www.greys-anatomy.cz Právě je 24 zář 2018, 00:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 

Jak byste ohodnotili tuto epizodu? (známky jako ve škole)
1 65%  65%  [ 11 ]
2 18%  18%  [ 3 ]
3 18%  18%  [ 3 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 17
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 14x24 / All of Me
PříspěvekNapsal: 11 kvě 2018, 05:45 
Moderátor

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Owen Hunt
Diskuze k epizodě 14x24 / All of Me

Datum vysílání: 17. května 2018
Režie: Debbie Allen

OBSAH

Schyluje se k očekávané svatbě Alexe a Jo, což je ideální možnost, aby se při této příležitosti sešli jejich kolegové z nemocnice. Všechno ale nepůjde podle plánů.

PROMO

SNEAK PEEKY

FOTKY

:arrow: https://www.edna.cz/greys-anatomy/fotky ... all-of-me/

Maybe love is unlimited if we're just brave enough to decide love is limitless. Maybe there's enough happy for everyone. Or maybe...give me a minute."

- Meredith Grey

Obrázek
http://facebook.com/KevSpa
http://www.edna.cz/uzivatele/kevspa

Naposledy upravil KevSpa dne 18 kvě 2018, 22:09, celkově upraveno 14
Hlasování

Předmět příspěvku: Re: 14x24 / All of Me
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2018, 09:14 

Nejoblíbenější postava: Alex Karev
Dil sem jestw nevidela a moc se na nej tesim :). Ale paneboze ten cas tak rychle leti?!? Tahle serie mi utekla treba mega rychle a doted si uplne presne pamatuju kdy jsem koukala na finale lonske rady :D

PříspěvekNapsal: 18 kvě 2018, 19:19 

Tak tohle byl KRÁSNÝ díl! Opravdu wow a tak jako na konci tohoto dílu jsem nebrečela ani nepamatuji!
Jo a Alex. Já je oba vážně žeru :), oni jsou doopravdy pro sebe jak stvořený a hrozně mě bavilo, jak Alex často Me předhazoval jeji post-in svatbu haha.
Meredith v tomhle díle byla krásná! Hrozně jí to slušelo a když promlouvala do duše DeLucovi, tak jsem jen čekala kdy se na ní vhrne.
Když se tam objevila Teddy, tak sem byla úplně v šoku. Doufám, že se do Greys vrátí <3 ! No.. každopádně to bude dost zajímavý - Teddy x Owen x Amelia, ale kdyby to bylo na mně tak určite Teddy + Owen ! Ikdyž mám Amelii fakt ráda a v tomhle díle perlila, tak tamti dva jsou spolu lepší :D.
Achjo odchází jedna z mých nejoblíbenějších postav a tou je Arizona. Je to hrozný :( . Ale hrozně mě bavily scény, kde se rozplývala nad zprávama od Calli.
A k April asi ani nemám co dodat. Ačkoliv sem vždycky doufala že bude s Jacksonem, tak ten si bohužel vybral tu drama queen no. :D .. A to co jí tam řikal Matheew to bylo krásný!! April mi taky bude hrozně hrozně moc chybět. Ta její postava (ostatně jako všech) se neuvěřitelně posunula.

Jo a nepřipomínala vám tak trochu April někoho organizací svatby :)) ? Mám samozřejmě na mysli Izzie, když organizovala na konci 5. série svatbu pro Mer, která byla nakonec Alexova haha.

Miluju ten seriál a připadám si jak nějaký blázen, protože to fakt znám nazpamět, ale rozhodla jsem se.. Jdu do zkouknout znovu!

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2018, 18:18 

to jsem si zase poplakala :bee: Arizona je jedna z nejoblíbenějších postav, nikdy nezapomenu na scénu, kdy v první díle 9.série o ní mluvili po pádu letadla jako by umřela a ona se tam na konci objevila, takhle jsem nebrečela, u žádné jiné scény, a že u GA bulím furt :bů:

teď budou 4 měsíce klidu, kdy si mé slzné kanálky odpočinou :hahahi:

Moc se v čase v GA neorientuji, ale neměla by Teddy, pokud je těhotná s Owenem, mít už to bříško viditelné? Tohle mi teda vyrazilo dech, už už to vypadalo, že bude Owen s Amy, a zase nic.. Teddy jsem nikdy moc nemusela, takže mi moc nechyběla.

Tak mě napadá, že všechny mé neoblíbené postavy jsou z kardia. Doufám, že se scénáristům rozsvítí v hlavě a Maggie a Jackson půjdou od sebe, nemůžu se na ně ani dívat.

Celkově se mi díl líbil, krásné zakončení dlouholetých postav, a hlavně neumřely, takže naděje žije :dokola: možná někdy, za pár sérii :-) posmála jsem se, pobrečela jsem si, poslední díl série, přesně jak by měl být :love:

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2018, 18:23 

Nejoblíbenější postava: Amelia Shepherd
NEJÚŽASNĚJŠÍ díl v historii chirurgů!!
Prostě nemám slov. :drlove: :drlove: :love: :love: :bů: :drlove:

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2018, 19:51 

Nejoblíbenější postava: Arizona Robbins
Tak tohle byl KRÁSNÝ díl! Opravdu wow a tak jako na konci tohoto dílu jsem nebrečela ani nepamatuji!
Jo a Alex. Já je oba vážně žeru :), oni jsou doopravdy pro sebe jak stvořený a hrozně mě bavilo, jak Alex často Me předhazoval jeji post-in svatbu haha.
Meredith v tomhle díle byla krásná! Hrozně jí to slušelo a když promlouvala do duše DeLucovi, tak jsem jen čekala kdy se na ní vhrne.
Když se tam objevila Teddy, tak sem byla úplně v šoku. Doufám, že se do Greys vrátí <3 ! No.. každopádně to bude dost zajímavý - Teddy x Owen x Amelia, ale kdyby to bylo na mně tak určite Teddy + Owen ! Ikdyž mám Amelii fakt ráda a v tomhle díle perlila, tak tamti dva jsou spolu lepší :D.
Achjo odchází jedna z mých nejoblíbenějších postav a tou je Arizona. Je to hrozný :( . Ale hrozně mě bavily scény, kde se rozplývala nad zprávama od Calli.

Tak teď máme naději, že se třeba Arizona s Calli dají opět dohromady.

PříspěvekNapsal: 20 kvě 2018, 10:44 

ladkajar píše:

Tak teď máme naději, že se třeba Arizona s Calli dají opět dohromady.

Jako jo, ale ani jedna se do serilu nevraci (co ja vim), ale pro hezky pocit si to urcite muzene domyslet :)

PříspěvekNapsal: 20 kvě 2018, 10:49 

Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
asi nejsmutnější mi paradoxně přišla scéna, kdy se Matthew vyznává April a Jackson na to kouká a usmívá se.. věděla jsem, že to tak dopadne, ale ta fantasie, že jim to zase překazí a budou s April spolu mi nedala pokoj :D .. a opět si musím hejtnout, ale ta Maggie vypadala ze všech úplně nejhůř a zas byla vedle Jacksona jak pěst na oko.
jinak díl pěkný, emotivní, bez zbytečných tragédií :love:

PříspěvekNapsal: 20 kvě 2018, 13:52 

Páni, krásný díl hodný finále, pobrečela jsem si, nikdo neumřel, sláva! A navíc to nebylo až tak úplně předvídatelné.
Spousta vtipných momentů na svatbě Alexe a Jo, fakt jsem se bavila - třeba ten záchvat smíchu v kůlně byl parádní, moc jim to přeju, hodí se mi k sobě a vždy jsem jim fandila, Alex je prostě super, takového chlapa bych brala hned a Jo vedle něj dospěla, jsem ráda, že svatba proběhla a navíc trajektová se vzpomínkou na Dereka, krása. Bylo mi líto Mer, poslední dobou mi přišla taková divná, ale tentokrát to byla zase stará dobrá Mer a když na ni skočil Andrew, tak jsem se smála, jak se tvářila, haha.
Matthew je super chlap, sice jsem fandila Jacksonovi, a byla jsem vyloženě šťastná, když s April ruku v ruce utíkali z kostela, ale dnes jim to moc přeju. Bohužel Jacksonovi strčili tu otravnou příšeru Maggie (a ano, opravdu byla děsná, vypadala tam jak pěst na oko oproti všem ostatním), tak holt to dopadlo takto. Už když Matthew přijel za rodící manželkou a jak to pak dopadlo, přišlo mi, že ho tam April strčili do cesty záměrně a taky že jo. Jen jsem teda netušila, že to vezme takový rychlý spád. To jeho vyznání bylo strašně romantické a krásné, mají hodně společného, vypadali moc šťastní, zato teda Jackson moc šťastný nevypadá, myslím, že ten jeho podivný vztah nebude mít dlouhého trvání. April mi bude chybět.
No a Teddy, vau, já ji mám moc ráda, její návrat vítám (i když nevím, na jak dlouho), na Amelii mi vždycky něco vadilo, i když poslední dobou je vážně fajn. Každopádně chudák Owen by si už vážně zasloužil trochu klidu a štěstí, tak doufám, že mu to dopřejí.
Po Arizoně se mi bude stýskat, je to taková milá osoba, pozitivní sluníčko, strašně se mi líbí její úsměv. Každopádně to, že by mohla být zase s Callie, jí přeju.
Uvidíme, co příští sezona, snad zase nepůjde laťka dolů, ale naopak, těším se.

PříspěvekNapsal: 21 kvě 2018, 09:16 

Opravdu parádní díl. Potvrdil že Greys anatomy mají stále co nabídnout a že je prostě musíme milovat :srdce:
Bylo taky super, jak se neodehraval celý děj v nemocnici a konečně happy endy na konci :drlove: Jo a Alex jsou pro sebe stvořeni a za April a Matthewa jsem byla taky rada,to jeho vyznání lásky... :flower:
Celou dobu jsem čekala, kdy se objeví nějaká zápletka a Teddy nám nastínila co se bude v další sérii řešit..jen jsem si tak pro sebe řekla "a jéje". Už jsem si tajně doufala že to s Amelii vyjde a budou spolu vychovávat toho malého a teď Teddy na scéně. Mám ráda obě, jako samostatnou postavu. Jako pár s Owenem ale každá působí trochu jinak.s Amelii se mi líbila jejich jiskra a chemie ale s Teddy by to možná bylo klidnější a znají se tak dlouho a dobře.nevím..ale že bude mít konečně vlastní dítě sehraje asi taky svou roli :safra: že bude každopádně v seriálu je dobře!
Co říkáte, na případný odchod Alexe a Jo, to snad nenastane ne??? :bů:
April i Arizona jsou mé oblíbené ale aspoň jejich odchod není krutý a obě snad čeká šťastný život, jak bylo s Callie naznačeno, to je pěkná představa,ony k sobě patří :love:
Bylo by fajn, kdyby se objevila nová silná postava co vydrží dýl než pul série a nejlíp samozřejmě někdo pro Mer :PP:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina