www.greys-anatomy.cz Právě je 09 črc 2020, 16:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 171 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jaké postavy ze seriálu máte nejraději a naopak?
PříspěvekNapsal: 04 bře 2012, 18:07 

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Alex Karev
xrumka píše:
v poslednom case som si oblubila Webera.. spravny chlap :)

Stejně já! I když bych to nikdy dřív neřekla, Webber je v 8. řadě jedna z mých nejoblíbenějších postav, celkově se tím pádem určitě dostává do topky, snad se tímhle směrem bude ubírat i dál :PP:

PříspěvekNapsal: 26 dub 2012, 15:37 

zdendap píše:
Další zajímavou a všemi nenáviděnou postavičkou je April Keppnerová, stážistka beznadějně zaláskovaná do Dereka. Dokonce se vyskytly teorie, že se zblázní, postřelí Dereka atd. atd. Nevím, třeba mám jako poněkud "postarší pán" slabost pro pohledné studentky :lol: , ale ve mě vyvolává především soucit. V podstatě byla vylíčena jako vysoce inteligentní, ale hodně zakomplexovaná a nejistá dívka (Na jedné straně Reed o ní říká, že byla z sekundářů z MW nejlepší, na druhé straně si musí psát povzbuzení do sešítku a málem se zhroutí, když jí na to Lexie příjde), traumatizovaná svou chybou, která stála život pacientky. Nelze se divit, že když jí sám velký McDreamy vzal zpět do práce a dokonce pro ní našel povzbudivá slova, ztratila hlavu. Nikde ale není ani náznak toho, že by byla zlá, zákeřná, agresivní... Přesto z ní mnozí dělají hrozbu. Hrůza! :lol:

mě osobně nevadí kvůli Derekovi, prostě mi vadí jen tak...nesedí mi její osobnost, i když pár světlých chvil by bylo, ale jinak mi jde prostě na nervy, neoblíbila jsem si ji, je to má nejmíň oblíbená postava

moje nejoblíbenější jsou prostě Callie s Arizonou - Yay :love: :ach: , seriously :P
co se týče několikrát víš zmiňovaného Burka, tak ten se mi docela líbil jako chlap, svým zpsůobem byl sexy. Jako postavu jsem ho moc neřešila...jinak mám ráda všechny, svoji top 5 mám uvedenou v jiném tématu...líbí se mi Jacksonovy oči :D a líbí se mi vývoj postavy Richarda Webera

PříspěvekNapsal: 04 čer 2012, 00:17 

Nejoblíbenější postava: Callie Torres
Nejraději mám Callie, ze začátku mi nesedla, hlavně protože chodila s Georgem. Po jeho smrti se jakoby vyloupla a získala sebevědomí. Navíc je nádherná :ach:
Potom Lexie a Mark, Marka prostě musí zbožňovat snad každá ženská, ten když se usměje.. :love: S Lexie jim to moc slušelo. :bů:
Další oblíbenou postavou je Meredith, její slogany na začátku a na konci dílu nemají chybu.
Teddy věřím všechno, co zahraje, je mi velmi sympatická. Přála bych si, aby tahle postava skončila šťastná. A to samé April, mám jí ráda, má potenciál se dále vyvíjet.
Christina je boží, dává seriálu vtip. Její hlášky jsou neskutečný! Ovšem jako člověk mi moc nesedí, je trochu sobecká. Owen je bezva, jeho dějová linie je zajímavá a neotřelá. Jen si stále myslím, a teď mě ukamenujte, že měl být s Teddy. Mají společné zážitky, Christina navíc nechce dítě, Owen ano.. Nicméně poslední díl 8. série, kde se ukázalo, jako jsou skvělými přáteli mi tenhle názor trochu poupravil.
Neutrální postoj mám k Averymu, Alexovi, neměla jsem ráda Izz, George, Burka, Hahnovou a hlavně Dereka!! Vůbec se mi nelíbí jako chlap a nemám ráda ani jeho postavu- jak bylo řečeno v GA, nevidí nic mezi černou a bílou. Na konci druhé série chodila Meredith s chlápkem jménem Finn, ten mi k ní šel mnohem líp než Derek.
Málem bych zapoměla na Adison. Měla jsem jí zpočátku nejraději a dodnes jí předběhla jen Callie. :PP:

PříspěvekNapsal: 20 čer 2012, 14:51 

citeria píše:
Nejraději mám Callie...jen Callie. :PP:

máš recht :PP:

ObrázekObrázekObrázek

Předmět příspěvku: Souboj postav
PříspěvekNapsal: 01 pro 2013, 11:13 

Pohlaví: muž
Nejoblíbenější postava: Meredith Grey
Zdravím,

Dnes začal 2. ročník souboje seriálových postav. Stránky mojí nový vzhled a je možné se zapojit do diskuzí. Projekt začal minulý rok jako bakalářská práce a protože měl úspěch, tak spouštím 2. ročník.

V minulém roce se odeslalo 50 000 nominací a 137 000 hlasů. Vítězem se stala Dr. Temperance 'Kůstka' Brennan a na druhém místě byl Dr. Gregory House.

Podpořte zase svoje oblíbené postavy na stránce http://www.soubojpostav.cz

PříspěvekNapsal: 16 pro 2013, 16:13 

Zdravím :)
už od 1. série miluji Alexe! Ten je prostě TOP - jak vzhled, tak i chování a ten jeho sexappeal :love: .. Mívala jsem moc ráda i Izzie, ale asi jen kvůli toho románku s Dannym, kdy je žral snad každý! :hahahi:
Christinu a ty její narážky a srandy taky zbožňuji :)
A nově i Averyho :drlove: lovestory s April - žiju tím :yeah:
Na druhou stranu moc nemusím Mirandu a Leah.. Nezdají se mi moc zajímavé.. Omlouvám se jejím příznivcům :devil:

Alex: We're the only family we need, right? We'll be together forever, right? You and me. And if we have kids, we'll be great. I'll be a great dad and you'll be great and it'll just be us. We won't need anybody else, okay?
Jo: Yes, absolutely!

Obrázek

PříspěvekNapsal: 16 pro 2013, 16:48 

Už od 1. série Alex :love: postupem času, kdy jsem si zvykla na Christinin sarkazmus a humor tak i ona :D
Fešák Avery mě taky hodně zajímá :slint:
Naopak nemám moc ráda Mirandu a Leah.. příjdou mi nezajímavé.. :fuck:

Alex: We're the only family we need, right? We'll be together forever, right? You and me. And if we have kids, we'll be great. I'll be a great dad and you'll be great and it'll just be us. We won't need anybody else, okay?
Jo: Yes, absolutely!

Obrázek

PříspěvekNapsal: 05 led 2014, 19:36 

Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
k tym oblubenejsim od zaciatku patrila meredith,akosi som sa v nej nasla,father issues,mother issues,abandon issues etc.no postupom casu mi prestavala chutit,uz asi od 7.,8.serie...
naopak,oblubenymi coraz viac sa stavaju cristina a alex.
pozitivny citovy vztah som mala pocas serii i k niektorym pacientom.
a uplne najnenavidenejsimi boli rose,hahnova,burke.
a apaticka ostavam aj voci japril.

PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 14:43 

Citace:
Mívala jsem moc ráda i Izzie, ale asi jen kvůli toho románku s Dannym, kdy je žral snad každý! :hahahi:

A právě proto jsem Izzie ráda mít přestala, teda na začátku mi Danny nevadil, ale jak měla ty halucinace tak to bylo na mě už moc. Takže Izzie fakt ne.

Nejoblíbenější postava je prostě jen a jen Callie - vtipná, krásná no prostě úžasná a to čím si prošla s Georgem (nevěra s Izzie), Markem (Nejlepší přítel a pak si umře :bee:) a teď s Arizonou (odjezd do Afriky, pád letadla a nevěra) to z ní děla best postavu (+ ještě zbožňuju díl 7x18).
Druhá nejoblíbenější je beze sporu Mark a to trvá dosud i když už je dvě série mrtvý. Prostě sběratel dámských kalhotek a zároveň vždycky a navždycky zamilován do Lexie :srdce:
Christina - sarkastická, vtipná, která s doktorem Thomasem ohromně vyrostla. Bude mi hrozně chybět.
Nastejno jsou Miranda a Webber - dvě stálice.
A Adison - objeví se jen občas ale dodá tomu náboj
Oblíbení (pořadí nehraje roli všichni jsou tak nějak nastejno) - Meredith, Derek (je černo-bílý, ale přesto ho mám ráda), Lexie, Alex, April, Jackson, Owen, Arizona (zbožňuju Callie, ale to neznamená že musím být na větvi z Arizony), Teddy
Neutrální vztah (tak tady na pořadí záleží - od nejoblíbenějšího) - Heather, Jo, Leah, Steph, Erica Hahn
Nemám ráda Burke, Izzie a George (to přišlo až postupem času na začátku byli mezi oblíbenci), Ross, Catherine Avery, máma od Meredith. Nesnášela jsem Avu (tu bláznivku od alexe).

Teď ale hlavně žiju pro Japril :ach: a zachování twisted sisters

Miranda: We're about to operate with Dr. Warren. He and I are... involved.
Meredith: Everybody knows that.
Miranda: Can you not pretend?
Meredith: Oh, oh. You and Dr. Warren? Wow.

PříspěvekNapsal: 19 bře 2014, 09:23 

Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
Já teď naprosto miluju Cristinu, cítím neuvěřitelný posun jí jako postavy od začátku seriálu. Ze začátku byla takový žralok, teď už je týmový hráč a jak už tu bylo několikrát řečeno - dodává seriálu vtip a momentálně je to snad jediná postava, která mě vždycky zaručeně pobaví. Sedí mi hrozně k Owenovi, to, co k němu cítí, necítila k Burkeovi, tohle je mnohem silnější, akorát každý chce něco jiného, takže je to s nimi těžké. Docela mám strach, že jakmile odejde, seriál nehorázně upadne, budou tam chybět Cristininy sarkastické připomínky.
Stejně jsem měla ráda i Lexie a společně s Markem byli úžasní. Hrozná škoda, že odešli a do teď mi oba moc v tom seriálu chybí.
Trošku nudnější začíná být život Mer a Dereka - zabředli do stereotypu, který se teď Shonda asi snaží rozdmýchat tím výzkumem pro Bílý dům, ale to spíš podělá přátelství Dereka a Callie, než že by to nějak významněji poznamenalo vztah Mer s Derekem. I když ji zklamal..
A koho opravdu, ale opravdu nemám ráda, je Arizona. Ze začátku jsem si říkala, že je to hezká změna, někdo s optimismem, ale teď si říkám, ať už zmizí... Podle mě je hrozně sobecká a neumí myslet na nikoho jiného. Callie několikrát hrozně ublížila (když teď tak přemýšlím, nemůžu si vzpomenout, kdy nějak výrazně podělala ten vztah Callie - jako třeba odjezd do Afriky, nevěra). Možná jí teď Callie nerozumí, ale rozuměla by, kdyby spolu normálně mluvily a kdyby se Arizona neuzavírala. A teď jsem ještě tady někde narazila na nějaké prohlášení Jessicy o Arizoně a vztahu s Callie a někde jsem tam jen narazila na to, že Arizona nemůže Callie odpustit, no a to je pro mě snad vrchol! Jako co jí nemůže odpustit?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 171 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina