www.greys-anatomy.cz Právě je 18 říj 2017, 08:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 

Jak byste ohodnotili tuto epizodu? (známky jako ve škole)
1 40%  40%  [ 4 ]
2 30%  30%  [ 3 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 30%  30%  [ 3 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 13x19 / What's Inside
PříspěvekNapsal: 31 bře 2017, 02:09 
Moderátor

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Owen Hunt
Diskuze k epizodě 13x19 / What's Inside

Datum vysílání: 6. dubna 2017
Režie: Nzingha Stewart

OBSAH

Maggie se po smrti matky vrací do práce a před ní je těžký případ, na který podle některých ještě není psychicky připravená.
Stephanie se zatím dopustí při léčbě jednoho z kolegů chyby.

PROMO

SNEAK PEEKY

FOTKY

:arrow: http://www.edna.cz/greys-anatomy/fotky/ ... -s-inside/

Maybe love is unlimited if we're just brave enough to decide love is limitless. Maybe there's enough happy for everyone. Or maybe...give me a minute."

- Meredith Grey

Obrázek
http://facebook.com/KevSpa
http://www.edna.cz/uzivatele/kevspa

Naposledy upravil KevSpa dne 07 dub 2017, 01:07, celkově upraveno 6
Hlasování

Předmět příspěvku: Re: 13x19 / What's Inside
PříspěvekNapsal: 08 dub 2017, 20:59 

Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
Mer si z něj začíná dělat dobrý hadr na podlahu. Tak jsem zvědavá (dle proma na další díl), kam to Shonda hodlá až posunout... :safra:

PříspěvekNapsal: 09 dub 2017, 09:55 

Nejoblíbenější postava: April Kepner
Proč má poslední dobou takový prostor Maggie? Je tam zbytečná zbytečně čeří vodu, je strašně sobecká, ufňukaná, prostě jak malé dítě.

A chudák Rigs? Nezaslouží si aby ho Mer takle vodila za nos.

PříspěvekNapsal: 09 dub 2017, 13:52 

Nejoblíbenější postava: Teddy Altman
Už jsem dlouho nic nenapsala, ale taky se na to už dlouho chystám.

Nechápu ten "vztah" Mer a Riggs, už mě to dost štve. Vždyť jim není dvacet, aby se Riggs rozhodl, že nechce nikoho jiného než Meredith, protože... Proč vlastně? Protože se mu na první pohled líbila. Welp, to je mi důvod. A taky si myslím, že má za sebou dost, aby poznal, že když s ním zachází někdo tak, jako Meredith, tak to asi moc nestojí za to (pokud se k němu chová teď takto, ve vztahu by to asi nebylo lepší). Já chápu, že Mer má "family before hoes", ale Riggs by si možná měl uvědomit, že má taky svou důstojnost a vykašlat se na to. A ten Arizonin proslov? Co to jako bylo? Je to tak nevěrohodně napsané, až to bolí. Celá tady ta linka se scénáristům vůbec nedaří.

/dřív jsem jim fandila, ale Meredith to zabila/

PříspěvekNapsal: 10 dub 2017, 15:03 

Nejoblíbenější postava: Owen Hunt
Musím říct, že už mě GA nedojímá a nerozveseluje jako kdysi. Nicméně sledovat budu dál, protože mě zajímá, jestli Shonda z tohohle messed up dokáže ještě něco vykřesat a já doufám, že ano! :)
Nepochopila jsem, proč scénaristé musejí/museli:
1) zabít matku Maggie. Vždy jsem měla zato, že naopak chtějí, aby Maggie byla opakem Mer a její twisted zádumčivosti. Jako black and white (samozřejmě teď nenarážím na rasy). Kelly McCreary mi nepřijde v hraní tragických scén nijak zvlášť dobrá.
2) dávat dohromady Mer a chudáka Nathana. Docela jsem se těšila, že se budou chvíli oťukávat a že mezi sebou budou mít veselé a vtipné momenty, zároveň ale budou opatrní a budou mít k sobě vzájemný respekt už jen proto, že mají leccos odžito. Mer se ale chová jako bitch, tohle už ani nemá nic společného se ztrátou Dereka, tohle už hraničí s arogancí. Mrzí mě to už jen proto, že věřím, že postava Nathana je/byla napsána citlivě.
3) křísit a provádět covery již známých scén a motivů. Maggiina matka - Ellis-Mer - Amelia-její otec. Amelia-Owen - Owen-Cristina a "nechci dítě". V příštím díle
Spoiler
jako narážka na 8.sérii, už jen čekám nějakého "nového" Garyho Clarka.

Je to škoda a nejvíc mi vadí, že tam nejsou páry, které by držely při sobě, vyjma teď Baileyové a Japril. Kdysi mezi postavami existovala vyšší míra soudržnosti.

No, asi si opravdu budu muset počkat, jak se s tím Shonda a spol. popasovali, poslední klapka už údajně padla.

Obrázek

♡+♡

PříspěvekNapsal: 11 dub 2017, 08:32 

Nejoblíbenější postava: Alex Karev
Já bych Huntovi už hrozně přála někoho s kým by byl doopravdy šťastný. Jasně s Amelií byl, ale někoho kdo chce děti.
V díle mi dost chyběl Alex :(
Mě ta Maggie nebaví, pořád fňuká a nenašla sem si k ní cestu.
Mer teda dost zametá s Riggsem, přála bych jí někoho, ale když se ke všem "nápadníkům" bude chovat takhle, tak co čekat.
Ale dost se mi líbí začínající přátelství mezi RIggsem a Arizonou:D !
- jo a jak Maggie operovala, jak ostatní stáli na galerii a sledovali jí, tak nevim jak to napat, ale hrozně mi tam někdo chyběl z těch starých..

PříspěvekNapsal: 29 dub 2017, 22:47 

Pohlaví: muž
Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
Myšlenka s návratem a velkou operací byla dobrá, ale přijde mi, že některé detaily to dost zabíjí. Ta krize na sále s afektovanou Arizonou a "šokovanými" přihlížejícími doktory na sále; zhroucená Maggie, která najednou tancuje; Maggiina máma, která věděla, že je těžce nemocná, ale Jackson byl celou dobou celkem v pohodě, že ji vyléčí, a teď najednou vlastně nebyl. To, že její máma dala fotky právě Jacksonovi (proč ne spíš Mer?)... Přijde mi, že dřív se Chirurgové takovýchhle chyb víc vyvarovávali.

"Owen said she would surprise me. Well guess what. Surprise! She doesn't know how to do surgery." - C. Y.
"Lovestruck interns aren't Derek's thing... Anymore."
"I call this the Early Onset Alzheimer's because you won't remember anything after you drink it."

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina