www.greys-anatomy.cz Právě je 05 čer 2020, 23:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 238 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 

Jak byste ohodnotili tuto epizodu? (známky jako ve škole)
1 79%  79%  [ 130 ]
2 15%  15%  [ 25 ]
3 4%  4%  [ 7 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 1%  1%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 164
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 9x24 / Perfect Storm
PříspěvekNapsal: 20 kvě 2013, 20:31 

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Callie Torres
ImogenH píše:
Citace:
Konečně tu zrajou takovýhle pěkný názory!

RezaK: ://

To je myslím taky pravda. Proto pro ní taky byla Lauren tak atraktivní - nechtěla starou Arizonu, protože jí neznala. Chtěla tu novou bez nohy a s ní mohla Arizona konečně na chvilku zapomenout, kým byla a udělat to co chce teď. S cizím člověkem se vždycky vlastní hranice překonávají snáz, protože cizí člověk neví kde jsou. Ostatní chtěli, aby byla taková, jaká byla před nehodou...pořád čekali až se srovná. Ale to už nepůjde :bů:

PříspěvekNapsal: 20 kvě 2013, 20:42 
Moderátor

Nejoblíbenější postava: Owen Hunt
RezaK píše:
ImogenH píše:
Citace:
Konečně tu zrajou takovýhle pěkný názory!

RezaK: Bohužel tento názor vznikl z nitra osobních zkušeností, kdy tě někdo v podstatě nechá ve štychu. ://

Tenhle seriál člověk pochopí na celých 100% až ve chvíli, kdy si sám něco odžije a prožije. Jinak nemá moc šancí a ani schopností se ponořit a uvidět ten podmořskej svět shondalandu! ;) :ach:

Nádherně řečeno a dokonale vystiženo! :PP:

PříspěvekNapsal: 20 kvě 2013, 21:15 

Mě spíše víc zajímá, kam se vyvine vztah Cristina-Owen. Mám je nejraději a vzhledem k tomu, že povahově jsem spíš Cristina, tak se skoro plně ztotožňuju s jejími názory na mateřství a děti. Ne že by to nešlo skloubit, být špička ve svém oboru a zároveň mít i rodinu, ale něco vždy musí ustupovat tomu druhému. A jestli člověk nechce být úplný průměr, tak se něčeho musí vzdát úplně.
Cristinu obdivuju i proto, že má tu sílu sednout si s Owenem na lékařáku, povídat mu o svém zážitku operovat ve tmě a ten posléze srovnat s tím, jak se Owen cítí/cítil, když tu byl Ethan. A konečně se zeptat: "Myslíš, že ti v budoucnu budu stačit jenom já?" to muselo chtít strašně moc sebezapření. Owen s tou jeho odpovědí "I love you" u mě moc neprojde. Je vidět, jak moc ho tohle téma týrá uvnitř a ty jeho oči. :( A pak ty Cristininy oči. A znovu její oči, když viděla Mer a Der, jak se tetelí na mimčem. :)
No nevím. Jestli budou mít v 10. sérii dítě, ne zrovna mimčo, tak to dá znamení i mně. :) Ale jo, je to jenom seriál. Ok.

Obrázek

♡+♡

PříspěvekNapsal: 20 kvě 2013, 22:58 
Moderátor

ImogenH píše:
Mě spíše víc zajímá, kam se vyvine vztah Cristina-Owen. Mám je nejraději a vzhledem k tomu, že povahově jsem spíš Cristina, tak se skoro plně ztotožňuju s jejími názory na mateřství a děti. Ne že by to nešlo skloubit, být špička ve svém oboru a zároveň mít i rodinu, ale něco vždy musí ustupovat tomu druhému. A jestli člověk nechce být úplný průměr, tak se něčeho musí vzdát úplně.
Cristinu obdivuju i proto, že má tu sílu sednout si s Owenem na lékařáku, povídat mu o svém zážitku operovat ve tmě a ten posléze srovnat s tím, jak se Owen cítí/cítil, když tu byl Ethan. A konečně se zeptat: "Myslíš, že ti v budoucnu budu stačit jenom já?" to muselo chtít strašně moc sebezapření. Owen s tou jeho odpovědí "I love you" u mě moc neprojde. Je vidět, jak moc ho tohle téma týrá uvnitř a ty jeho oči. :( A pak ty Cristininy oči. A znovu její oči, když viděla Mer a Der, jak se tetelí na mimčem. :)
No nevím. Jestli budou mít v 10. sérii dítě, ne zrovna mimčo, tak to dá znamení i mně. :) Ale jo, je to jenom seriál. Ok.

Není to jen seriál, to je na tom to nejhorší. :bee: :D

PříspěvekNapsal: 20 kvě 2013, 23:16 
Moderátor

Nejoblíbenější postava: Callie Torres
Bohužel je to tak ... je to takej druhej život :ach:

PříspěvekNapsal: 21 kvě 2013, 12:41 

Nejoblíbenější postava: Meredith Grey
Musím říct,že se tu opravdu vyvíjí slibné témata a názory..
Po skončení 9.série sem chtěla jet znovu od 1.série,ale nějak s emi enchce a začala sem od 5.série a to z důvodu,že od páté nastoupila Arizona a budu sledovat znovu celý jejich vývin vztahu s Callie.
Ty názory jsou tady fakt super a strašně se čím dál víc těším na tu desátou sérii kdy se koenečně budem dozvídat jak to bdue a tak.A myslím,že hdoně lidí se do děje i tipne.
A jak tu bylo řečeno.. Grey´s není jen seriál.. je to druhý život :hahahi:
Jéééj já už chcu 10.sérii :bee: :hahahi:

PříspěvekNapsal: 21 kvě 2013, 16:22 

Nejoblíbenější postava: Arizona Robbins
ImogenH píše:
Jelikož Callie a Arizona nejsou mými top postavami a top GA párem, jsou na druhém místě, tak jsem se rozhodla, že se jim budu víc věnovat. Proto jsem začala sledovat 9. sérii od počátku. Mám pocit, sice titěrný, že už docela chápu tu jejich poslední hádku. Nevěnovala jsem jim takovou pozornost kvůli jiným párům, ale tady mi už dozrála jistá úvaha.
Na začátku 9. série Arizoně hrozila smrt, Callie se ji rozhodla i přes její budoucí handicap zachránit. Pak se Arizona začala uzdravovat, nicméně stále i po propuštění z nemocnice, byla v podstatě sama. Sama v bytě, sama se sebou a pořád dokola. Callie aspoň chodila do práce, účastnila se všech porad ohledně odškodnění, pořád měla, co na práci. Arizona ne, ta na to opravdu byla na všechno sama.
A když jí Callie začala vyčítat, že kvůli ní nemá svůj osobní - intimní život, to už bylo hodně přes čáru, protože ano, všechno se bohužel točilo kolem Arizoniny nohy. Callie chtěla udělat rychlý řez, aby se Arizona vzpamatovala, aby na to nemyslela, ale každý si tuhle ztrátu (ztráta to prostě je a hotovo) musí protrpět po svém.
Callie neměla na Arizonu tlačit, neměla na ni naléhat a už vůbec po ní neměla chtít, aby byla jako dřív a měla vše optimisticky pod kontrolou, jak byla zvyklá. Jasně, Callie si taky prožila dost, nicméně, jak jí Arizona vyčetla: "neslyšela plačící Meredith pro Lexie, neslyšela Marka, jak brečí kvůli Lexiině smrti..."
Jak to bude s Lauren, to nevím, raději bych byla, aby se Callie s Arizonou usmířily. Jen někde vzadu mě hlodá myšlenka, že už to nebude jako dřív.

Naprosto souhlasím...

PříspěvekNapsal: 20 črc 2017, 07:33 

Nejoblíbenější postava: Erica Hahn
Já doufám,že Arizona si uvědomí co udělala a bude stále s Callie
Protože Calzona je forever
Mám neblahý pocit,že Matthew asi umře a April se dá dohromady s Averym...ale to je pouze má domněnka takže nevím.
Ale je vidět,že Shonda má bujnou fantazii

goldenslot

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 238 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina