www.greys-anatomy.cz Právě je 21 lis 2018, 16:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 

Jak byste ohodnotili tuto epizodu? (známky jako ve škole)
1 63%  63%  [ 12 ]
2 21%  21%  [ 4 ]
3 16%  16%  [ 3 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 19
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 14x24 / All of Me
PříspěvekNapsal: 21 kvě 2018, 09:24 

Pohlaví: žena
Adél píše:

Jo a nepřipomínala vám tak trochu April někoho organizací svatby :)) ? Mám samozřejmě na mysli Izzie, když organizovala na konci 5. série svatbu pro Mer, která byla nakonec Alexova haha.

Miluju ten seriál a připadám si jak nějaký blázen, protože to fakt znám nazpamět, ale rozhodla jsem se.. Jdu do zkouknout znovu!

ty jo Adél, to už si nepamatuji, to znáš seriál fakt dobře :) asi se na to musím taky kouknout znovu :)) schválně kdo to bude mít dřív shlédnuté ;)

PříspěvekNapsal: 24 kvě 2018, 12:14 

Často nepřispívám, ale tentokrát moc ráda.
Všimli jste si, že při těch svatbách tam zněla písnička, co ji zpívala Callie, když měla tu bouračku a pak se probouzela? Já tu písničku miluju a mnohokrát jsem si ji pouštěla, tak jí znám jak svý boty :)
Zajímalo by mě, jestli je nechuť k páru Jackson a Maggie jen u nás, nebo je to tak i v Americe, jestli je tedy reálná šance, že s tím Shonda něco udělá....
Teddy zbožňuji a jsem ráda, že bude zpět, zápletka bude více než skvělá, už se těším.
April mi bude chybět opravdu hodně asi i více než Arizona, ale je zřejmé, že obě role jsou ukončené.
Jsem zvědavá, kdo se objeví nový, chtělo by to pár silných mužských postav.
Všimli jste si, že jsou kromě Jacksona všechny vedoucí oddělení ženy? Když jsou na nejsilnějších postech jen ženy, kde vzít silnou mužskou postavu?
Osobně je ten seriál přebabený a proto tam schází možnosti vztahů.
Jednu chvíli jsem to už chtěla se sledováním zabalit, počkám, jestli se váhy pohlaví trochu vyrovnají...

PříspěvekNapsal: 30 kvě 2018, 21:25 

Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
Jackson + Maggie = hrůza, ale obávám se, abychom se nedočkali toho, že Maggie opustí Jacksona proto, že teď začal řešit svoji víru (což ji očividně nebere) a náboženské vzdělání mu začne doplňovat ta muslimka, co je do něho zamilovaná :D .... je tam skoro celou čtrnáctou sérii a zatím ji s nikým milostně nespárovali... někdo by mohl Shondu obvinit, že je málo multikulti :D Navíc Jackson často řeší chudáky utlačovaný černochy a ona je zase chudák utlačovaná muslimka...budou si rozumět

PříspěvekNapsal: 01 srp 2018, 18:03 

Tak jsem zvědav, co přinese 15.řada. Tenhle seriál miluju, jen se má někdy v nejlepším přestat. Na konci 14.řady odchází další dvě dobré postavy, Arizona a April, ten odliv herců postupem času, mě docela mrzí. Je jasné, že s příchodem nových postav se děj zase trochu zamíchá a chápu, že herci se chtějí věnovat i něčemu jinému, než jen GA, ale i tak - když si to tak vezmu a nepočítám Webbera s Baileyovou, kteří tam jsou jakoby od nepaměti - tak od začátku zůstali jen Mer s Alexem, ze všech později příchozích už jen Owen a z těch, když se spojili s Mercy-West jen Jackson. Z nových stážistů kteří pak přišli už jen Jo. Arizona s April budou chybět, stejně jako mi doteď chybí Izzie, George a Callie a mrzelo mě, když umřeli Lexie s Markem. :bů: Návrat Teddy bude zajímavý, akorát dějovou linku Owena s Amelií jsem od začátku 13.té série moc nepobíral. Tak jsem zvědav kam se osudy všech zase nasměrují... ;)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina