www.greys-anatomy.cz Právě je 05 čer 2020, 23:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 

Jak byste ohodnotili tuto epizodu? (známky jako ve škole)
1 86%  86%  [ 48 ]
2 5%  5%  [ 3 ]
3 4%  4%  [ 2 ]
4 2%  2%  [ 1 ]
5 4%  4%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 56
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 12x22 / Mama Tried
PříspěvekNapsal: 10 kvě 2016, 20:21 

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Alex Karev
Lucifrid píše:
Optomista píše:
Spoiler

Tak po stopadesátédruhé :bee:

Nenarostla. Dneska se už dělají "krásné" protézy, které jsou fakt reálné. Díky tomu nemusí Jessica nosit jen kalhoty a tvůrci nemusí solit prachy za trikové záběry. Bo je jasný, že má protézu, ale dneska ta medicína a technika pokročila tak, že protézu prostě nemusíte vůbec poznat (neříkám, že vždy).

Těším se po stopadesátétřetí. :bů:

No potes koste. Proteza na podpatku? To by mela ukazovat v cirkusu.
Bohuzel tim seral totalne ztraci duveryhodnost. Shonda evidentne hraje na to, ze to divacky zapomnely.

Jaka bude 154 odpoved?

PříspěvekNapsal: 11 kvě 2016, 12:20 

Martinka24 píše:
Lucifrid píše:
Optomista píše:
Spoiler

Nenarostla. Dneska se už dělají "krásné" protézy, které jsou fakt reálné. Díky tomu nemusí Jessica nosit jen kalhoty a tvůrci nemusí solit prachy za trikové záběry. Bo je jasný, že má protézu, ale dneska ta medicína a technika pokročila tak, že protézu prostě nemusíte vůbec poznat (neříkám, že vždy).

Bohuzel tim seral totalne ztraci duveryhodnost. Shonda evidentne hraje na to, ze to divacky zapomnely.

Jaka bude 154 odpoved?

Taky se nad tím při každém takovém záběru pozastavím.. protézy možná jsou téměr dokonalé, ale takhle?!

PříspěvekNapsal: 11 kvě 2016, 16:35 

Nejoblíbenější postava: Callie Torres
Neměla jsem v úmyslu psát žádný koment, myslím, že jich tu je víc než dost, ale stejně mi to nedalo... :))
Nebudu zastírat, že Callie je už od začátku moje oblíbená postava, každopádně chápu rozsudek a myslím, že by to tak dopadlo i v Čechách, protože nejdůležitější je prostě zájem dítěte. Myslím, že to Callie celé nedomyslela a teď dostala pořádnou facku realitou a je mi jí líto.
Co mi ale nejde do hlavy je, jakým směrem se postava Callie v poslední době ubírá. Co si budeme povídat, Callie umí být ztřeštěná a občas dělá unáhlená rozhodnutí, ale v tomhle myslím, že i kdyby si nejdříve neuvědomovala závažnost celé situace, tak si to minimálně kvůli řízení před soudem uvědomí a zařadí zpátečku (tzn. zůstane v Seattlu se Sophií a pokud vážně tak stojí o vztah s Penny, tak ho budou udržovat na dálku, vždyť by to bylo jen na rok), dokud byl ještě čas...
Tohle mi na ni prostě nesedí, stejně jako mi na ni nesedělo, když se Callie svěřovala Arizoně o vztahu s Penny, Arizona dělala Callii vrbu a povzbuzovala ji ve vztahu s Penny...

Začínám mít pocit, že třeba Sara Ramirez (představitelka Callie) řekla Shondě, že končí (podobně jako Sandra Oh) a tak se Shonda rozhodla nám ji "zošklivit", abychom jejího odchodu tolik nelitovali... Se vsadím, že Penny zůstane a co já vím, na konci se třeba dá i s Arizonou dohromady.. Prostě něco tak absurdního, ale asi už bych se v téhle fázi vůbec ničemu nedivila :(.

Chybí mi ty "staré čas", kdy Callie byla postava mnoha barev/hloubek, uměla být sarkastická, vtipná, zároveň to byl prototyp silné ženy, která už toho v životě taky hodně zažila a tak neztrácí hlavu a umí si se vším poradit... V poslední době je to už jen takový odvar.. Jako by Shonda nevěděla, co s ní, nebo ví, že se blíží konec této postavy, tak proč se na ní nevyřádit (a teď nemyslím v tom dobrém slova smyslu)... :bů: :safra:

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2016, 10:37 

Spoiler
Ahoj, mě to teda nedá. Díl jsem viděla až v pondělí, ale pořád na něho myslím. Musím říct, že je to první díl, který se mi svým dějem a průběhem vůbec nelíbil a doufám, že neodráží ani trochu realitu soudnictví v oblasti opatrovnictví v Americe. Soudkyně na začátku mluvila o zájmech dítěte, ale kdo tam hájit nejlepší zájem toho dítěte? Dítě, které celý život žije spokojeným životem se svými dvěma skvělými matkami? Nikdy se nemluvilo o tom, že by jedna z nich byla horší a nezpůsobilá matka, obě jsou podle mého názoru skvělé mámy a za své dítě se rvou tak, jak to je běžné. Ale kdo proboha hájil zájem dítěte, když jsou obě strany zaslepené svou vlastní pravdou? A jak je možné, že soud může rozhodnout o tom, že dítě, které je spokojené jedině při kontaktu s oběma matkami,se svěří do výhradní péče jen té jedné? Jednou jsou obě mámy a dobré mámy a pochybuji, že tohle rozhodnutí je v zájmu jejich dcery. Od toho ale ten soud měl být, ne? Opravdu doufám, že to v Americe není pravidlem. Věřím ale, že to v dalších dílech dopadne dobře, protože tohle rozhodnutí v životě dítěte napáchá mnohem více škody než užitku :-(

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2016, 16:01 

Martinka24 píše:
Lucifrid píše:
Optomista píše:
Spoiler

Jaka bude 154 odpoved?

Ale prosím vás, stačí se kouknout na modelku Heather Mills, která s protézou na podpatkách soutěžila v Dancing with the Stars.

PříspěvekNapsal: 13 kvě 2016, 13:59 
Moderátor

Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
_pamplemousse_ píše:

Ale prosím vás, stačí se kouknout na modelku Heather Mills, která s protézou na podpatkách soutěžila v Dancing with the Stars.

Děkuju :drlove:

Na ostatní:
Obrázek

PříspěvekNapsal: 13 kvě 2016, 20:08 

Nejoblíbenější postava: April Kepner
novakova1991
Ahoj, mě to teda nedá. Díl jsem viděla až v pondělí, ale pořád na něho myslím. Musím říct, že je to první díl, který se mi svým dějem a průběhem vůbec nelíbil a doufám, že neodráží ani trochu realitu soudnictví v oblasti opatrovnictví v Americe. Soudkyně na začátku mluvila o zájmech dítěte, ale kdo tam hájit nejlepší zájem toho dítěte? Dítě, které celý život žije spokojeným životem se svými dvěma skvělými matkami? Nikdy se nemluvilo o tom, že by jedna z nich byla horší a nezpůsobilá matka, obě jsou podle mého názoru skvělé mámy a za své dítě se rvou tak, jak to je běžné. Ale kdo proboha hájil zájem dítěte, když jsou obě strany zaslepené svou vlastní pravdou? A jak je možné, že soud může rozhodnout o tom, že dítě, které je spokojené jedině při kontaktu s oběma matkami,se svěří do výhradní péče jen té jedné? Jednou jsou obě mámy a dobré mámy a pochybuji, že tohle rozhodnutí je v zájmu jejich dcery. Od toho ale ten soud měl být, ne? Opravdu doufám, že to v Americe není pravidlem. Věřím ale, že to v dalších dílech dopadne dobře, protože tohle rozhodnutí v životě dítěte napáchá mnohem více škody než užitku :-(

Bohužel spory o děti jsou opravdu ošklivé a rodiče opravdu jsou ochotni vytáhnou na toho druhého tu největší špínu. A ano rozusdek je v nejlepším zájmu dítěte. ....Bylo by snad lepší, aby odjela Sofia s "cizí " ženou na druhou stranu země, kde bude muset začít chodit do nové školy (je fakt stresující být někde nový), kde nemá jediného kamaráda, strejdu a pod.? Nebo je lepší aby zůstala doma, sice bez jednoho rodiče (což je také těžké), ale kde ma kamarády, strejdy, kroužky a pod.?

PříspěvekNapsal: 20 črc 2017, 07:25 

Nejoblíbenější postava: Erica Hahn

goldenslot

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina