sobě novou várku rezidentů a snaží se Huntovi pomoct ze závislosti na alkoholu. Šéfchirurgem se natrvalo stává Baileyová.

Činný geologický zlom pod městem vyvolá zemětřesení a tsunami, přeživších sežerou kobylky, přesně jako v Derekově vizi.

Evropská rybářská loď zachrání Owena Hunta, kterého odnesla tsunami - tím začíná Yang's Anatomy odehrávající se v Evropě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bacha, spoiler! nebo Telenovela na druhou
PříspěvekNapsal: 21 zář 2014, 20:35 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 05 říj 2013, 12:18
Příspěvky: 88
Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
No tohle mě rozsekalo! :bee: :bee: :bee: :bee: :bee: :bee:

Naprosto boží!!! :hahahi: :hahahi: :hahahi: :hahahi: :hahahi:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bacha, spoiler! nebo Telenovela na druhou
PříspěvekNapsal: 22 zář 2014, 15:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 19 kvě 2012, 16:30
Příspěvky: 82
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
Hooodně dobrý! :hahahi: :hahahi: :hahahi: :hahahi: :hahahi:

_________________
Cristina: You’re my person.
Meredith: I am?
Cristina: Yeah, you are. Whatever.
Meredith: Whatever.
Cristina: He dumped me. You realize this constitutes hugging?
Meredith: Shut up. I’m your person.


Cristina Yang: Oh, screw beautiful. I'm brilliant. If you want to appease me, compliment my brain.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bacha, spoiler! nebo Telenovela na druhou
PříspěvekNapsal: 07 říj 2014, 14:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: 25 lis 2013, 08:59
Příspěvky: 70
Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
Šmarjááá! Vždyť já zapomněla na úplně nejpodstatnější věc pro telenovelu.

"Evropská rybářská loď zachrání Owena Hunta, kterého odnesla tsunami a který ztratil paměť - tím začíná Yang's Anatomy odehrávající se v Evropě."

A teď je to kompletní! :lol:

Díky, že čtete a za reakce!

_________________
Obrázek

Pouta, jež nás svazují, se občas nedají vysvětlit. Spojují nás dokonce i poté, co se zdá, že byla zpřetrhána. Některá pouta vzdorují vzdálenosti, času i logice. Protože některá pouta mají přetrvat navěky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bacha, spoiler! nebo Telenovela na druhou
PříspěvekNapsal: 08 říj 2014, 21:54 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 05 říj 2013, 12:18
Příspěvky: 88
Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
S tim koncem to má úplně jinej náboj. ;)

Heled, ja dekuju za tuhle uzasnou vec, chodim si to cist znova a znova a desne me to bavi :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cronwww.greys-anatomy.cz
 
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz

skymiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.