15. řada

Zde naleznete hudbu k jednotlivým epizodám + scény, kde se objevuje. Hudbu k 15. řadě pro vás připravují klavesova_zkratka & Lucifrid.

—————————————————–

GREY’S ANATOMY SEASON 15

Striking Matches – “Nah!”

Meredith se ocitne v posteli s DeLucou, ale zjistí, že si s ní pouze ve snu pohrává její fantazie, která pokračuje přicházejícím Jacksonem z koupelny. Vše se děje za přítomnosti imaginárního Koracicka na křesle, který neváhá vše komentovat.

NVDES – “Ou La La La”

Hunt a Avery asistují na sále nové posile, ortopedickému chirurgovi Linkovi, operují spolu sraženou cyklistku. Brejloun je vyjukaný z Linkova rezidenta.

Fleurie – “Out of the Blue”

Weber opouští sál, kde ztratil pacienta. Karev jde zkontrolovat Jo, která z pláže utekla do hotelu poté, co dostala nápad, jak postupovat v léčbě rakoviny.

Aquilo – “Silhouette”

Maggie se ptá Jacksona, jak moc se vyzná v lékařském tajemství, zda by jí mohli odebrat licenci, pokud by něco řekla, ale všimne si že Avery není v pohodě. Je rozhozený nejen tím, že jim DeLuca zachránil život, ale i dalšími aspekty jeho současného života.

Nessi – “Shake Shake”

Meredith se ve snu znovu oddává sexuálním představám s DeLucou, když se v místnosti najednou objeví nový ortopedický chirurg Link. Nyní vše nesleduje Koracick, ale samotná Mer.

Sleeping At Last – “Someone to Watch Over Me”

Pacientka Cece se ptá, zda už se vrátila z operace Nisha, děvče které srazila autem. Maggie a Meredith jí ale oznamují, že Nisha zákrok nepřežila.

RAIGN – “Now I Can Fly”

Po náročné operaci stážisté a rezidenti do baru. Nico přinese Schmittovi pivo. DeLuca potkává při odchodu z nemocnice Richarda, který si od něj půjčí novou motorku.

Chloe Kohanski – “Come This Far”
Hunt a Amelia si užívají jeden druhého a zkoušejí to dát znovu dohromady. Ben líbá Mirandu a odchází do práce. Maggie, Mer a Amelia hodnotí DeLucu, kterého se Maggie snaží dohodit Amelii.

Claire Guerreso – “Body Is Moving”
Karev se snaží přežít první den jako dočasný šéf a potkává se s Meredith, jež se mu svěří s informací o Cece, její pacientce, která jí současně hledá partnera.

Bishop Briggs – “Hi-LO”
Amelia najde Maggie, která přemýšlí, co udělala špatně, jelikož Jackson odcestoval z města, aniž by jí cokoliv řekl.

Tommy Ashby – “Getting Started”
DeLuca potkává Richarda, připojí se k nim Link a společně odcházejí do Joeova baru.

DeVotchKa – “Empty Vessels”
Meredith jde Elis pro pití a v kuchyni potká Maggie, která nemůže spát. Přes Mer zjišťuje, jak to má Amelia s Owenem. Amelia se dohaduje s Betty u které má podezření, že opětovně užívá drogy.

Patrick Droney – “High Hope”
Maggie přichází oznámit Evanovi, že u jeho ženy nastal čas a snaží se ho naposledy přesvědčit, aby dal synovi Maxovi šanci se s matkou rozloučit. DeLuca se nabízí, že Maxe pohlídá. Meredith během rande s Jonem probírá cestování, od kterého se dostanou ke skutečnosti, že Mer je matkou tří dětí.

Valerie Broussard – “Hold On To Me”
Karev přichází informovat pacienta Julia o úspěšné operaci, díky níž má opět zdravé obě plíce. Jo zaslechne u výtahu známý hlas, ve kterém poznává Linka. Maggie je nešťastná kvůli Maxovi, jemuž neřekla o stavu jeho matky a prozrazuje Meredith tajemství o Teddy a jejím těhotenství.

Frida Elsa – “Luxury”
Amelia s Owenem přivážejí Betty do školy a rozhodnou se tam zůstat pro případ, že by chtěla jít za školu. Jo s Linkem vzpomínají na práci v restauraci.

Sleeping At Last – “Taste”
Jackson nechává ozářit vyoperované lopatky malého pacienta, aby zachoval jejich pacientovu hybnost, na sále mezitím Karev a Link připravují potřebnou tkáň.

B. B. King – “The Thrill Is Gone”
Link s DeLucou doprovázejí na kytaru Richardův zpěv v baru. Schmitt zjišťuje, že s Nickem nešlo o rande.

Kate York feat. VANYO – “Bound Together”
Avery sděluje Amirovi výsledky operace malého Rafiho a následně odchází za Maggie do laboratoře, aby se jí omluvil za svůj nečekaný odjezd ze Seattlu.

Natalie Nicoles – “Wild Horses”
Miranda se připravuje do práce a Tuck jí povídá o Dni mrtvých. Zola a Angela straší Maggie. Meredith poví Maggie o svém rande a že Teddy dnes plánuje oznámit Owenovi, že s ním čeká dítě. Teddy přijde za Owenem a ten ji pozve dál.

Nilu – “Hummingbird”
Amelia, Owen a Teddy se snaží najít Betty. Meredith říká Maggie, že Thatcher umírá. Vejde Jackson a Mer se ho zeptá, co by dělal, kdyby mu umíral otec.

Quitapenas – “Ya Veran”
Meredith si vylévá srdce na rande, mluví o odpouštění, rodičích a smrti.

Moonsun (feat. Israel De Corcho) – “Chasing Cars”
Flořini rodiče sedí u její postele, zatímco ona spí. Miranda si měří tlak, který má opět vysoký, a píše Benovi, že si musí promluvit. Maggie se dívá na fotografii své matky. Owen ujišťuje Amelii, že Betty není mrtvá. Richard říká na hřbitově Ollie, že nebyl na setkání anonymních alkoholiků, protože by musel myslet na ni a na to, že je pryč. Meredith odchází z nemocnice a po cestě ji zdraví duchové těch, které ztratila – George, Lexie, Doc, její matka Ellis a Mark s Derekem. Scéna s Markem pochází z dříve neviděné, vystřižené scény; scény s Ellis a Docem byly nově natočeny.

Judith Hill – “Upside”
Richard se probouzí a čte smsku od Catherine. Maggie s Jacksonem se líbají v posteli. Jacksonovi přijde zpráva, ale on telefon odhodí. Maggie udělá to samé, ale svým telefonem shodí skleničku. Catherine se dívá, jak je jméno Harper nahrazováno jejím jménem za svobodna, ke kterému se vrátila.

Tommy Ashby – “Solace”
Richard je zdrcený, a stejně tak sestry, když jim Richard poví, že Frankie zemřela.

Old Sea Brigade – “Sinkhole”
Maggie a Jackson debatují o svém vztahu. Jackson jí řekne, že truchlí po tom, o co s April a Harriet jako rodina přišli. Maggie se zvedne a odejde.

Judith Hill – “Better Days”
Richard rozmlátí lahve v baru basebalkou a řve na barmana. Ten říká, že přece nikomu neublížil.

Lauren Daigle – “Rescue”
Catherine říká Koracickovi, že potřebuje, aby pro ni vymyslel plán. Poté volá Richardovi, ale ten jí to nebere. Alex se jde podívat na Frankiina syna, o nějž se starají sestry. Jackson sedí sám doma, zatímco Maggie přijde k Meredith domů. Mer volá Richard z vězení.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby