www.greys-anatomy.cz Právě je 05 čer 2020, 23:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 

Jak byste ohodnotili tuto epizodu? (známky jako ve škole)
1 26%  26%  [ 11 ]
2 5%  5%  [ 2 ]
3 17%  17%  [ 7 ]
4 19%  19%  [ 8 ]
5 33%  33%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 42
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 13x08 / The Room Where It Happens
PříspěvekNapsal: 13 lis 2016, 10:00 

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Owen Hunt
Tak já nevím, mě se třeba taky tenhle díl, který byl zaměřený na psychiku hodně líbil a já ho osobně považuji jako jeden z nejlepších dílů z 13.série (zatím:-)). Chyběly mě ty díly věnované pouze operacím ( co si budem povídat, zatím ve 13.sérii se spíš řeší jinačí věci než operace:-)).
Jsem ráda, že jsem konečně zjistila jak vypadala (vypadá?) Owenova sestra. A taky že jsme se dozvěděli něco málo z Weberovi minulosti a malá Stephanie byla rozkošná. :PP:

PříspěvekNapsal: 14 lis 2016, 16:27 

Nejoblíbenější postava: Alex Karev
Do tohodle dílu se mi podle všech reakc vůbec nechtělo a taky že jsem čekala kdy se to nějak rozjede. Dala jsem tomu deset minut předočila na scénu, kde to Mer oznamuje dětem a vypla to. Dneska jsem to ale dokoukala a už mi to tak nudné nepřijde. Dozvěděli jsme se něco o každém a bylo to zajímavé, hlavně Webber. Huntova sestra mi připomněla Teddy asi se musím podívat na nějaký díl s ní:). Ale nechápu to jak m u řiíkala "To nejsem já" . Jo a ten Derek na konci ještě s tou znělkou v pozadí? Nejlepší scéna za poslední dvě série bez něj snad:D

PříspěvekNapsal: 14 lis 2016, 16:31 

Chápu zdejší reakce, které nejčastěji uvádějí, že tento díl byl nudný a nikam děj neposunul. Nemyslím ale, že je nutné za každou cenu děj někam posouvat, stačí jít trochu hlouběji a meditovat nad jeho obsahem. Dozvěděli jsme se spoustu nového o dětství Richarda a Steph, setkali jsme se s Owenovou sestrou, která mi přišla sympatická a milá a konečně doufám, že tato epizoda pomohla odkrýt temné myšlenky Meredith na okamžik, kdy Derek zemřel a jak těžké pro ni coby matku muselo být oznámit tuhle bolestivou zprávu svým dětem. Mám zato, že nyní se Mer dostala do bodu "smíření se" nad Derekovou ztrátou a možná jí to dá sílu konečně vzít otěže svého života znovu pevně do rukou a žít. Za mě fajn.

Obrázek

♡+♡

PříspěvekNapsal: 14 lis 2016, 21:46 

Nejoblíbenější postava: Derek Shepherd
Tak já naprosto nesouhlasím tento díl byl krasnej a já byla po dlouhé době fakt dojatá ještě teď utiram slzy

PříspěvekNapsal: 15 lis 2016, 19:54 

Nejoblíbenější postava: Meredith Grey
Mně se díl hodně líbil. Nemusíme se za každou cenu někam posunout, ale dozvědět se něco takto intimního o čtyřech důležitých postavách je přece taky k něčemu!
Mně se moc líbila Owenova sestra. Škoda, že se nebude objevovat více. A znovu jsem si zabrečela u Derekovi smrti. Za mě jednička :flower:

PříspěvekNapsal: 17 lis 2016, 12:02 

První díl, který jsem viděla až teprve ve středu v noci. Dříve jsem neměla nějak náladu, viděla jsem začátek a u toho usnula a až nyní jsem dokoukala. Ze začátku mě hrozně rozčiloval Weber s těmi jeho řečmi, které mi byli za všechny zúčastněné nepříjemné. Já se nedokážu soustředit, když mi někdo něco pořád říká a chce po mě odpovědi. Divím se, že operaci za přispění Webera nezkazili. Pak se to ale trochu zlepšilo vzpomínáním všech ostatních to se mi líbilo moc. A Dereck ... krátce předtím jsem byla na filmu Dítě Bridgett Jones, kde hraje hlavní roli Patrick Dempsey a moc se mi tam líbil a pak se najednou jako představa objevil tady... Díl se mi ve výsledku líbil a bylo to opravdu osvěžující, že tam byli jen některé postavy (např. mi tam vůbec nechyběla Jo :-) ). Těším se na příští díl.

PříspěvekNapsal: 20 črc 2017, 07:23 

Nejoblíbenější postava: Erica Hahn
K ukázce: Opravdu mě štve, jak se z Mer stala pouze nepříjemná, naštvaná osoba, která je buď zlá a nebo sarkastická. Nic víc.
Štve mě to. Doufám, že finále přinese něco, co mě nadchne.

goldenslot

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina