www.greys-anatomy.cz Právě je 21 srp 2018, 20:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 

Jak byste ohodnotili tuto epizodu? (známky jako ve škole)
1 70%  70%  [ 7 ]
2 20%  20%  [ 2 ]
3 10%  10%  [ 1 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 14x23 / Cold as Ice
PříspěvekNapsal: 04 kvě 2018, 00:56 
Moderátor

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Owen Hunt
Diskuze k epizodě 14x23 / Cold as Ice

Datum vysílání: 10. května 2018
Režie: Bill D'Elia

OBSAH

Lékaře v Grey Sloan zasáhne nečekané vážné zranění April a donutí je to zamyslet se nad tím, co je v jejich životě důležité.
Do nemocnice zavítá Nicole Herman, která má pro Arizonu zajímavou nabídku.

PROMO

SNEAK PEEKY

FOTKY

:arrow: https://www.edna.cz/greys-anatomy/fotky ... ld-as-ice/

Maybe love is unlimited if we're just brave enough to decide love is limitless. Maybe there's enough happy for everyone. Or maybe...give me a minute."

- Meredith Grey

Obrázek
http://facebook.com/KevSpa
http://www.edna.cz/uzivatele/kevspa

Naposledy upravil KevSpa dne 11 kvě 2018, 05:43, celkově upraveno 5
Hlasování

Předmět příspěvku: Re: 14x23 / Cold as Ice
PříspěvekNapsal: 08 kvě 2018, 22:50 

Tak po minulém dílu a trailerům k pátečnímu..
Arizona odjede do NY, buď doletí v pohodě nebo letadlo spadne. Ani by mě to vlastně už nepřekvapilo. Ale dvě letecký nehody jedný postavě.. no.. kdo ví.

Co se týče April a tý nehody, kterou ukazujou.. Pravděpodobně asi umře, Jackson by se mohl zcvoknout, podle toho jak tam vyváděl - vypadalo to jako by April furt miloval.. Nebo to April přežije, bude z ní zelenina a ztratí se ze seriálu. Na druhou stranu, připravit jí prakticky 100% stejnou smrt jako tehdá Derekovi.. No já nevim, okoukaný :D. Ideálně by mohla mít sebou v autě ještě Harriett, vůůůůbec bych se nedivila :D

Nevim jak vy, ale Shonda z toho už nedělá pořádný drama, ale továrnu na prachy.
Poslední dvě, tři řady se mi naprosto začíná protivit postava Meredith. Chápu, že je to hlavní postava, ale.. Posledních pár řad mi pěkně leze na nervy; dokonce víc než Maggie :D a to je co říct.. Jo, super, stal se z ní skvělej chirurg, dostala cenu (ale to jí neopravňuje chovat se jako nána nebo aspoň tak to na mě působí).. Suma sumarum, spousta fandů přestává koukat.. a já to vlastně zvažuju taky. Co nám vlastně 15. řada může přinést? Další "úspěchy" nekonečného seriálu (aka ordinace nebo ulice u nás) a xy Meredithiných vyhořelých lásek, viz. Nathan. To taky natočili jako spřízněnou duši vol. 2, ale ne, nechala ho běžet (vsaďte se, že Deraka by tehdá odejít prostě nenechala). Prostě.. já nevim, přijde mi, že tenhle seriál už nemá pořádnej nápad. Je to už jenom o tom, zbavit se všech postav starých, nahradit novýma a furt dokola. Dřív veškerá dramata roztáhli do x dílů, aby bylo na co koukat a teď? Průšvih, max. během 2 dílů vyřešeno.. Prostě nic moc, uspěchaný..

PříspěvekNapsal: 11 kvě 2018, 20:13 

Nejoblíbenější postava: Lexie Grey
Morrinka - mám to obdobně

Dívala jsem se od loňského léta zase od začátku. A právě jsem narazila na poslední díl 11řady. Kdy po Derekovi smrti v jejich domě mají Weber a Kathrine svatbu. A bylo to hezky uzavřené, takové usmíření se s životem po tak velké ztrátě. Ikdyž v tý době bylo rozjeto vícero příběhů, mělo to tam skončit.

Další řady jsou jako na houpačce. Jsou díly, který mi připomínají starý chirurgy a potom jen koukám a vyloženě se nudím a nevím co těch 40min roupama dělat.

Navíc teď mi dycky přijde, že se stane 1nomu něco a všech ostatních 12 postav je s ním na operačním sálu. Vždycky si říkám, boha kdo je teda na tom ER - co kdyby se stala nějaká hromadnou bouračka či podobně :D

PříspěvekNapsal: 11 kvě 2018, 22:42 

Jedine, co mohu k teto epizode napsat je:
Spoiler

Obrázek

♡+♡

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2018, 07:00 

Nejoblíbenější postava: Derek Shepherd
Já mám chirurgy stále ráda a pořád se těším na páteční večer, kdy na ně nedočkavě koukám... Ano, odchodem Dereka se hodně změnilo, ale byla bych zklamaná kdyby to skončilo Weberovou svatbou... Já doufám, že i Mer se jednou dočká svého happily ever after... Takhle série přinesla spoustu silných momentů...

Spoiler

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2018, 23:08 

Krásný díl..
Jsem stále nadšenec a velký fanda..ano, první série byly nepřekonatelné ale i teď se každý týden těším na další díl.. bylo mi jasné, že April to přežije, to by nebyla Shonda, prostě si s námi zas zahrávala :srdce:
Moc mě potěšilo, že jsou s Matthewem spolu a jak říkala Arizona, jsou zamilovaní, to jsem ji přála vždy nejvíc. :flower: taky jsem fandila jí a Jacksonovi, ale když už se bylo jasné, že cestu k sobě už nenajdou, dobře že je to Matthew..
Vždy navic potěší zmínka o Derekovi, děkuji... :drlove:
Arizonu mám ráda, bude všem chybět, ale její odchod je aspoň lidský, a teď navíc s tou Hermanovou, to se mi líbí.
Mrzí mi,že Meredith stále nic, ale snad třeba v další sérii..
A taky jsem zvědavá na Owena a Amelii..

PříspěvekNapsal: 13 kvě 2018, 08:37 

Byl to pro mě velmi emotivní díl a i slzička ukápla. Pro mě je seriál pořád přitažlivý a nevadí mi, že trochu míň než dířve, ono je to lepší, než být přilepený na PC a čekat na nový díl. Těším se na další sérii a moc doufám, že se objeví někdo pro Mer a tím se sériál uzavře.

PříspěvekNapsal: 13 kvě 2018, 10:28 

Nejoblíbenější postava: Alex Karev
Protoze jsem hrozna a sama sobe spoileruju - koukala jsem na promo na nasledujici dil. Tak pro me dil nebyl takove vzruso.

Spoiler

A jinak souhlasim - neni to co to byvalo :) pro me se serial dost zmenil 10. serii, ale porad to naprosto zeru! A ikdyz se uz zvladam koukat jen s aj titulkana (huraaa) tak se moc tesim, ze si ted jeste nejake sceny pustim i s ceskyma. Dekuju

PříspěvekNapsal: 13 kvě 2018, 20:23 

Adél píše:
Protoze jsem hrozna a sama sobe spoileruju - koukala jsem na promo na nasledujici dil. Tak pro me dil nebyl takove vzruso.

Spoiler

A jinak souhlasim - neni to co to byvalo :) pro me se serial dost zmenil 10. serii, ale porad to naprosto zeru! A ikdyz se uz zvladam koukat jen s aj titulkana (huraaa) tak se moc tesim, ze si ted jeste nejake sceny pustim i s ceskyma. Dekuju

jo, Jackson s tím modlením,to byla síla :PP:

taky přemýšlím, že začnu odznova, já tedy většinu sérií viděla jen jednou, kdysi jsem dala těch cca 6 dvakrát, pak už nebyl čas :hahahi:

PříspěvekNapsal: 14 kvě 2018, 20:33 

Nejoblíbenější postava: Miranda Bailey
Ahoj, já teda rozhodně nejsem žhavým přispívatelem do diskuzí, ale baví mě vaše komentáře a s většinou z nich dost souhlasím :). Třeba jako s tím, že i když seriál určitě trochu ztratit na grádech od prvních serií, tak mě pořád baví :srdce: . Chtěla jsem Vás ale poprosit, píšete tady, že koukáte zase od začátku, což bych si taky celkem dopřála. Ale nedávno mi "exnul" disk, kde jsem měla zálohy a už nevím, kde je opět stáhnout. Na odkazech z fora už taky nejsou k sehnání, tak nevím, kde je sehnat. Můžete prosím někdo poradit? Díky moc :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina