www.greys-anatomy.cz Právě je 18 pro 2018, 14:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 

Jak byste ohodnotili tuto epizodu? (známky jako ve škole)
1 0%  0%  [ 0 ]
2 100%  100%  [ 3 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 15x03 / Gut Feeling
PříspěvekNapsal: 28 zář 2018, 11:10 
Moderátor

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Owen Hunt
Diskuze k epizodě 15x03 / Gut Feeling

Datum vysílání: 4. října 2018
Režie: Michael Watkins

OBSAH

Meredith se rozhodne spolupracovat s pacientkou, která jí chce najít vhodného partnera.
Pro Maggie je čím dál náročnější udržet tajemství a sama se navíc potýká s osobními problémy.
Richardův zdánlivě opilý pacient se pro něj stane výzvou, aby vyřešil jeho záhadnou nemoc.

PROMO

SNEAK PEEKY

FOTKY

:arrow: https://www.edna.cz/greys-anatomy/fotky ... t-feeling/

Maybe love is unlimited if we're just brave enough to decide love is limitless. Maybe there's enough happy for everyone. Or maybe...give me a minute."

- Meredith Grey

Obrázek
http://facebook.com/KevSpa
http://www.edna.cz/uzivatele/kevspa

Naposledy upravil KevSpa dne 06 říj 2018, 08:26, celkově upraveno 6
Hlasování

Předmět příspěvku: Re: 15x03 / Gut Feeling
PříspěvekNapsal: 05 říj 2018, 13:46 

Nejoblíbenější postava: Meredith Grey
Co to ten Jackson zase předvádí? Chápu, že se v něm nějak začala probouzet víra v Boha atp, ale utéct od všeho? Mě to prostě nesedí k těm charakterům postav. Občas mi přijde, že moc tlačí na pilu v těch dílech. Ani Meredith by se podle mě jako profesionálka nikdy nezachovala k Ortobohovi jako když ho v 1. díle potkala poprvé. Ahoj jsem Linc , NE :D a úprk

Prosím hlavně ne Mer a DeLuca, jak jsem psala k jinému dílu, nejsem si jistá zda se mi Linc líbí a hodil by se mi k ní či komukoli jinému, ale Derek/Nathan/Andrew jsou všichni si podobní určitým způsobem, vzevřením. Takže bych asi uvítala jinýho fešáka typově k ní :) A teda on má tělo neskutečný jako :devil:

Owen/Amelia/Teddy, ach jo. Takže oni je zase nechaj dát dohromady aby je pak mimi rozdělilo... nebo by Teddy musela zemřít při porodu nebo nevím co a dítě Owenovi přenechat do péče... Nebo já nevím, to patovka... Vím, že v realitě se happyendu taky nekaždý dočká, ale bylo by příjemný aby nějaké páry zůstaly spolu a až seriál jednou skončí, tak my si mysleli, že spolu žili šťastně dál až do smrti :D

Předmět příspěvku: Re: 15x03 / Gut Feeling
PříspěvekNapsal: 10 říj 2018, 23:24 

Nejoblíbenější postava: Meredith Grey
možno som jediná ale De Lucka nech je mladý aký chce , hodia sa k sebe , lepšie ako s Linkom- ten vyzerá ako gay :) :D :lol:
a Mer boola vlastne tiež ta mladšia a Derek starší , ...len by to bolo opačne ..:D :lol:

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina