www.greys-anatomy.cz Právě je 18 říj 2017, 08:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 

Jak byste ohodnotili tuto epizodu? (známky jako ve škole)
1 51%  51%  [ 18 ]
2 20%  20%  [ 7 ]
3 14%  14%  [ 5 ]
4 9%  9%  [ 3 ]
5 6%  6%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 35
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 13x24 / Ring of Fire
PříspěvekNapsal: 12 kvě 2017, 02:08 
Moderátor

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Owen Hunt
Diskuze k epizodě 13x24 / Ring of Fire

Season Finale

Datum vysílání: 18. května 2017
Režie: Debbie Allen

OBSAH

Po útěku nebezpečného pacienta, kdy se Stephanie ocitla v ohrožení, došlo v nemocnici k požáru a následnému výbuchu.
V ohrožení jsou tak nyní životy dalších doktorů a pacientů.
Meredith se zatím chystá Nathanovi oznámit novinky týkající se jeho sestry.

PROMO

SNEAK PEEKY

FOTKY

:arrow: http://www.edna.cz/greys-anatomy/fotky/ ... g-of-fire/

Maybe love is unlimited if we're just brave enough to decide love is limitless. Maybe there's enough happy for everyone. Or maybe...give me a minute."

- Meredith Grey

Obrázek
http://facebook.com/KevSpa
http://www.edna.cz/uzivatele/kevspa

Naposledy upravil KevSpa dne 19 kvě 2017, 03:07, celkově upraveno 6
Hlasování

Předmět příspěvku: Re: 13x24 / Ring of Fire
PříspěvekNapsal: 19 kvě 2017, 16:34 

Ach jo, docela zklamání.. Edwards jsem měla ráda a bude mi chybět, třeba se ještě vrátí. Sestru jsme neviděli.. To se dalo čekat.
Ale Meredith zase bude sama. Ten příběh se nikam neposunul :(

Naposledy upravil Kicka dne 19 kvě 2017, 23:54, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2017, 19:44 

Nejoblíbenější postava: Meredith Grey
Achjo, docela zklamání. Mer bude opět sama a to jim to s Nathnem tááák slušelo a tak se o ní snažil. :(
Ale Megie a Jackson? To snad ne, dyť se k sobě nehodí. Má být s April! :drlove:
AriLiza podle mě bude dál, jen třeba nebude pracovat v nemocnici... Ale nějak to udělají. Přece nevytvoří v jedné sérii, tak krásné dva páry a oba je zničí hned.... :shock:

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2017, 20:37 

Prijde to jenom me nebo to zacina byt vse predvidatelne strasne? Ze se tam Megan objevi bylo jasny snad od zacatku,kdy rikali,ze se ztratila... jen jsem cekala mozna,ze to bude trochu dyl az budou Mer a Nathan trosku jeste vic zapleteni,stabilnejsi v tom vztahu. Ja jim verim,myslim,ze s tim bude hodne bojovat a zkouset byt s Megan,ale nepujde to... rekla bych,ze se bude opakovat minulost ... Nathan se bude snazit byt s Megan,ale nakonec bude s Mer. Kdo vi,sama jsem zvedava. Mmch vi Owen o jejich vztahu?

Jacson a Maggie? O prosim ne... To je proste Japril :)

Owen a Amelie si zaslouzi happyending oba dva... ale jako sorry,ale ona se chova jako total trubka...

Zdalo se mi to nebo byl chvili Alex zakoukany do Maggie? Bylo by to hezky spojeni s Mer do rodiny a zbavil by se blaznive Jo. Ackoli se mi k ni moc nehodi,uprimne,neni tam nikdo kdo by se mi k ni typove hodil..

A nakonec, chapu,ze postavy i serial se vyvijeji,starnou, s tim co si vsichni prozili je jasne, ze nemohli zustat stejni, ale chybi mi tam ta komedie co tam byla drive, trocha trapasu,soutezivosti v medicine, a hlavne a to hodne, smejici se Mer...

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2017, 21:28 

Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
Neee, tak tenhle díl zklamání :bee: První věc, která mě překvapila už na začátku...Prostě neni možný, aby byla v takovymhle stavu, kdy může běhat a starat se takhle o dítě, když je metr od výbuchu kterej všechno ostatní zdevastoval a je z toho mimo půl nemocnice. Chápu, že malá ještě měla šanci na přežití, ale stát se tohle doopravdy, Stephanie je mrtvá hned na místě. Taky mě mrzelo, že byl díl stejně dlouhej jako ostatní, čekala jsem aspoň hodinku. Megan samozřejmě neukázaly, s tím jsem počítala, jsem zvědavá jak to bude dál. Jacksona miluju, Maggie taky, k sobě mi sice nejdou...ale budiž :safra: A Mer s Nathanem...chci aby Mer byla šťastná, ale co si budem, předpokládala jsem že se Megan najde a že se tohle stane. Za mě průměrnej díl, na to že je to finále jsem toho čekala víc, větší drama. Ale i tak je miluju a těšim se ma čtrnáctku, to jo :hahahi: :love:

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2017, 23:29 

Nejoblíbenější postava: Miranda Bailey
:bee: No tak to snad ne, takhle špatný finále tu dlouho nebylo. Steph by tohle v žádném případě nepřežila, škoda, že odchází, mám jí ráda. Koho ale fakt nesnáším, je Maggie. Ta holka je rozmazlený jedináček, co neumí brát život jako emočně vyspělá osoba. Nemá žádný sexappeal, nešla mi už dohromady s DeLucou. Prosím, prosím, ať se Jackson jen nadýchal kouře a trochu se mu zatměl mozek :D Navíc jsem asi nějakou epizodu propásla? JApril se přeci dali dohromady na tom výjezdu, kde potkal Jackson svého tátu, ne?????
Mer sice asi bude zase sama, což je fakt škoda, Nathan je super, ale myslím, že se k sobě vrátí. Rozhodně bych ale neřekla, že se nikam neposunula. Odprostila se od Dereka a začala žít. To se počítá.
Mrzí mě, že Alex má tak málo prostoru. Jo jsem dřív měla ráda, ale ty její psí oči už jsou trochu moc. Navíc tam skoro není, myslím, že se s Alexem dohromady už nedají. Je mi líto DeLucy, je to můj oblíbenec.
Konečně se to urovnalo s Minnickovou, Bailey dostala rozum a vyrazila jí. Arizony je mi ale líto.
Doufám, že se Amelie sebere a pochopí, že se nemá babrat v minulosti, ale žít s tím, koho miluje. Každému by to po tom zážitku s Megan došlo.
Poslední dobou koukám na různé jiné seriály a většina z nich teda takhle sérku nekončí, nechat toho tolik ve vzduchu... dyť je jasný, že budeme dál koukat, tak proč natáčet takové finále, které ve fanouškovi musí zanechat pocit, že byl okraden a je z něj rukojmí. Boooo Shondo!

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2017, 23:58 

Přesně, smějící se Mer, nějaké vtípky, trapasy.. Vím, že je to drama, ale nedávno jsem se dívala na starší série a ty díly byly skvělé.. Poslední dobou je to jen utrápené..

PříspěvekNapsal: 20 kvě 2017, 08:54 

Takže popořadě - nevěřím, že Riggs zůstane s Megan, nevíme, jak ji to věznění změnilo, stoprocentně to nebude ta samá osoba, kterou on znal. Taky si myslím, že se to bude tak první půlku řady točit kolem toho, aby ji dali dokupy, a bude to chvilku jo, chvilku ne - stejně jako když se Derek rozhodoval mezi Adison a Mer, nebo Owen když narazil na tu svoji blonďatou snoubenku. Nicméně klasická Shonda - abychom si náhodou nemysleli, že Mer bude mít happy moment déle než dvě epizody, pic ho ;)

Maggie je malé rozmazlené ufrflané děcko, které by potřebovalo výprask na holý zadek. Kromě medicíny, kde je geniální, je v reálném světě tak akorát adept na Darwinovu cenu. Jak není po jejím, začne vřískat a všem ukazovat, jak hrozně je ublížená. Možná by to spravilo pár facek. S Jacksonem, který má za sebou už tolik věcí včetně smrti vlastního dítěte, by nešla dohromady ani náhodou - jsou každý úplně někde jinde.

Na Stephanii jsem zvědavá, jestli se vrátí, nebo ne. Vezměte si, jak recyklovali Murphyovou.....

Alex nakonec ten svůj výlet za Joeiným manželem celkem dobře ustál, tak uvidíme, jestli se z toho ještě něco vyvrbí.

Jako jo, celkem zajímavý díl, ale za poslední dva roky mi přijde, že už moc nejde vymyslet nových nápadů - všechno už tady jednou (nejméně) bylo.

PříspěvekNapsal: 20 kvě 2017, 17:35 

Tohle vážně nebylo pěkné!
Souhlasím s naprostou většinou komentářů tady. Takhle s prominutím debilně to snad nikdy ještě neskončilo.
Jackson a Maggie, Nathan se vrátí k Megan (kterou ani neuvidíme) divnovztah Amelie a Owena, Minnick dostane padáka, Stephanie skoro uhoří a na tohle jsme čekali 24 dílů, moc pěkný...
Opakovaný scény, naprosto nesmyslný děj, já nechápu, ale mám pocit, že za chvíli ta sledovanost bude klesat.
Já si ty díly začínám stahovat s čím dál větším opožděním a to jen z toho důvodu že mě vlastně ani nezajímá jak to bude dál, protože se to nikam neposouvá... :roll:

PříspěvekNapsal: 21 kvě 2017, 09:28 

Na tendle díl jsem se už ani netěšila :? celkově série velkým zklamáním a seriál měl podle mě skončit v tom nejlepším, akorát už si nejsem schopná ani dát dohromady, kde to mělo být. Spousta nesmyslů, utahané, nedotažené dějové linky.

Dřív jsem u seriálu brečela každou chvíli, u těch osudů, z příběhů pacientů. Teď jsem si byla schopná zapamatovat pouze příběh paní s rakovinou, která čekala dítě a jinak to nějak proplulo. Výraznější a zapamatovatelné díly byly asi 3 - věznice, Jacksonův otec, letadlo a to je vše :safra:

V tomto díle mě chytlo jen to, jak se Nathan radoval s Mer z toho, že našli Megan, z toho jak je Meredit silnou postavou, hádám, že v první sérii by z toho padla na beton a vyrvala si vlasy. Proč ale tohoto vývoje nejsou schopní dotahovat i u ostatních postav? Meggie je jednou 15ti letej uřvanej fracek, co kolem sebe všude kope, pak najednou uvědomělý génius, který vše zvládne, teď zase po šíleným zamilování do Nathana miluje Jacksona (vážně?) a on ji (vážně?), a to se jako seběhlo jak? kdy? :? Proč úplně zapadl ten díl s Jackosonovým otcem, kdy mu April stála oporou a potom už jsme je spolu v jedný scéně snad ani neviděli...

Nevyjadřuju se raději k celýmu požáru, hrdinskému výkonu Steph, protože to byl jeden nesmysl vedle druhého.

Jsem z dílu i celýho vývoje seriálu otrávená, a v podstatě mě ani nepotěšil vyhazovat Minnick, která mi mimořádně pije krev celou sérii. :roll: Díky bohu za pauzu, snad do podzimu vychladnu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina