www.greys-anatomy.cz Právě je 16 říj 2018, 01:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 

Jak byste ohodnotili tuto epizodu? (známky jako ve škole)
1 50%  50%  [ 3 ]
2 33%  33%  [ 2 ]
3 17%  17%  [ 1 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 14x16 / Caught Somewhere in Time
PříspěvekNapsal: 16 bře 2018, 06:03 
Moderátor

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Owen Hunt
Diskuze k epizodě 14x16 / Caught Somewhere in Time

Datum vysílání: 22. března 2018
Režie: Nicole Rubio

OBSAH

Maggie a Jackson si užívají společné chvíle, ale Jackson se musí soustředit na přelomovou operaci, kterou bude provádět s Catherine a Richardem.
Meredith s Jo se potýkají s překážkami ve svém projektu, a proto Jo vypomáhá Baileyové s pacientkou, která bývala austronautkou.

PROMO

SNEAK PEEKY

FOTKY

:arrow: https://www.edna.cz/greys-anatomy/fotky ... e-in-time/

Maybe love is unlimited if we're just brave enough to decide love is limitless. Maybe there's enough happy for everyone. Or maybe...give me a minute."

- Meredith Grey

Obrázek
http://facebook.com/KevSpa
http://www.edna.cz/uzivatele/kevspa

Naposledy upravil KevSpa dne 23 bře 2018, 15:51, celkově upraveno 6
Hlasování

Předmět příspěvku: Re: 14x16 / Caught Somewhere in Time
PříspěvekNapsal: 23 bře 2018, 16:40 

Nejoblíbenější postava: Lexie Grey
Já nějak moc nechápu, co to teď z tý April udělali. Nějak mi nepřijde, že by kromě odchodu Cristiny, dělala tahle show charakterovně odpovídající odchody jednotlivých postav.

Škoda, že neskončili 10tou řadou a nebo výhrou Harper Averyho ceny.

Time to move on - nějaké rady na seriál? :))

díky a hezký víkend. Pettia

PříspěvekNapsal: 25 bře 2018, 11:18 

Nejoblíbenější postava: Alex Karev
Panebože, Jackson a Maggie je prostě hrůza. Vždycky mi přišlo, že ona naháněla spíš jeho, ale očividně to je dost oboustranné.
Co se to teď jako děje s April? Doufala jsem, že nakonci dílu se konečne otevře Jacksonovi:)
A hovor mezi Owenem a Amelii. Když mu Amelie řikala, že Teddy je jeho nádor, tak sem si myslela - a co jako sakra bylo s Christinou -, proto mě hned napadlo že když jel na letiště, tak by to mohlo být za ní :drlove: :drlove: :drlove: . Ale to je asi velká blbost, co :D ?

PříspěvekNapsal: 25 bře 2018, 12:46 

Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
Mně osobně to teď připadá jako - hm, s kým jsme Jacksona ještě nespárovali? Maggie, tak hup do toho. Zčistajasna, bez nějakého vývoje.. přijde mi to fest divné. Plus Maggie je postava, která je pro mě osobně pouze výplň, jako by neměla žádné vlastnosti. Krom toho, když se chovala jako spratek ke své matce, popřípadě k Meredith. Ano, je geniální děcko a skvělá doktorka, ale to jsou tam všichni. Proto absolutně nevidím, proč by o ni Jackson měl vůbec zakopnout.. :shock: Přitom ne, že bych ji nenáviděla, prostě je taková nijaká...

S April by mě taky zajímalo, kam ji chtějí nasměrovat...

PříspěvekNapsal: 25 bře 2018, 13:54 

Morgyš píše:
Plus Maggie je postava, která je pro mě osobně pouze výplň, jako by neměla žádné vlastnosti. Krom toho, když se chovala jako spratek ke své matce, popřípadě k Meredith.

Mám úplně ten stejný názor, nemastmá neslaná, rozmazlený fracek a vždy musí být po jejím..
Jediná postava, která by mi tam fakt nechyběla, je tam tak nějak navíc..

PříspěvekNapsal: 25 bře 2018, 17:04 

Souhlasim s vama s nazorem na Maggie.. vzdycky kdyz prisla nejaka nova postava, tak sem ji moc nemusela - ted mam namysli treba Riggse (achhh chybi mi), nebo Penny ( vim, ze byla jen v par dilech), no ale po par epizodach sem si je oblibila.. Maggie tam uz je nekolik serii a ne .. pirad stejne otravna :D

PříspěvekNapsal: 26 bře 2018, 16:48 

Nejoblíbenější postava: Lexie Grey
Přesně tak. Maggie nemůžu stále přijít na chuť (možná proto, že je to slabá náhrada jak za Lexie, tak za Cristinu) a Jackson jí k té oblibě fakt nepřidá. Pokaždé když vidím ty dva spolu, tak krčím nos. Nechápu, proč Sarah Drew nebude v další sérii. Pořád tajně doufám, že se Jackson vzpamatuje a s April budou spolu, i kdyby se o ní mělo jen mluvit.

PříspěvekNapsal: 26 bře 2018, 17:09 

Po shlédnutí této epizody je mi už jasné, jak odejde April a Arizona.
April by se mohla zbláznit, popř. spáchat sebevraždu - to tu Shonda ještě neměla.
Arizona by měla s dcerkou odjet do New Yorku, aby holčička mohla mít obě maminky blízko sebe.

Jackson a Meggie - myslím, že se budou tak dlouho sbližovat, a furt jim to nebude vycházet, až nakonec uznají, že jim není souzeno býti spolu.

PříspěvekNapsal: 26 bře 2018, 20:53 

KACaJAM píše:
Po shlédnutí této epizody je mi už jasné, jak odejde April a Arizona.
April by se mohla zbláznit, popř. spáchat sebevraždu - to tu Shonda ještě neměla.
Arizona by měla s dcerkou odjet do New Yorku, aby holčička mohla mít obě maminky blízko sebe.
Jackson a Meggie - myslím, že se budou tak dlouho sbližovat, a furt jim to nebude vycházet, až nakonec uznají, že jim není souzeno býti spolu.

souhlas s tím, jak odejde Arizona, přesně to samé si myslím.. :flower:

u April si nejsem jistá.. spíš možná půjde pracovat jinam..nebo mě i napadlo za Koracickem..

a za to, že by to Maggie a Jacksonovi nakonec nevyšlo se modlím... oběma přeju vztah ale k sobě prostě nepatří.. a jak tu bylo už mnohokrát zmíněno, ani já nejsem z Maggie úplně nadšená... když si vzpomenete na ty nezapomenutelné, charismatické a propracované postavy jako Derek, Cristina, Lexie, Mark, Izzie atd atd.... to se nedá srovnat :!:

a co Owen, jel za Teddy?? :drlove:

PříspěvekNapsal: 27 bře 2018, 19:45 

Chudinka April, tohle si fakt nezasloužila a doufám, že pro ni není nachystané ještě něco horšího, br. Nevěřím, že by spáchala sebevraždu, jak tu někdo psal, to už by bylo vážně od Shondy úplně mimo - sice teď není s bohem zrovna v nejlepším vztahu, ale přece po těch letech víry by něco takového neprovedla a navíc by tu nechala tu malou bez mámy?!? To prostě nejde.

Arizona s dcerou určitě pojedou do NYC, to bylo tak okaté, že víc to snad ani nejde. Mrzí mě, že dál nijak neřeší ten svůj výzkum o úmrtnosti při porodu.

Owen jel za Teddy. Doufám!!! Ten už by si taky zasloužil klidný a šťastný vztah.

Jackson s Maggie, ble. Pokaždé, když se k sobě přiblíží, se mi dělá nevolno. To je tak strašně uměle udělané vzplanutí, snad to vyšumí.

A Mer s Jo snad cestu, jak pěstovat miniorgány, najdou. Jo vypadá spokojeně a věřím, že budou s Alexem spokojení, těším se na svatbu :srdce:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina