www.greys-anatomy.cz Právě je 03 čer 2020, 08:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 171 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jaké postavy ze seriálu máte nejraději a naopak?
PříspěvekNapsal: 21 bře 2014, 09:38 

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Arizona Robbins
Mojí nejloblíbenější postavou je Arizona Robbins... :love: spolu s ní Callie Torres, protože spolu tvoří neuvěřitelně krásný vztah, není nic čím by si ty dvě neprošly a myslím si, že ty dvě by měly být už navždy šťastné :) jinak ke Callie má tak obrovské srdce a nervy.. tím vším čím si prošla za celou tu dobu :/ George, Arizona a ten pád letadla :( to rozhodnutí uříznout jí nohu a ona ji to stále vyčítá ale přitom nevidí že by jinak umřela :( potom jí je nevěrná :( ale je mi jí i líto, jak dopadla s tou nohou, dévátá řada na mě zapůsobila jak ten první díl vůbec nenavazoval na ten pád a potom to postupné rozklíčení všeho.. měla jsem strach že umřela ale nestalo se. díky bohu :D :dokola: Naštěstí te'd už je všechno ok, Callie jí odpustila.. mají dům a jsou šťastné. :) Arizona je prostě různotvorná postava a proto jí mám tak ráda, je především krásná, ty její výrazy v obličeji :D thank god :D :dokola: a to její Yeay :D miluji ji :D
jinak potom mám ráda Jacksona a April, a to jak spolu utelkli z té svatby, že se Jackson držel rady Marka aby nebyl ticho když někoho miluje :(( Mark byl úžasný chlap, sen každé ženské, pohledný, galantní sexy :D :devil: A Cristina je prostě borka :D drsnáá je a přála bych si aby zůstala s Ownem.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 171 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina