www.greys-anatomy.cz Právě je 01 čer 2020, 23:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 108 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Naše začiatky , alebo ako sme sa stali závislími
PříspěvekNapsal: 17 lis 2012, 01:11 

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Owen Hunt
Dobré téma, jsem tu poprvé, tak si napíšu první odpověd a doufám, že to neskoním.
Já jsem se k seriálu dostala náhodně - v televizi jsem ho nesledovala vůbec, to jsem viděla možná kousek od nějakého prostředku a to mě vůbec nezaujalo. Už si vlastně přesně nedokážu vzpomenout proč jsem si na netu stáhla všechny díly - myslím, že mi to poradila kamarádka, že je to super. A já jsem si stáhla první díl a už jsem v tom lítala. Pamatuju si, že to bylo nějak o vánocích 2010 tj. hodně dávno a s velkým zpožděním co seriál vznikl i byl odvysílán v české TV. A to jsem si během vánoc skoukla po nocích první dvě série a pak jsem samozřejmě pokračovala dál. Byla jsem tím úplně posedlá. Musím říct, že se mi nejvíc asi líbila druhá a třetí série a pak se mi moc líbila 8. a teď tato 9. série. No jsem závislák co už s tím.

PříspěvekNapsal: 21 lis 2012, 23:34 
Moderátor

Nejoblíbenější postava: Owen Hunt
RezaK: Parádní video! :PP:

Firstovka: To je krásné. ;) A vítej! :-)

PříspěvekNapsal: 03 pro 2012, 13:14 

Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
Ahoj, na fóru jsem taky nováček, tak taky přispěju kapkou do mlýna :papa:

Já o seriálu věděla, když běžel v TV, nijak jsem ho nesledovala, pak jsem viděla upoutávku na netu - to běžela tuším 5.série, už nevím kde a tak mě to chytlo, že jsem začala hledat a hledat a pak několik dní stahovala a upravovala díly, až jsem si pak vlezla k telce a udělala GA maraton :D A od té doby netrpělivě čekám na každý další díl, pauzy mě deptají a pak honem stahuju a stahuju ;) Závislák jsem a jsem na to hrdá :srdce:

PříspěvekNapsal: 06 pro 2012, 22:20 

Jak jsem se dostala k GA?...
Jednou jsem přecvakávala kanály a narazila jsem zrovna na konec 5.řady dřív jsem se na "Grey's" nikdy nekoukala ale názor jsem změnila po tom co mě tenhle seriál dokázal rozbrečet...
Hned další den jsem si stáhla celou první řadu a pak další a další :) a a nelituju toho protože je to pro mě ten bezkonkurenčně nejlepší seriál vztahy, emoce, drama, napětí ten seriál má všechno. A teď netrpělivě očekávám každý nový díl a nemůžu vystát pauzy.. Jsem závislák.
Prostě GREY'S ANATOMY :love: !YAY! :yeah:

Meredith: Whatever.
Cristina: He dumped me. You realize this constitutes hugging?
Meredith: Shut up. I’m your person.

Cristina Yang: Oh, screw beautiful. I'm brilliant. If you want to appease me, compliment my brain.

PříspěvekNapsal: 14 pro 2012, 15:21 

Nejoblíbenější postava: Callie Torres
Svůj první díl jsem viděla díky mým sestrám :D. Začali se oni na to dívat a já taky moc mě to bavilo některé díly miň některé víc ;)

PříspěvekNapsal: 13 úno 2013, 02:04 

Nejoblíbenější postava: Lexie Grey
Já jsem se ke GA dostala přes youtube. Nějak jsem se videema proklikala až ke scéně kdy Meredith postavila dům ze svíček, a pak to začalo nejdřív jsem si stáhla 5-7 řadu a pak ty ostatní a postupně jsem tomuhle skvělýmu seriálu úplně propadla. :love: :) A přesně jak píše rhiannon82 jsem naprostý závislák a jsem na to hrdá. :)

PříspěvekNapsal: 19 úno 2013, 12:18 

Začala jsem se dívat na Primě a kromě všeho mě zaujalo především téma Alzheimer, osobní zkušenost determinuje, takže jsem napjatě sledovala tuto poněkud okrajovou linku. Ale chytnul mě celý seriál. Pak si Prima dovolila udělat tu drzost a stopnout vysílání uprostřed (nevím kolikáté, páté?) série ... no tím si u mne podřízla větev. Děti mě naučily stahovat a už to frčí.

PříspěvekNapsal: 20 úno 2013, 16:51 

Nejoblíbenější postava: Arizona Robbins
No...Na Chirurgy se začala dívat moje mamina, tak jsem se někdy koukala s ní. Pak jsem si z nudy stáhla hru a po dohrání, jsem se rozhodla stáhnout si první díl seriálu...A už to bylo!!! Totální závislost. Ze začátku jsem hltala 5 epizod za den, jak se tam objevil Mark Sloan, tak to už jsem byla úplně chycená...Ale 5. řada byl největší zlom, jak tam přifrčela Arizona na "botách na kolečkách", Yay!!! Pro mě nejlepší postava vůbec...Teďkom sleduji Chirurgy od začátku už po čtvrté. Okolí si myslí, že jsem cvok, ale mě to snad nikdy neomrzí! :PP: Stejně jako Rizzles!

PříspěvekNapsal: 27 lis 2013, 11:14 

Seriál ma bavil už od začiatku.
Ale hrýzť nechty od nedočkavosti, kedy uvidím ďalší diel (kedy bude otitulkovaný), som si začala až pri 5. sérii, vďaka dvojici Cristina+Owen. :slint:

Pouta, jež nás svazují, se občas nedají vysvětlit. Spojují nás dokonce i poté, co se zdá, že byla zpřetrhána. Některá pouta vzdorují vzdálenosti, času i logice. Protože některá pouta mají přetrvat navěky.

PříspěvekNapsal: 16 pro 2013, 16:04 

Nejoblíbenější postava: Alex Karev
Závislost se u mě projevila už před spoustou lety, kdy dávali Grey's Anatomy na Primě :love: Izzie s Alexem jsem milovala!:D
Pak jsem si nějak postupně začala stahovat všechny série a dívat se na ně... najednou už jsem prostě nemohla být bez toho a 'hryzala' si nehty při čekání na další díl :D tak jako teď!!!
Ta skoro tří měsíční pauza mě bezpochyby zabije.. a pokud ne, tak mě očekávejte u diskuze k 10x13 :srdce:

Alex: We're the only family we need, right? We'll be together forever, right? You and me. And if we have kids, we'll be great. I'll be a great dad and you'll be great and it'll just be us. We won't need anybody else, okay?
Jo: Yes, absolutely!

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 108 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina