www.greys-anatomy.cz Právě je 25 zář 2021, 08:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 238 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Další
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 

Jak byste ohodnotili tuto epizodu? (známky jako ve škole)
1 79%  79%  [ 130 ]
2 15%  15%  [ 25 ]
3 4%  4%  [ 7 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 1%  1%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 164
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 9x24 / Perfect Storm
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2013, 19:22 

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Cristina Yang
nelinka8000 píše:
Kvetak73 píše:
fandapcd píše:

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Jsem 6 týdnů po operaci, už druhý rok mám totálně v kelu levou nohu a díky tomu musím za sebou zanechat rozdělanou práci, 10 let budování a žití nějakého způsobu života. Myslím, že moc dobře vím, jaké to je. Ale musím říct, že když jsem se probudila z narkózy, byla jsem asi nejvděčnější člověk pod sluncem za to, že jsem to přežila. Jasně, prožila jsem si období, kdy jsem byla protivná na lidi okolo, utápěla se v sebelítosti. Ale tohle trvalo tak měsíc, víc ne, protože jsem musela normálně fungovat. Nehrozilo mi, že umřu, nebyla jsem ztracená v lese. Já myslím, že si v podstatě Arizona ani neváží faktu, že tohle přežila. Jo, je to hrozný a to co se jí stalo, nejde jen tak hodit za hlavu. Ale staví tu nohu až moc vysoko, staví sebe výš, než cokoli jiného. Ta její hysterie a ublíženost je dle mého přehnaná. Myslím si, že to lidsky řeší špatně, protože kolem sebe napáchá ohromné množství škod. Ale znova, chápu to, protože je zkrátka (no offense) sobec a středobod vesmíru. Nicméně se neubráním konstatování, že je to přílíš ;)

PříspěvekNapsal: 18 kvě 2013, 19:27 

Nejoblíbenější postava: Alex Karev
Zase to budou nekonečné 4 měsíce :bee: :bee: Hlavně jsem zvědavá jak to začne v září, jestli to bude časově navazovat na tento díl nebo to bude po delší době jako v 8. a 9. sérii. Byl to napínavý díl, ale konci 6. a 8. série se asi těžko něco vyrovná.
Už jsem si říkala, že je to nějaké divné, že se tam všechno jakoby vyřešilo a cvak a najednou pohled na Richarda, jestli opravdu umře, tak bez něj to bude zvláštní, vždyť on je srdcem a duší GA, tak jak bylo ukázáno i dnes.
Myslím, že i kdyby Jackson neřekl April, ať se nevdává, tak si jí Matthew stejně nevezme. Řešilo už se v předchozích dílech, že MerDer budou mít chlapečka nebo se o tom mluvilo poprvé až dnes? Čekala jsem, že budou mít holčičku, Lexie, aby se ten její příběh už konečně uzavřel. Je dobře že Cristina a Owen se rozešli, každý jsou úplně jinde a správně Cris řekla, že jednou jí bude vyčítat, že spolu zůstali. Alex a Jo, raději nemluvím, né a né a né. A Calzona, to bude ještě zajímavé, jednou to v Arizoně muselo bouchnout, jen je otázka jestli to řešila správný způsobem. A jak už tady někdo psal, že kdyby jí ta doktorka neřekla ať se pořád nekontroluje, nejspíš by to ani neudělala.

Naposledy upravil mishaneczka dne 18 kvě 2013, 19:39, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 18 kvě 2013, 19:29 

antiterka píše:
Spoiler

To, že Christina nechce děti, není něco, co si rozhodla ráno u kafe. Jakákoliv změna by musela být hodně dobře odůvodněná a zapuštěná do charakteru. Moc možností osobně nevidím a snad ani nechci vidět :oops:

Naposledy upravil Belatris dne 18 kvě 2013, 21:32, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 18 kvě 2013, 19:46 

Nejoblíbenější postava: Callie Torres
Díl byl naprosto dokonalej. V určitou chvíli jsem se sžila s každou z postav, herecký výkony byly excelentní.
Ale abych byla upřímná ta diskuse a vzájemný napadání něčích názorů mě hodně otrávilo. Diskutovat se přece dá i bez urážení.
Že má někdo jinej názor než já neznamená že je ignorant, ničemu nerozumní a nic si neprožil. Rozumnej člověk by si měl názor protistrany poslechnout, pokusit se ho pochopit popřípadě vyvrátit a nakonec ho respektovat. Jinak je místo diskuse jen obyčejná hádka a místo rozumnejch argumentů urážky.
:papa:

PříspěvekNapsal: 18 kvě 2013, 20:10 

Kvetak73 píše:
nelinka8000 píše:
Kvetak73 píše:

Spoiler

Spoiler

Jsem 6 týdnů po operaci, už druhý rok mám totálně v kelu levou nohu a díky tomu musím za sebou zanechat rozdělanou práci, 10 let budování a žití nějakého způsobu života. Myslím, že moc dobře vím, jaké to je. Ale musím říct, že když jsem se probudila z narkózy, byla jsem asi nejvděčnější člověk pod sluncem za to, že jsem to přežila. Jasně, prožila jsem si období, kdy jsem byla protivná na lidi okolo, utápěla se v sebelítosti. Ale tohle trvalo tak měsíc, víc ne, protože jsem musela normálně fungovat. Nehrozilo mi, že umřu, nebyla jsem ztracená v lese. Já myslím, že si v podstatě Arizona ani neváží faktu, že tohle přežila. Jo, je to hrozný a to co se jí stalo, nejde jen tak hodit za hlavu. Ale staví tu nohu až moc vysoko, staví sebe výš, než cokoli jiného. Ta její hysterie a ublíženost je dle mého přehnaná. Myslím si, že to lidsky řeší špatně, protože kolem sebe napáchá ohromné množství škod. Ale znova, chápu to, protože je zkrátka (no offense) sobec a středobod vesmíru. Nicméně se neubráním konstatování, že je to přílíš ;)

Spoiler

Meredith: Whatever.
Cristina: He dumped me. You realize this constitutes hugging?
Meredith: Shut up. I’m your person.

Cristina Yang: Oh, screw beautiful. I'm brilliant. If you want to appease me, compliment my brain.

PříspěvekNapsal: 18 kvě 2013, 20:59 

Nejoblíbenější postava: Alex Karev
Wow, celý tenhle díl a celá tahle série byla naprosto dechberoucí a season of romance opravdu vygradovala až do tohoto dílu a musím říct, že jsem asi vyměkla, protože snad všechny linky mě naprosto dostaly a slzela jsem jak želva, navíc hudba jako vždy brilantní a ze scén, kde se byla operace Meredith a hořící autobus, jsem měla husí kůži, ač jsem díl viděla potřetí.
Chandra Wilson - hrála tak úžasně, scéna, kdy rozmlacuje ten přístroj na léky a jak nad sebou "vyhrála" před operací Meredith, bylo to všechno tak uvěřitelné.
Dále Sarah Drew - starost o Jacksona, hysterie z toho, že si myslela že je mrtvý, vyznání - awesome, dojemné, uvěřitelné.
Jesse Williams - ten chlap nemá jenom krásné oči, on fakt umí i hrát! Ten šok po výbuchu autobusu, kdy nesl tu holčičku z plamenů, zahrál taky tak výborně. A když zachraňovali s Owenem tu paní byli oba tak ukrutně sexy :D Hrdinové. Myslím, že jsem charakteru Averyho přišla konečně na chuť. Takže do toho. Líbí se mi, jak to Shonda brilantně vymyslela s April, ta holka má v podstatě všechno, co kdy chtěla, a najednou se toho všeho chce vzdát. Super, season of romance, jak má být.
Meredith a Dereck, krásný, stabilní pár, samozřejmě, smůla se lepí na paty, jsme v Greys Anatomy, co jiného by se dalo čekat. Scéna Derecka a Cristiny, byla fakt úžasná (dochází mi zásoba superlativ, omlouvám se). Ellen Pompeo, taky tleskám, Meredith navádějící Rosse při operaci, obava o miminko, z minulého dílu pád ze schodů, celkově fungování s Dereckem, byla naprosto vynikající, skvěle zahraná. Dereck pro mě v tomto díle znovu vystoupil na piedestal, jako McDreamy.
Stážisté Brooks a Ross mají oba moje sympatie, Brooks už od začátku, Ross postupně.
Cristina a Owen. To je panečku láska! Nechat osobu, s kterou chci strávit zbytek života odejít, protože pro něj může být něco lepšího a i naopak vzdát se své touhy a snažit se o funkčnost vztahu bez dalších výčitek. Krásné, dojemné. Opravdu jsem vyměkla, protože když si daly Jo s Alexem hubana, mé srdce zaplesalo a opravdu mi v tomto díle byla dokonce místy i sympatická (možná protože neměla zas tak velký prostor a těch pár vět, které řekla, byly fakt dobré :D) Alexova kooperace s Arizonou, vzájemná snaha toho druhého podpořit, dle mého názoru jejich vztah vynesla ještě na úroveň blíž a víc společných scén by bylo super.
Callie a Arizona - každý na trauma reagujeme jinak a v souvislosti s Arizonou jsem četla, že Shonda hodně četla o PTSD a když vezmeme v potaz, že každý člověk reaguje na trauma jinak, nepřijde mi její chování neuvěřitelné a Jessica Capshaw to hraje božsky. Ten jejich rozhovor byl drsný a vykreslil podstatu jejich vztahového problému, ze kterého bude těžké vybruslit. To že Arizona Callie nevěří, smetlo veškerou nevěru ze v podstatě ze stolu. A tímto se nechci nikoho dotknout a bagatelizovat problém nevěry. Chápu obě a jsem oprostěna od černo-bílého vidětí, že podvádět je špatné, Arizona je sobec a stará se jen o svoji nohu, nebo naopak Callie předstírá, že ví, jaké to bylo být v lese. Myslím, že nic není jen černé a nebo bílé, každý má svoje pocity. Jsem zvědavá, jak to bude dál. Postava Lauren je mi sympatická, herečka hraje dobře - znovu nechci bagatelizovat nevěru, ale názory, že svádět vdanou s dítětem, samozřejmě je tu morální problém, ale vzhledem k tomu, že lidi se opravdu nedělí na hodné a zlé, ale jsou hodní lidé, dělající špatné věci.
A konec mého příspěvku zakončím slovy, doufám, že to Richard přežije, možná jestli to čte Medička01, tak bych stála o to, jestli bys krátce nenapsala, jaká teoreticky může být prognóza (jestli jsem správně vyrozumněla, že medicínu studuješ, či už jsi hotová paní doktorka)
A ještě nazávěr,pokud jste došli až sem, děkuju vám všem, kteří se o nás tak staráte, překládáte, vkládáte články, odklazy, atd., atd. Díky za vaši práci! Moc si toho vážím!

PříspěvekNapsal: 18 kvě 2013, 21:10 
Moderátor

Nejoblíbenější postava: Callie Torres
bershka píše:
Wow, celý tenhle díl a celá tahle série byla naprosto dechberoucí a season of romance opravdu vygradovala až do tohoto dílu a musím říct, že jsem asi vyměkla, protože snad všechny linky mě naprosto dostaly a slzela jsem jak želva, navíc hudba jako vždy brilantní a ze scén, kde se byla operace Meredith a hořící autobus, jsem měla husí kůži, ač jsem díl viděla potřetí.
Chandra Wilson - hrála tak úžasně, scéna, kdy rozmlacuje ten přístroj na léky a jak nad sebou "vyhrála" před operací Meredith, bylo to všechno tak uvěřitelné.
Dále Sarah Drew - starost o Jacksona, hysterie z toho, že si myslela že je mrtvý, vyznání - awesome, dojemné, uvěřitelné.
Jesse Williams - ten chlap nemá jenom krásné oči, on fakt umí i hrát! Ten šok po výbuchu autobusu, kdy nesl tu holčičku z plamenů, zahrál taky tak výborně. A když zachraňovali s Owenem tu paní byli oba tak ukrutně sexy :D Hrdinové. Myslím, že jsem charakteru Averyho přišla konečně na chuť. Takže do toho. Líbí se mi, jak to Shonda brilantně vymyslela s April, ta holka má v podstatě všechno, co kdy chtěla, a najednou se toho všeho chce vzdát. Super, season of romance, jak má být.
Meredith a Dereck, krásný, stabilní pár, samozřejmě, smůla se lepí na paty, jsme v Greys Anatomy, co jiného by se dalo čekat. Scéna Derecka a Cristiny, byla fakt úžasná (dochází mi zásoba superlativ, omlouvám se). Ellen Pompeo, taky tleskám, Meredith navádějící Rosse při operaci, obava o miminko, z minulého dílu pád ze schodů, celkově fungování s Dereckem, byla naprosto vynikající, skvěle zahraná. Dereck pro mě v tomto díle znovu vystoupil na piedestal, jako McDreamy.
Stážisté Brooks a Ross mají oba moje sympatie, Brooks už od začátku, Ross postupně.
Cristina a Owen. To je panečku láska! Nechat osobu, s kterou chci strávit zbytek života odejít, protože pro něj může být něco lepšího a i naopak vzdát se své touhy a snažit se o funkčnost vztahu bez dalších výčitek. Krásné, dojemné. Opravdu jsem vyměkla, protože když si daly Jo s Alexem hubana, mé srdce zaplesalo a opravdu mi v tomto díle byla dokonce místy i sympatická (možná protože neměla zas tak velký prostor a těch pár vět, které řekla, byly fakt dobré :D) Alexova kooperace s Arizonou, vzájemná snaha toho druhého podpořit, dle mého názoru jejich vztah vynesla ještě na úroveň blíž a víc společných scén by bylo super.
Callie a Arizona - každý na trauma reagujeme jinak a v souvislosti s Arizonou jsem četla, že Shonda hodně četla o PTSD a když vezmeme v potaz, že každý člověk reaguje na trauma jinak, nepřijde mi její chování neuvěřitelné a Jessica Capshaw to hraje božsky. Ten jejich rozhovor byl drsný a vykreslil podstatu jejich vztahového problému, ze kterého bude těžké vybruslit. To že Arizona Callie nevěří, smetlo veškerou nevěru ze v podstatě ze stolu. A tímto se nechci nikoho dotknout a bagatelizovat problém nevěry. Chápu obě a jsem oprostěna od černo-bílého vidětí, že podvádět je špatné, Arizona je sobec a stará se jen o svoji nohu, nebo naopak Callie předstírá, že ví, jaké to bylo být v lese. Myslím, že nic není jen černé a nebo bílé, každý má svoje pocity. Jsem zvědavá, jak to bude dál. Postava Lauren je mi sympatická, herečka hraje dobře - znovu nechci bagatelizovat nevěru, ale názory, že svádět vdanou s dítětem, samozřejmě je tu morální problém, ale vzhledem k tomu, že lidi se opravdu nedělí na hodné a zlé, ale jsou hodní lidé, dělající špatné věci.
A konec mého příspěvku zakončím slovy, doufám, že to Richard přežije, možná jestli to čte Medička01, tak bych stála o to, jestli bys krátce nenapsala, jaká teoreticky může být prognóza (jestli jsem správně vyrozumněla, že medicínu studuješ, či už jsi hotová paní doktorka)
A ještě nazávěr,pokud jste došli až sem, děkuju vám všem, kteří se o nás tak staráte, překládáte, vkládáte články, odklazy, atd., atd. Díky za vaši práci! Moc si toho vážím!

Hezky řečeno :) :PP:

PříspěvekNapsal: 18 kvě 2013, 23:31 

Nejoblíbenější postava: Meredith Grey
Upřímně...počkala jsem si na titulky,protože jsem líná si to překládat :hahahi: a strašně ráda se dívám na nové díly v sobotu v noci..nevím proč,ale lépe to vnímám a prožívám to :svato:
wow... no čekala jsem všechno, i když jsem si četla spoilery.... říkala jsem si no.. jako to a to... měla jsem teorie... pak jsem viděla na youtube jen hádku Calzony... trošičku mě to vzalo,ale jelikož jsem tomu nevěnovala pozornost a čekala jsem na sobotní noc nijak mě to nevzalo..
Fajn začala jsem se dívat a říkám si jo.. něco už vím,četla jsem spoilery jsem připravená na všechno.. Jenže v tu chvíli,kdy jsme začala hodně vnímat děj a to všechno...zapomněla jsem na všechny ty komentáře,spoilery,domněnky.
Byla jsem celkem i v klidu do té doby,než vybuchl autobus a tam byl Avery.Myslela jsem si,že umřel- nějaká ta slza už ukapávala a říkám si to není možné,šak je to nedořešné.No pak vyšel a já byla nachvíli v cajku.Říkám si oukej v 10. sérii to nabere nějaký ten zpád s April..a asi ano,když April řekla,že chce ho a ne Matthewa ( netuším jak se to píše ) .Samozřejmě zase nevíme co na to Avery,to si nechává Shonda pro sebe :hahahi: .
Pak Meredith.Říkám si jejdamane snad konečně bude něco probíhat bez komplikací pokud nebudu počítat císařák za tmy.Ale ne..to by nebyla Shonda.Takže krvácení sleziny a dalo se to čekat po tak ošklivém pádu můžeme být i rádi,že nějaké následky nezůstali dítěti.Bez sleziny se dá žít,ale je tu možnost k náchylnosti nějakých infekcí.No ale to je mimo,to jsem odbočila,omlouvám se :hahahi:
Jsem ráda,že díky tomuto se Miranda vrátila k tomu,pro co je určena a to co miluje...chirurgie.Zasmála jsem se,když rozbíjela tu skříňku s léčivy :lol: to bylo fajn.A úsměvná byla situace,kdy Arizona říká Jo,žádné prudké pohyby a usmívejte se a jak měli všichni ten nucený úsměv a Alex ho měl prostě.. chlapský a strašně mě to pobavilo.
Tak dále.. Cristina zazářila..to byl prostě skvělý zákrok a jde vidět,že kardiochirurgii miluje je to to,pro co dřela a vpodstatě si to vydřela.A tohle ji o kus posunulo,to se musí nechat.
Konečně Alex vybalil na Jo,že ji miluje tak snad našel konečně tu pravou..ikdyž jsem si myslela tenkrát,že je to Izzie.Tak snad mu to tentokrát vyjde.
Fuuu a nejhorší část začala tím,když před Alexem (tuším,nejsem si teď jistá ) řekla Lauren Arizoně to co řekla,že na to aby jen tak odešla ji má ráda..moc.
O chvíli na to přišla Callie noa všimla si toho prstýnku.. nechápu jak si mohly vyměnit úbor,ale fajn je to ve scénáři,aby to mělo nějaké grády a wow vtu chvíli se ve mě všechno chvělo a věděla jsem,že přijde ta hádka.. jo ano přišla.A sní i slzy...vodopád slz. :bee: Vzalo mě to..protože jsem byla vtáhnuta do děje a všechno jsem prožívala.Jako ostatně vždycky...- to patří Shondě BIG LIKE,protože vtáhnout do děje diváka je pro mne nejdůležitější věc a málokdo to dokáže.
Netajím se tím,že jsem i fanoušek Calzony.. néžebych měla nějaké postavy ráda méně to ne,ale prostě ty dvě mi k sobě jdou a je to takové... wow :yeah: super,emoční,energetické,ale v poslední době to bylo rutinní manželství,když to tak řeknu a Arizona, když podvedla Callie byla uvolněná.Prostě najednou nebylo všechno perfect tak,jak ona chtěla a chtěla mít pod kontrolou.A aj jak sem psala..myslím,že by to neudělala,kdyby jí Lauren neřekla... Arizono..všechno nemusíš mít pod kontrolou.. ale to jste asi četli ode mě :hahahi:
Arizona to moc bere..na jednu stranu ji chápu,ano přišla o kus sebe..o nohu...ale život jde dál a dávat to Callie za vinu nebylo hezké... spíš by si o tom měly popovídat.Můj názor tak doufám,že nebudu nějak moc kritizována. :hahahi:
Už jsem se hodně rozepsala,ale potřebovala jsme ze sebe ty pocity dostat a tady se dá otom skvěle povídat a diskutovat.Miluji to tady :hahahi:
Tak nevím,jestli si to někdo přečetl až do konce.Je pravda,že je toho hodně.
Takže toť zatím moje pocity.Jak sem psala..snad za to nebudu tady nějak moc kritizována :hahahi:

PříspěvekNapsal: 18 kvě 2013, 23:33 

To jako vážně?!? Několikrát jsem měla málem infarkt (výbuch autobusu, Bailey vycházející ze sálu,...), několik slz taky ukáplo. Kdyby nebylo toho konce, tak bych řekla, že to byl perfektní díl, ale
Spoiler

PříspěvekNapsal: 18 kvě 2013, 23:52 

Pohlaví: muž
Pokud jde o finále, měl bych jen poznámku v Owenovu a Cristině. Jejich rozchod mi připomněl rozchod Cristiny s Burkem (jak C-B, tak C-O se milovali, ale ve svém vztahu jeden z nich nemohl najít opravdové štěstí, a tak se s ním ten druhý rozešel).

"Owen said she would surprise me. Well guess what. Surprise! She doesn't know how to do surgery." - C. Y.
"Lovestruck interns aren't Derek's thing... Anymore."
"I call this the Early Onset Alzheimer's because you won't remember anything after you drink it."

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 238 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina