www.greys-anatomy.cz Právě je 09 črc 2020, 19:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 171 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jaké postavy ze seriálu máte nejraději a naopak?
PříspěvekNapsal: 08 čer 2011, 22:23 

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Izzie Stevens
najradsej som mala Izzie, ale teraz celkom aj Meredith a Lexie...

nemam rada Averyho a poslednou dobou Dereka

PříspěvekNapsal: 06 srp 2011, 00:03 

Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
Ahoj, mezi mé nejoblíbenější postavy patří cílevědomá a neufňukaná Cristina, správňák šéf Webber, potrhlá Izzie, ranařka Callie, sexy vážný Burke, drsňačka s dobrým srdcem Baileyová, Addison a Teddy - sebevědomé a rozumné ženské. Neutrálně, spíš pozitivně vnímám Lexie, Marka a April - milí. Neutrálně, spíš negativně vnímám někdy přemoudřelou Meredith a děsně zásadovýho, někdy až trapnýho Dereka...někdy jsou fajn, oblíbenost spíš s klesající tendencí...Nemusim děsně složitýho Owena, furt něco řeší, pipku Arizonu, křiváka Alexe a hezounka Averyho. Nesnáším odpudivou zapčklou starou pannu Eriku a uslintanýho George. Zkusila jsem to stručně vystihnout, jak je vidím já. Teď do mě! :yeah:

PříspěvekNapsal: 06 srp 2011, 00:08 

Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
ladyT píše:
Já mam ráda Meredith dlouhodobě...a jak tam maj ty lidi štěky krátkodobý, tak rozhodně Denny.

Z těch co nemám ráda...George, na mě roztomilost nepůsobí :) a Izzie. A občas Alex...a April...a Reed, ten její štěbetající hlásek bych zadupala do země :D
A občas bych nejradši přetáhla traverzou Arizonu, za to její "sluníčkovský" chování

S tim Georgem a Arizonou je to vystihnuté přesně :)

PříspěvekNapsal: 10 srp 2011, 16:29 

Nejoblíbenější postava: Derek Shepherd
Do profilu jsem si dala Dereka, ale to jen proto, že tam nejde dát více lidí, takže nejoblíbenější postavu budu měnit asi co týden :-)

Moje hodnocení (postavy jsou řazeny ne podle oblíbenosti, ale jak mě napadaly):

Derek - to je moje láska... asi to bude tě mi vlasy, nebo očima... nevím, každopádně jsem usheperdovaná k smrti. Je to správňák, i když sem tam provedl sviňárnu (a kdo ne, že?), líbí se mi. Více převažuje to dobré. Na něj se v seriálu moc těším. Má jak světlé chvilky, tak i ty, kdy chci vtrhnout do SGH a majznout ho po té jeho dubové palici. Je dokonalým protějškem pro Mer.

Mer - vychrtlá blondýna, která má v hlavě. Neměla lehký život a bojuje se slavným jménem matky. U mě to má dobrý. Líbí se mi její hlášky a když se spojí s Chris je to masakroidní. Někdy sice nechápu její počiny (např. sex s Geoggem), ale někdy naprosto chápu viz. klinická studie, obálka pro Adelle. Vždycky se těším na začátek epizody, kdy mě její hlas přivítá a jsem smutná, když se rozezní znovu, páč vím, že mi zbývá pár vteřin...

Christina - uštěpačná, sebestředná, trochu mrcha, ale i kamarádka, cílevědomá - žeru ji... její hlášky typu - jsem kardiologická d..ka. Toto byl přímý přenos s Harper Avery TV - příspěvky posílejte na www.protekce.com mě vždycky dostanou. Každopádně umí být i velmi citlivá, ale odhalí to málo kdy.

Izz - v době Dannyho byla úžasná - jak já jsem brečela, když umřel... pak nastal útlum a chvíli jsem ji nemusela... pak nádor - to jsem zase bulela... no a svatba? Na ten díl jsem se dívala dvakrát po sobě, protože to první jsem viděl nějak rozmazaně. Nedokázala jsem zaostřit. :-) Její odchod byl pěkně blbý a musím říct, že se mi nelíbilo jak se zachovala k Alexovi. nicméně, myslím, že kdyby se vrátila do seriálu, byl by to velmi zajímavý zvrat a hodně by zamíchala kartami. Herečka Kathrine Heigel má velký talent - hlavně komediální(např. chystání svatby MerDer, nebo pečení krocana s Burkem).

Alex - v prvních dílech jsem ho měla za pěkného zmetka, ale postupně jsem na něj začala měnit názor. Když odnesl Izz od Dannyho, pak se staral o Avu. Zamiloval se do Izz, vzal si ji, ona ho opustila... přijede jeho bratr a my se konečně dozvěděli, proč je tak uzavřený a tvrdý. Začala jsem ho milovat a pak ti sirotci z Afriky? Áchala jsem, no a pak si to pěkně zmastí, tím, že napráší Mer, jen kvůli tomu, že je nesr-štvaný na celý svět. Alexi, to budeš muset vyžehlit.

George - to byl fakticky ťuňťa. Chytrý, zručný, hodný pako. Jeho konec v seriálu byl zvláštní. Prvně jsem byla v šoku, ale ve finále mi to tolik nevadilo. Ovšem nutno podotknout, že měl pár skvělých momentů - Ať zvedne tuku ten, kdo naprosto neví co dělá... Nebo když Baylliové oznamoval, že vstupuje do armády - to bylo hodně funny!

Bailliová - jo tak ta a její buzerace stážistů mě bavila od prvních dílů - myslím si, že si vzala radu Webbera k srdci, když ji jako stážistce řekl, že Bůh ji sice nenadělil výšku, ale dal ji hlas, tak ať ho používá. Moc se mi líbilo, jak Christinu trefila čokoládovým bonbonem do hlavy.

Mark - tohohle sexy chlapíka jsem si oblíbila hned v prvních vteřinách. Ťafku od dereka, která mu hned na začátku jeho učinkování přistála vzal hrdinsky a navíc, je na co se koukat. Jsem zvědavá jestli najde tu pravou, nám zatím neznámou, nebo zakotví u své životní lásky Lexie. Jeho přátelství s Callie je naprosto luxusní

Lexie - pro znalce "Lexipedie" - když z počátku dělala Mer ocásek - moc jsem ji nemusela, ale postupně si získávala moje sympatie a teď ji žeru... To že má srdce ve vagíně víme všichni... Teď je s Averym, jsem zvědavá jak to dopadne...

Avery - cukroušek. Nejoblíbenější Mercywesťák. Jeho oblíbenost ještě porostla, když odešel s Webberova výzkumu, aby měl Webber šanci na ocenění Haper Avery.

Webber - zažil vrcholy i pády. Každopádně pro mě to byl a bude vždy Šéf!

Calli - zpočátku mi připadala trochu čuzoidní. Pořád Bambiho někam tlačila. Pak jsem ji začala mít ráda. byla vtipná, měla náboj. Teď ji dávám 9 z 10. V muzikálovém díle jsem ji málem sežrala - má úžasný hlas.

Arizona - diblík z pediatrie s teniskami na kolečkách. Mám k ní sympatie. Jen mi vadilo, že nechce děti. Ona pediatrička?

Owen - konečně se dostávám k tolik diskutované postavě. Když se tam zjevil a sám si sešívačkou secvakal ránu na noze, řekla jsem si - Co to sakra je? - Pak políbil Christinu - já na to - Aha...
Ke Christině mi sedí. Je to její uklidňující element. Miluje ji a snesl by ji modré z nebe, jen to jediné ji zřejmě neodpustí - uvidíme jak to bude. Tahle postava je mi sympatická, líbí se mi jeho drsnost.

April - musím říct, že ta si moje sympatie získala až ve chvíli, kdy na ni mířila hlaveň pistole a ona blekotala o sobě a své rodině. Zdála se najednou lidštější, konečně se projevila. Takže na konci 7 ji dávám palec nahoru.

ASi jsem se hodně rozepsala no co už.

Jo a můj nejoblíbenější pár? No budete se asi divit, ale je to Mer a Christina - duo pokřivených sester. Jsou jak dvojčata. Jsou propojené, na sobě závislé. Owen a Derek jsou ti druzí. TAkže u mě je vítěz Meredith a Christina. :-)

PříspěvekNapsal: 12 zář 2011, 21:23 

Vyslovene naj nieje lebo tam by sa asi pobili viacerí :blush: :hahahi: , z vedlajsich som zboznovala Dennyho a jeho smrt som im nikdy nodpustila :ihaha: v minulosti som neznasala som Ericu :ratata: a teraz asi najviac Averyho :x

PříspěvekNapsal: 30 říj 2011, 13:58 

Nejoblíbenější postava: Owen Hunt
Já mám nejraději Owena a Christinu. Owenovy problémy mi nikdy nepřipadaly nudné, byl takový lidský a u takového (na první pohled) drsného chlapa mi to přišlo hezké. Líbí se mi, jak moc Christinu miluje a taky se mi líbí, jak teď Šéfuje :PP: A navíc je to fešák :)
Mer/Der mi občas lezli na nervy, ale patří do seriálu a většinou mi vůbec nevadí, mám k nim spíš kladný vztah.
Calliope jsem nejdřív moc nemusela, ten její vztah s Georgem mi přišel trochu mimo a sérii s Ericou jsem moc nesledovala (ta série mi trochu utekla). Ale s Arizonou se mi moc líbí. Arizona je hrozné sluníčko a na pediatrii vyloženě sedí. A líbí se mi, jaký je z Marka taťulda :D
Pak se mi ještě líbí April, té bych přála, aby se konečně nějak prosadila. Bailey je fajn, Webber taky.
Lexie s Jacksonem jsou tak neutrálně, Teddy taky. Alex jak kdy, většinou je neutrální :)
No, nikdy jsem neměla ráda George, byl takový moc ufňukaný a nudný. A Izzie mi ke konci už hodně lezla na nervy, byla nesnesitelná.

PříspěvekNapsal: 30 říj 2011, 14:14 
Moderátor

Elyssea: Ty jsi můj člověk, včetně těch dvou postav, které jsem nikdy moc nemusela a nevadí mi, že jsou pryč. :)

PříspěvekNapsal: 31 říj 2011, 11:30 

Pohlaví: muž
Nejoblíbenější postava: George O'Malley
Já mám pocit, že jsem tady jediný, kdo má (měl, žel) rád George! :) Ale to bude asi tím, že jsem nejspíš taky trošku zženštilý a nesmělý. :)

Takže abecedně...

MILUJU
Alexe
April
Avu
Cristinu
George
Prestona

MÁM RÁD
Dennyho
Dereka
Henryho
Izzie
Lexie
Marka
Mirandu
Owena

NEUTRÁLNÍ VZTAH
Addison
Arizona
Erica
Jackson
Richard
Teddy

NEMÁM RÁD
Callie
Meredith
Olivii

Plus Reedová byla rozkošná. :)

Jestli bude čas a nálada, později rozepíšu. :)

PříspěvekNapsal: 31 říj 2011, 17:04 

KevSpa píše:
Elyssea: Ty jsi můj člověk, včetně těch dvou postav, které jsem nikdy moc nemusela a nevadí mi, že jsou pryč. :)

:D Musela přijít nějaká pořádná Huntovská opora :D

PříspěvekNapsal: 15 lis 2011, 20:14 

Nejoblíbenější postava: Callie Torres
Tak u mě na plné čáře vítězí Callie. Miluju její temperament a ztřeštěnost. S Arizonou tvoří dokonalý pár. Pak to určitě bude Arizona, Bailey a Cristina.
Nemusela jsem Izzie, a teď mi moc nesedí Lexie a April.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 171 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina