www.greys-anatomy.cz Právě je 25 zář 2021, 06:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 238 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Další
  Verze pro tisk Předchozí téma | Následující téma 

Jak byste ohodnotili tuto epizodu? (známky jako ve škole)
1 79%  79%  [ 130 ]
2 15%  15%  [ 25 ]
3 4%  4%  [ 7 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
5 1%  1%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 164
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 9x24 / Perfect Storm
PříspěvekNapsal: 19 kvě 2013, 00:54 

Pohlaví: žena
Nejoblíbenější postava: Mark Sloan
Spoiler

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2013, 01:25 
Moderátor

Nejoblíbenější postava: Callie Torres
Denča píše:
Jsem ráda,že díky tomuto se Miranda vrátila k tomu,pro co je určena a to co miluje...chirurgie.Zasmála jsem se,když rozbíjela tu skříňku s léčivy :lol: to bylo fajn.A úsměvná byla situace,kdy Arizona říká Jo,žádné prudké pohyby a usmívejte se a jak měli všichni ten nucený úsměv a Alex ho měl prostě.. chlapský a strašně mě to pobavilo.
Tak dále.. Cristina zazářila..to byl prostě skvělý zákrok a jde vidět,že kardiochirurgii miluje je to to,pro co dřela a vpodstatě si to vydřela.A tohle ji o kus posunulo,to se musí nechat.
Konečně Alex vybalil na Jo,že ji miluje tak snad našel konečně tu pravou..ikdyž jsem si myslela tenkrát,že je to Izzie.Tak snad mu to tentokrát vyjde.
Fuuu a nejhorší část začala tím,když před Alexem (tuším,nejsem si teď jistá ) řekla Lauren Arizoně to co řekla,že na to aby jen tak odešla ji má ráda..moc.
O chvíli na to přišla Callie noa všimla si toho prstýnku.. nechápu jak si mohly vyměnit úbor,ale fajn je to ve scénáři,aby to mělo nějaké grády a wow vtu chvíli se ve mě všechno chvělo a věděla jsem,že přijde ta hádka.. jo ano přišla.

Úplně jednoduše... na pokoji byla tma, Arizona pospíchala na JIPku a hrábla po svšku co tam byl.

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2013, 01:52 

Nejoblíbenější postava: Arizona Robbins
fandapcd píše:
Denča píše:
Jsem ráda,že díky tomuto se Miranda vrátila k tomu,pro co je určena a to co miluje...chirurgie.Zasmála jsem se,když rozbíjela tu skříňku s léčivy :lol: to bylo fajn.A úsměvná byla situace,kdy Arizona říká Jo,žádné prudké pohyby a usmívejte se a jak měli všichni ten nucený úsměv a Alex ho měl prostě.. chlapský a strašně mě to pobavilo.
Tak dále.. Cristina zazářila..to byl prostě skvělý zákrok a jde vidět,že kardiochirurgii miluje je to to,pro co dřela a vpodstatě si to vydřela.A tohle ji o kus posunulo,to se musí nechat.
Konečně Alex vybalil na Jo,že ji miluje tak snad našel konečně tu pravou..ikdyž jsem si myslela tenkrát,že je to Izzie.Tak snad mu to tentokrát vyjde.
Fuuu a nejhorší část začala tím,když před Alexem (tuším,nejsem si teď jistá ) řekla Lauren Arizoně to co řekla,že na to aby jen tak odešla ji má ráda..moc.
O chvíli na to přišla Callie noa všimla si toho prstýnku.. nechápu jak si mohly vyměnit úbor,ale fajn je to ve scénáři,aby to mělo nějaké grády a wow vtu chvíli se ve mě všechno chvělo a věděla jsem,že přijde ta hádka.. jo ano přišla.

Úplně jednoduše... na pokoji byla tma, Arizona pospíchala na JIPku a hrábla po svšku co tam byl.

Spoiler

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2013, 02:34 
Moderátor

SpartakGA píše:
Spoiler

Kdyby vyběhla ven nahá tak by tomu moc nepomohla :D ale jina Fake smile bylo dobry no :D
I Jcap psala, že měli s Justine co dělat na tý JiPce aby se přestali smát :D

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2013, 07:26 

Nejoblíbenější postava: Meredith Grey
Spoiler

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2013, 09:49 

Nejoblíbenější postava: Alex Karev
angel_puss píše:
To jako vážně?!? Několikrát jsem měla málem infarkt (výbuch autobusu, Bailey vycházející ze sálu,...), několik slz taky ukáplo. Kdyby nebylo toho konce, tak bych řekla, že to byl perfektní díl, ale to vážně nechá Richarda umřít?? Doufám, že ne... Vždyť zrovna dneska se ukázalo, jak je pro celou nemocnici nepostradatelný, všechny drží tak nějak pohromadě, jak bylo řečeno - dokáže z každého dostat to nejlepší,... A ještě by umíral s vědomím, že mu Bailey neodpustila a že jí nedokázal pomoct... :cry: Navíc, co by to bylo za Greys anatomy bez Richarda? ... :(

Přesně jak jsem psala Richard je srdcem a duší GA :bů:

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2013, 17:46 

No, já tedy nevím. Vy tady píšete něco o tom, že Arizona to vše dusila v sobě a dělala, že je v pohodě, přitom já mám neustálý pocit, že si pořád jen stěžuje a všechno furt dokola zmiňuje.
A nemůžu se zbavit dojmu, že se na svou specializaci opravdu hodí. Sama se totiž chová jako umíněné děcko a to pořád, nejde jen o nohu. Je roztomilá jako dítě, ale i protivná jako dítě. A není s ní domluva.

Jinak díl to byl fajn ;)

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2013, 18:12 

Taky mi to tak připadá. Neměla jsem dojem, že v sobě něco dusí a nějak se přemáhá. Spíš naopak, kdykoliv mohla, tu nohu připomněla. Já mám podobnou povahu, takže pro její jednání dokážu mít pochopení. To ale neznamená, že od ní není sprostý, jak kope do každýho kdo se jí snaží pomoct.
Myslím, že Richard opravdu umře a bude to veliká škoda :bů:

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2013, 18:43 

Nejoblíbenější postava: Meredith Grey
Nojooo... chová se tak,ale to vytváří právě Arizonu.. podle mě ještě jak měla nohu a jezdila na těch botech..super..perfect.. to se mi líbilo..ale pak p oté nehodě zvážněla :safra:
Ale štve mě,že opomíná pořád tu nohu... měla by si uvědomit,že ji Callie zachránila život.Jejda..jsem zvědavá jak to dopadne mězi těma dvěma..Říkám ty dvě s emají rády a daj íse dohromady,ale musíme počkat... myslím.. :hahahi: :yeah: :PP:

PříspěvekNapsal: 19 kvě 2013, 19:43 

Denča píše:
Nojooo... chová se tak,ale to vytváří právě Arizonu.. podle mě ještě jak měla nohu a jezdila na těch botech..super..perfect.. to se mi líbilo..ale pak p oté nehodě zvážněla :safra:
Ale štve mě,že opomíná pořád tu nohu... měla by si uvědomit,že ji Callie zachránila život.Jejda..jsem zvědavá jak to dopadne mězi těma dvěma..Říkám ty dvě s emají rády a daj íse dohromady,ale musíme počkat... myslím.. :hahahi: :yeah: :PP:

Já se bojím, že se rozejdou úplně. Ten výraz Callie na konci...nevím, jestli se tohle dá překonat, už to hnilo moc dlouho. Pocit nevděku a sebeobětování může vztah oddělat pomalu, ale totálně. Kdyby šlo jen o nevěru, dalo by se to spravit, ale o tu bohužel ani tak nejde :safra:.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 238 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina