11. řada

Zde naleznete hudbu k jednotlivým epizodám + scény, kde se objevuje. Hudbu k 11. řadě pro vás připravuje ImogenH.

—————————————————–

Rose Cousins – “Let the Light Come In”

Mer se ptá Alexe, jestli už mluvil s Jo o tom, že s k němu nastěhuje s dětmi. Mer s Alexem přivážejí ukázat Keithovi jeho novorozeného syna, čemuž ostatní v tichosti přihlížejí.

Erin McCarley – “I’ll Never Go Away”

Jackson sděluje April, že pokud odjede do Jordánska, nehodlá na ni už čekat. Keith povídá Joan, že už viděl jejich chlapečka. Richard s Catherine vyjednávají podmínky jejich vztahu a pracovních povinností. Richard si bere Catherine za manželku v nemocniční kapli.

Jonny P – “Sun Comes Up” (zatím nedohledatelná)

Průběh svatebních oslav Richarda a Catherine. Jo vyzvedává Alexe, aby mu něco ukázala. Richard informuje Baileyovou, že proti ní bude muset být postaven ještě jeden kandidát na pozici šéfa chirurgie. Catherine odvádí Richarda na taneční parket.

Nilu – “How To Save a Life”

Jo by ráda, aby se s ní Alex nastěhoval do loftu a svůj dům prodal Meredith. Steph učí svoje stážisty. Arizona utěšuje April. Amelia s Owenem společně poslouchají Derekovu poslední zprávu.

Golden Age – Running On Sunshine”

Mer svěří Amelii s Maggii, že by Derek rád viděl dům plný šťastných lidí, pak oběma řekne, že to musí vytancovat. A jako vůbec poslední záběry z této série spatřujeme, jak si všichni užívají svatebních oslav a tančí.

Pr0files – “Portions for Foxes”

Richard vítá nové stážisty na operačním sále. Flashback: záblesk na Mer, Cristinu, Goerge a ostatní jako stážisty. Všichni na galerii sledují nové stážisty, přičemž si opakují Richardovu uvítací mantru. Owen se podívá na Amelii.

Sleeping At Last – “Bad Blood”

Maggie, Mer, April a Amelia rozebírají jak zachránit Keitha uvízlého v autě. Dva stážisté zcela nezodpovodně komentují situaci s Keithem, Joan zpanikaří. Andrew prozrazuje Steph, že je taky jen stážista a že nemůže nijak pomoci.

Aron Wright – “In the Sun”

Meredith všem oznamuje smutnou novnku o Derekově úmrtí. Probíhá Derekův pohřeb, následuje tryzna. Spatřujeme Meredithiny flashbacky na kolotoči. Baileyová oznamuje Benovi, aby v případě jejích závažných zranění a kómatu neprodlužoval její život.

Rue Royale – “Deck The Halls”
Maggie, Alex, Arizona a Jackson slaví u Alexe Vánoce, když v tom přichází Richard.
Jackson si telefonuje s April, načež se mu ztrácí ze signálu.

She & Him – “I’ll Be Home for Christmas”
Callie a Sofia strojí vánoční stromeček. Jackson se neustále pokouší zkontaktovat April. Bezvýsledně. Meredith šeptá Zole, že je potřeba jít spát, aby přišel Santa. Zola jí říká, jestli jí přinese sestřičku a že jí chybí tatínek. Opět se vracíme ke vzpomínkám Meredith na kolotoč.

Kate Havnevik – “Grace”
Meredith sedí na pláži a sleduje Zolu s Baileym. Mer vzpomíná na dobu, kdy Ellis byla při smyslech a obvinila ji, že není ničím víc než obyčejnou. Probleskují flashbacky týkající se klíčových momentů mezi Meredith a Derekem.

The Wind and The Wave – Chasing Cars”
Meredith se společně s dětmi a Alexem vrací domů. Mer zkoumá dům, sleduje Zolu s Baileym při hraní. Amelia chová malinkou Ellis. Alex a Maggie popíjejí s Meredith. Meredith se vrací do práce, vidí Derekův lékařský plášť, bere si jeho čepku a jde operovat s Baileyovou.

Houndmouth – “Sedona”

Derek na trajektu. Meredith s dětmi opouští dům. Derek zanechává Meredith zprávu. Derek popojíždí zácpou, načež se rozhodne pro zkratku. Amy, Baileyová a April mluví během operace s Derekem prostřednictvím hlasitého odposlechu. Černý sporťák předjíždí Dereka, dochází k nehodě.

David Gray – “Gulls”

Derek pomáhá zraněným do sanitek, nastupuje zpět do svého auta, zvoní mu telefon. Derek zvedá telefon, posléze je odmrštěn nákladním autem.

Sleeping At Last – “Today Has Been Okay”

Lékařka sděluje ostatním, že Derek je také lékař a že to byl on, kdo zraněné zachránil. Derekovi jsou podávána sedativa a je zaintubován. Derek je odvážen na sál, lékaři se nad ním dohadují, zda ho otevřít nebo zda ještě udělat CT.

Erin McCarley – “Into The Fire”

Lékaři čekají na příchod neurochirurga, který by měl operovat Dereka. Policie přijíždí informovat Meredith o Derekovi. Meredith si představuje, že se Derekovi nic nepřihodilo, zatímco s ní hovoří policista.

Sleeping At Last – “Chasing Cars”

Závěr epizody. Sestra odpojuje Dereka od přístrojů, chce ho odintubovat, Meredith ji požádá, aby počkala. (Flashback) Meredith proběhnou před očima vzpomínky na její a Derekův společný život. Meredith naposledy volá Derekovo jméno a loučí se s ním.

Musique – “In the Bush”

Richard se stává svědkem pádu letadla, zatímco projíždí autem skrz střed města.

Sleeping at Last – “Jupiter”

Meredith sděluje Maggie své starosti o Dereka. Maggie jí radí, aby šla domů. (Flashback) Mer vzpomíná na svůj poslední rozhovor s Derekem.

Future Reference – “Parallel Lines (feat. Aron Wright)”

Callie prozradí Arizoně, proč ji nechala myslet si, že to byla právě ona, kdo jí amputoval nohu. Owen se svěřuje Amelii. Richard se Steph sledují dění okolo. Meredith si jde pro telefon, skrze okna spatřuje svítící majáčky policejních aut.

Thames – “How I Want Ya (feat. Dev)”

Derek přesvědčuje Meredith, aby s ním zůstala v posteli. Zatímco se Meredith s Derekem připravují k odchodu, do domu vchází Amelia a těsně za ní Owen. Derek říká Meredith, že o Amy a Owenovi věděl, pak ji políbí a odchází.

Mikky Ekko – “Time”

Catherine diskutuje s Richardem o jejich vztahu, Richard jí říká, že ji miluje a nakonec se políbí. Marissa pláče a svěřuje se Callie, že golf byl pro ni velkou láskou. Callie ji ujišťuje, že najde zalíbení i v něčem jiném.

Mikky Ekko – “Smile”

Steph je rozhodnutá nevzít urologii jako obor své specializace. Alex sleduje Maggie, jak nastupuje do výtahu s Ethanem. Owen se ptá Amelie, co že se to mezi nimi děje. Meredith hovoří s někým po telefonu a zjišťuje, že Derek nedorazil na smluvenou schůzku.

Elel – “Kiss Kiss”

Meredith vykládá Maggie, jak je šťastná. Owen pozoruje spící Amelii. Richard zahajuje s dětmi prohlídku nemocnice. Owen mluví s Derekem o jeho návratu do nemocnice. Derek s Amelií hovoří k dětem.

Asgeir – “Was There Nothing?”

Meredith říká Baileyové, že pro ni má játra k transplantaci. Baileyová s Benem operují Jareda. Owen sleduje postupné rozvážení orgánů.

Left Hand Smoke – “Cap Gun”

Steph popíjí s Jo v Emerald City Bar. Steph se zkroušeně svěřuje Jo, že Nick, doprovázející děti, byl ve skutečnosti 17letý dobrovolník. Jo se řehtá na celé kolo.

Neulore – “Mercy! You Need Saving”

Jackson říká April, že by rád někomu předával své vědomosti, kterých se mu dostalo od Marka Sloana. Derek rozmlouvá s Amelií o tom, že by už nerad přicházel o důležité věci ve svém životě, Amelia přiznává, že se začíná zamilovávat do Owena.

Aron Wright – “Build It Better”

Owen s Johnem společně čekají na výsledek operace Owenovy maminky. Meredith s Alexem operují Dannyho, poté jeho sestru informují o výsledku operace. Flashback – Renée líbá Dereka. Alex venku objímá Meredith.

Elle King – “Ex’s & Oh’s”

April se líbá s Jacksonem v přístěnku pro zásobovací materiál. Owen s Amelií jsou vyrušeni pípáním Owenova pageru. Meredith volá Derekovi, nicméně její hovor spadne do hlasové schránky. Heather políbí Callie na rozloučenou, přitom je uvidí Arizona.

Iko – “Find a Place”

Jackson přiznává April své znepokojení a obavy nad jejím momentálním stavem, posléze se spolu pomilují v autě. Callie, Alex a Maggie předestírají Meredith i jiné možnosti, proč Derekův telefon zvedla cizí ženská.

Ed Sheeran – “One”

Arizona mluví s Callie o Heather. Baileyová chválí Jo. Amelia s Owenem jsou opět vyrušeni svými pagery. Richard povídá Maggie o Ellis a jejím Alzheimeru. Derek se ve dveřích baví s Meredith.

Bee Gees – “Stayin’ Alive”

Owen, Amelia a Richard zpívají do telefonu tuhle píseň, aby pomohli Ruby v oživování její maminky.

Banks – “Goddes”

Maggie se svěřuje Callie, jak těžké to měla se seznamováním a Callie jí radí, aby i tak začala randit. Jo sděluje Meredith, že co se operací týká, je na „vítězné šňůře“ – ta započala Derekovým odjezdem.

Ed Sheeran – “Photograph”

Ben se omlouvá Mirandě. Maggie si domlouvá rande s Ethanem. Amelia se líbá s Owenem. Meredith říká Alexovi, jak je jí bez Dereka líp, ale že bez něj nechce být. Meredith volá Derekovi, jeho telefon zvedne nějaká cizí ženská.

Rhodes – “Worry”

Callie uklidňuje Arizonu. Owen varuje Amelii, aby se nevystavovala radiačnímu záření. Amelia dokončuje usazování radiačního semínka. Jackson nechává April na trauma jednotce. Steph se probouzí a utíká zpátky na sál. Amelia se hroutí.

Saturn – “Sleeping at Last”

Lékaři a sestry kontrolují Nicole na JIPce. Glenda je propuštěna. Owen nachází Amelii, jak sleduje videozáznam operace Dr. Hermanové. Callie mluví s Arizonou. Steph spatřuje mrtvici na snímcích Dr. Hermanové.

Odessa – “Grow”

Dr. Hermanová s Arizonou popíjejí a vtipkují spolu. Amelia vyučuje. Steph se ptá Amelie, proč nezavolá svému bratrovi, Derekovi, – Amelia lehce vyšiluje a Steph jí říká, že ji má inspirovat, být jejím mentorem. Dr. Hermanová pálí radiační masku.

Hollow Wood – “Seasons”

V pozadí zní hlas dr. Hermanové, která je vezena na sál, přičemž stačí dávat rady Arizoně ohledně případu. Na sále Arizona uklidňuje Nicole a říká jí, že vše dobře dopadne a že má Amelii věřit.

The Wind and the Wave – “Raising Hands Raising Hell Raise’em High”

Baileyová stojí nad strží a sleduje, jak dole Ben se svým bratrem Curtisem nelegálně rozhazují popel svého otce. Jo vyruší Arizonu, která se chystá do sprchy. Arizona nadává Alexovi kvůli tomu, že jí Jo zabrala sprchu. Meredith mluví s Maggie a Callie o svém výletě za Derekem.

Julia Stone – “A Heartbreak”

Dr. Hermanová častuje Arizonu “nemravou”. Amelia, Callie a Jo operují Hillary a rozebírají její vyhýbání se odpovědi na Toddovu nabídku k sňatku.

James Bay – “Let It Go”

Maggie konfrontuje Meredith ohledně jejího výletu za Derekem, posléze jí Meredith prozradí, jak strávila víkend. Ben říká Mirandě, jak svému bratrovi vždy věřil a že mu za život líčil všechno upřímně, proto nedokáže pochopit, proč mu Curtis nikdy nebyl schopen povědět o svém přání stát se ženou.

Priory – “Weekend”

Amelia se objeví u Owenova přívěsu s tím, že mu donesla víno, které se ale vzápětí ukáže být vodou, Owen Amelii políbí. Callie flirtuje s chlápkem v baru a vyzve ho k tanci. Arizona s Nicole ukradnou gauč. Meredith vykládá Alexovi o svém víkendu.

Žádné skladby, pouze ty instrumentální, které byly vytvořeny zvukovými scenáristy seriálu.

Elliphant – “Never Been in Love!”

Meredith se pokouší usnout, děti spí spolu s ní. Alex prošvihne zprávu od Meredith, když dovádí s Jo. April s Jacksonem čekají na doktora. Dr. Hermanová podstupuje tomografické vyšetření mozku.

Dahlia – “I Think I’m in Love Again”

Callie vysedává s Owenem v baru u Joea a přitom spatří Jennu sedící u barového pultu. Callie popichuje Owena, aby o Jennu projevil zájem, nicméně Jenna se zajímá o ženy, konkrétně právě o Callie.

Maggie Eckford – “Let the Light Back”

Během doby, kdy Meredith s Mirandou a Maggie čekají na výtisk nádoru, se k nim připojuje Amelia. Meredith se svěřuje, jak je zvláštní spát sama po tak dlouhé době. Amelia, Miranda a Maggie pak vykládají svoje zkušenosti.

Jetta – “Feels Like Coming Home”

Meredith s Maggie a Baileyovou pokračují v operaci nádoru. Owen diskutuje s Callie, jak je pro něj těžké si s někým novým něco začít. Zatímco se Alex s Jo milují, Jo vykřikne “pauza”, neboť jí právě došla zpráva od Steph. Owen vzpomíná na Cristinu. Meredith volá Maggie.

Hollow Wood – “Forget me Forgotten”

Owen se ptá Meredith, zdali o svých problémech s Derekem mluvila s Cristinou. Steph zjišťuje od pana Jamese předchozí zdravotní stav jeho ženy. Dr. Hermanová sděluje Arizoně, jaké to pro ni bylo, když jí lékaři dávali naposledy naději na uzdravení.

Ella Eyre – “If I Go”

April se zhroutí poté, co řekne Jacksonovi, že jejich dítětem měl být chlapeček. Meredith volá Derekovi a říká mu, že už se nechce dál hádat – flashback: Derek s Meredith píší svůj svatební slib na malý modrý papírek.

Ella Eyre – “Deeper”

Arizona se vyptává Dr. Hermanové na osobní otázky. Alex si v kantýně přisedává k Meredith. Steph se Jo svěřuje s obavami, že podle ní není něco v pořádku s miminkem April a Jacksona. Maggie, Meredith a Alex rozebírají Dereka. Baileyová hovoří s Richardem o jeho vztahu k Maggie.

Aron Wright – “Home”

Callie s Arizonou dávají vzájemně průchod svým pocitům, přitom se pokoušejí zhodnotit poslední dny. Arizona se ptá Callie, zda jí schází. Maggie s Meredith operují a Derek s Richardem sledují jejich počínání z galerie, přičemž rozebírají vztah těch dvou.

Marsha Ambrosius – “Run”

Steph mluví s April a říká jí, jak jí je líto jejího a Jacksonova miminka, April jí odpouští. Maggie se sbližuje s Richardem. Jo spílá Alexovi a ten jí vysvětluje, že dům kdysi patřící Meredith byl vždy všemu a všem otevřený. Callie pomáhá s Owenem Rickovi s jeho novou nohou.

Lucy and the Cloud Parade – “Feed My Soul”

Během operace Callie řeší s Meredith problémy ve vztazích. Baileyová žádá po Jo, aby jí poskytla nové informace o zákroku, který prováděla. Arizona operuje společně s Alexem a povídá mu, jak je příjemné s ním po tak dlouhé době pracovat.

Broods – “Medicine”

Jo se před Steph vychloubá, jak zcela v pohodě zvládne svou první sólo operaci, přičemž odříkává postup krok za krokem. Ariozna, April a Graham se snaží zastavit krvácení Emily. Arizona opustí operační sál, aby v jiném zkontrolovala miminko, najde ale prázdný sál. Alex ji zpraví, že operace proběhla úspěšně. Arizona běží k předchozímu sálu, avšak pacientka bohužel umírá.

Ella Eyere – “Home”

Hattie leží s Norrisem bok po boku a pomalu se probouzejí. Sarah sděluje Hattie, co se stalo. Meredith zjišťuje, co dělá Maggie večer a jestli už má nějaké plány. Meredith, Callie a Alex ve starém domě Meredith popíjejí pivo, přičemž Maggie se dovídá něco z jejich minulosti. Derek se omlouvá Amelii.

Mary J. Blige – “Not Loving You”

Derek vysvětluje Meredith, proč se jí snaží pomoci, ta jeho pomoc přijímá, nicméně mu dává ultimátum. Arizona si stěžuje na chování Dr. Hermanové, Alex jí radí, aby to skousla. Pacient Jo se probouzí.

Mary J. Blige – “Long Hard Look”

Jo se před Steph vychloubá, jak zcela v pohodě zvládne svou první sólo operaci, přičemž odříkává postup krok za krokem. Ariozna, April a Graham se snaží zastavit krvácení Emily. Arizona opustí operační sál, aby v jiném zkontrolovala miminko, najde ale prázdný sál. Alex ji zpraví, že operace proběhla úspěšně. Arizona běží k předchozímu sálu, avšak pacientka bohužel umírá.

Alunageorge – “You Know You Like It”

Meredith sedí s Callie v baru u Joea a hážou do sebe jednu tequilu za druhou, přitom konverzují o vztazích, sexu a tak dále.

Lemon Sun – “Touch the Lightning”

Meredith sedí s Callie v baru u Joea a hážou do sebe jednu tequilu za druhou, přitom konverzují o vztazích, sexu a tak dále.

Pentagongs – “She Says Call Me”

Meredith sedí s Callie v baru u Joea a hážou do sebe jednu tequilu za druhou, přitom konverzují o vztazích, sexu a tak dále.

Hank Williams – “4. I’m So Lonesome I Could Cry”

Meredith sedí s Callie v baru u Joea a hážou do sebe jednu tequilu za druhou, přitom konverzují o vztazích, sexu a tak dále.

Waves – “Party It Up”

Callie si dopřává s Meredith cheesburger a tequilu. Rozmýšlejí se, zda cheesburger rozpůlit a Callie přitom napadne, že zvolí podobný postup při operaci Davidovy nohy.

Mary J. Blige – “Therapy”

Callie operuje s Derekem páteř Emily. Derek uklidňuje Callie. Arizona zkouší nově nabyté znalosti na želatinové bábovičce, vchází Callie a pohladí Arizonu na krku a Arizona se při tom doteku rozplývá. Obě končí líbající se v posteli a dohodnou se, že to Dr. Dawsonové nepoví.

Žádné skladby, pouze ty instrumentální, které byly vytvořeny zvukovými scénaristy seriálu.

Grieves – “Whoa Is Me Lightning”

Zatímco se Alex sprchuje, Meredith stojí u něj v koupelně a vylévá se mu ze svých pocitů. Alex jí říká, aby odešla. Jo nemající absolutně žádnou radost z přítomnosti Meredith stojí za zavřenými dveřmi do koupelny. Přichází Steph, Jo hartusí. Callie prochází s Owenem chodbami nemocnice pro válečné veterány.

Aiko – “Lyin King”

Jackson říká Callie, aby se v hale nepouštěla do sporů se členy rady, ale je zklamán. Maggie uzavírá řez. Baileyová, Richard a Steph úspěšně pokračují v operaci břicha. Richard utíká chodbou, aby dohonil Maggie. Alex se přihlašuje do nemocničních záznamů.

Banks – “You Should Know Where I’m Coming From “

Zatímco se Callie umývá na operaci, vchází Owen. Omlouvá se Callie a říká jí, že si připadá prázdný a osamělý. Amelia se dohaduje s Derekem o tom, kdo je skutečným šéfem neura.

Banks – “Waiting Game”

Meredith s Richardem spatří Maggie, když jdou směrem k nemocnici. Meredith zamíří dovnitř, Richard se ale zastavuje, aby si s ní promluvil. Meredith se připojuje k Derekovi a kráčejí spolu ke konferenční místnosti. Meredith s Derekem vstupují do konferenční místnosti, aby našli Jacksona, Callie a Arizonu. Baileyová prezentuje. Baileyová s Alexem sedí vně konferenčí místnosti a čekají na výsledné rozhodnutí rady.

Billy Squier – “Everybody Wants You”

Alex a Dr. Lebackes společně operují, zatímco Maggie dohlíží na jejich pacienta. Sestry tančí na hlasitě puštěnou hudbu. Maggie se podřekne, když Alexovi pogratuluje k nabídce být jedním z členů nemocniční rady, na což Dr. Lebackes zareaguje velice popudlivě.

Jill Scott – “Le Boom Went Suite”

Po nehodě dodávky pracuje Callie s Arizonou na dvou náctiletých pacientech. Dr. Hermanová podněcuje Arizonu, aby u ní zažádala o specializaci. Ben a Amelia zpovídají během operace Dereka ohledně Meredith a jejich další budoucnosti.

Piney Gir & Correatown – “2. Ghost of the Year”

Derekův pacient má problémy se spaním, proto ho žádá o pomoc. Meredith se dohaduje s Maggie, Richard naslouchá jejich argumentům. Maggie se svěřuje Richardovi, že doufala ve sblížení s Meredith ještě předtím, než zjistí, že je ve skutečnosti její nevlastní sestra.

Odessa – “I Will Be There”

Owenův pacient se znovu setkává se svou ženou a dcerou. Alex přichází k Meredith a nabízí jí, že bude „jejím člověkem“. Richard a Jackson hovoří o Jacksonově blížícím se otcovství a o Richardově rozchodu s Catherine.

Secret Sun – “Cold Coast”

Jo si stěžuje Steph kvůli tomu, že ji Meredith včerejší noc vykopla z její a Alexovy postele. Meredith si povídá s Alexem o potížích s Derekem. Derek oznamuje Meredith, že nehodlá jet do DC.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby