www.greys-anatomy.cz Právě je 09 črc 2020, 15:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 134 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TOP 5 - Nejoblíbenější postavy
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 20:15 
Moderátor

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
Brida - vítáme tě mezi námi :) a opravdu krásně jsi to vystihla! :) :PP:

PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 20:27 

Vitaj :) pozdávaš sa mi už len kvôli tomu že zbožňuješ Cristinu tak ako ja :yeah:
ja už od vytvorenia tejto témy rozmyšlam ako vybrať iba 5 postáv. Je to fakt ťažké lebo názory na niektorých sa z epizody na epizodu menia. Ale tak akýsi súčasný zoznam

1. Cristina tak ako u phoebess je pre mňa jednoducho No.1. Vtipná, sarkastická a Sandra je skvelá herečka
2. Meredith bez nej by to hlavne na začiatku nebolo ono. Aj keď sme jej v 6. serii mali pomenej
3. Mark,Derek,Alex Áno mám tri 3. miesta. Oni sú si takí dosť podobný. Vedia byť vtipní,milí ale niekedy by som ich najradšej nakopala :D
4. Bailey Ona je tiež skvelá. Na povrchu nepríjemná až strašidelná, ale v skutočnosti celkom milá a vtipná.
5. väčšina ostatných väčšina si zaslúži byť v tabulke takže 5. miesto patrí tým, čo sa nedostali na prvé štyri. Každá z nich má niečo do seba.

PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 20:32 

Díky moc za vaše přijetí. :P Ať žije Grey´s Anatomy!!! :yeah:
Není to jen seriál o lidech, není to ploché, tvůrci to dělají opravdu tak, jak se život žije, je to mnohdy i poučné.
Ikdyž přece jenom nežijeme v nemocnici. :hahahi:
Ale důležité je to, že je to seriál o ceně liských životů a to se, myslím, vztahuje na všechno. :ihaha: :-xx
Dobrou noc!

PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 22:38 

Nejoblíbenější postava: Meredith Grey
1.Meredith Grey
2.Arizona Robbiins
3.Addison Montgomery
4.Mark Sloane/Derek
5.Christina Yang

The universe says “Screw you, Meredith.” And gives Callie a kid. And then puts Callie through a windshield. What the hell is going on?

PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 01:10 
Moderátor

Nejoblíbenější postava: Owen Hunt
Brida píše:
Díky moc za vaše přijetí. :P Ať žije Grey´s Anatomy!!! :yeah:
Není to jen seriál o lidech, není to ploché, tvůrci to dělají opravdu tak, jak se život žije, je to mnohdy i poučné.
Ikdyž přece jenom nežijeme v nemocnici. :hahahi:
Ale důležité je to, že je to seriál o ceně liských životů a to se, myslím, vztahuje na všechno. :ihaha: :-xx
Dobrou noc!

Tak tě tu také srdečně vítám, tohle jsi shrnula úplně nádherně. :PP: ;)

Jo a z tvého předchozího příspěvku - "Owen je krásný chlap - líbí se mi moc.... "... ehm... prostě víííítej! :drink:

PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 12:27 

Nejoblíbenější postava: Arizona Robbins
Ahojky všichni, snad Vám nevadí nový člen :blush:
Jak sami říkáte, je neskutečně těžké zvolit pět nejoblíbenějších postav, protože každá role má své místo, účel a charakter. Ať už je někdo někomu méně sympatický, kdyby odešel, chyběla by mu ta určitá část- podle mého názoru. Je to jako velké puzzle. Každý článek do něj zapadá a když se jeden článek ztratí, z globálu to změna nebude, protože pořád budete vědět, co na obrázku je, ale už to prostě není komplet! Každý je tam svým způsobem nepostradatelný. Proto zvolit TOP 5 je víc než složité. Nemyslíte? :PP:
Já osobně jsem velký fanda vztahu mezi Callie a Arizonou. Erika mi přišla v tom vztahu taková jako kdyby nadřazená nad Callie, což se mi nelíbilo. S Arizonou je to víc než flirt a je to vyvážený vztah. A přestože se to zdá některým nudné, mě ne, protože si myslím, že nás ještě hodně překvapí zápletkami mezi nimi. :love:
Poté Meredith...Umíte si představit, že by GA existovalo, bez jejich "citátů" na začátku a konci každé epizody? Umí člověka donutit přemýšlet o věcech, které se zdají být samozřejmostí. :)
K Mer neodmyslitelně patří Derek, který si zkrátka umí člověka získat. I když bych ho občas flákla přes ty jeho kudrny :hahahi:
K Mer samozřejmě ještě patří jedna postava, bez které by její postava stála pravděpodobně za nic a tou je Cristina :PP: Její síla, bojovnost, sarkazmus a to jak dokáže věci ignorovat a zároveň prožívat, je prostě unbelievalbe!! ;) Co se jejich mužských týče- Burke měl dobrou roli, ale Owen je Owen :-xx
Kapitola Mark Sloan je víc než zábavná xD Od jeho začátků, zesměšňování stážistů, přes zlomený penis, až po děvkaře změněného v romantika. Jsem zvědavá jak mu to nakonec s těmi vztahy dopadla, zda Lexie bude nakonec přeci jen jeho. ;)
Dále nacistka Miranda xD Ty její metody alá "jak dostat lidi tam, kam potřebujete" jsou prostě dokonalé xD Její pohledy, tvrdá schránka a přitom citlivý vnitřek!!! Neodmyslitelná část Seattle Grace Hospital.
Na Webbera jsem zvědavá, jak se bude vyvíjet dál. Nijak pocity na něj mám smíšené, chvílemi je to bojovník, pak slaboch, snadno ovladatelný, jindy zas nesmírně citlivý k ostatním... =)
Alex, ten se taky během seriálu hodně změnil, prodělal spoustu zkoušek, kterými prošel na výbornou =) Velký drsňák s citlivou duší =) Dvojče Marka? =P tak tedy skončí na plastice nebo se vydá cestou pediatrie? :PP: myslím, že se máme na co těšit!
A co se nových tváří týče... Pořád to jsou pro mě vetřelci a s klidným svědomím nemůžu říct, zda jsem ráda, že tam jsou nebo ne... Doufám, že se ustálí a získají si ten post, kdy budu moct říct- ano, skutečně tam jsou nepostradatelní. =) Jestli je to dobrá náhrada za George a Izzie, kteří v seriálu skutečně chybí! Ale jak bylo už řečeno, je to seriál scenérovaný ze života, takže lidi přicházejí a odcházejí...jednou jsi nahoře, jindy zase dole :andab:
Co víc říct? Získali si mě! :love:
A pokud se blíží konec natáčení - vážně mi budou chybět. Takže pořád doufám, že 7. řadou jejich příběhy, zápletky a problémy nekončí. :drlove:

PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 12:45 

Nejoblíbenější postava: Callie Torres
Moony vítej ;)

ObrázekObrázekObrázek

PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 12:53 

Vitaj :PP: my sme radi za každého nového člena

PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 13:19 
Moderátor

Moony - welcome :drlove:

PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 13:56 

Vybrať Top 5 je pre mňa veľmi ťažke, ale asi ako to zhrnula Brida bolo skvele-mimochodom tiež ťa vítam :drink: - ale aspoň súčasna top5 je pre mňa:
1. Cristina Yang
2. Meredith & Derek
3. Bailey....Karev
4. Callie & Arizona
5. Mark & zvyšok cast.....su proste dokonaly :PP:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 134 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina