13. řada

Zde naleznete hudbu k jednotlivým epizodám + scény, kde se objevuje. Hudbu k 13. řadě pro vás připravují ImogenH a Valasek.

—————————————————–

GREY’S ANATOMY SEASON 13

Davie – “Testify”
Sledujeme Owenovu a Ameliinu svatební hostinu. Nathan žádá Mer o tanec, nicméně o chvíli později jej vyzve Maggie. Alex přijíždí do nemocnice s Andrewem. Jo volá Mer ohledně DeLucy, Mer to ihned sdělí Maggie.

Yuna – “All I Do”
Nathan nachází Meredith v pokoji pro lékaře, mluví spolu o Maggie. Alex váhá, když přistupuje ke dvěma policistům. Mer přichází za Baileyovou s přiznáním, že to Alex zbil Andrewa.

Martin Luke Brown – “Bring It Back To Me”
Alex je zatčen. Baileyová, Mer, Maggie a ostatní sledují, jak je v poutech odváděn ven z nemocnice. Maggie se ptá Mer, jestli jí o Alexovi lhala úmyslně. Miranda pozoruje spícího Bena.

Alicia Keys – “Hallelujah”
Mer říká Nathanovi, že k němu nechová žádné city a zalže Maggie o tom, kdo zvonil na dveře. Mer navštíví Alexe ve vězení, shodují se na tom, že je potřeba převzít za své činy odpovědnost.

Kevin Ross – “Pick You Up”
Owen přibírá Maggie do hovoru s Nathanem. Jackson se pokouší uklidnit April, když panikaří, že se nebude moci starat o malou Harriet. Mer varuje Nathana před Maggie a jejím pozváním na rande.

Sarah Drew – “Faith”
Jackson volá April, že nemůže uspat malou Harriet, April jí pak přes telefon zpívá ukolébavku.

Sleeping at Last – “Faith”
Alex přiznává Reeně, že kvůli své chybě a následnému ohrožení transplantace ledviny jejího syna už nemůže být jeho ošetřujícím lékařem. Baileyová konfrontuje Meredith s tím, že si jako nadřízená nemůže dovolit vyhrožovat DeLucovi a že přece není Alexovou chůvou.

Aron Wright – “You’re the Last Thing on My Mind”
Alex povídá Meredith, že nedělá dobrotu, když ho podporuje. Ben přichází pro Meredith a vede ji k Baileyové. Meredith vyzývá DeLucu, aby se umyl k operaci. Alex uklidňuje Zacha před operací, posléze čeká v čekárně na výsledek zákroku s jeho matkou.

DNCE (ft. Kent Jones) – “Blown “
Mer jede spolu s Alexem a Maggie do práce, Mer se ptá Alexe, jak mu je, nicméně všechno přehluší Maggie svým žvaněním o ní a o Riggsovi. Arizona se vrací z New Yorku, kde byla navštívit Callie se Sofií.

Andreya Triana – “Heart In My Hands”
Arizona jde sehnat Georgiu, aby spolu zašly za Karou. DeLuca se vyptává Arizony, zda ho hodlá vyhodit z domu, případně kdy. Arizona to zamítá a obejme ho. Maggie a Steph se společně s Amelií snaží zachránit Georgiu, ale neúspěšně.

Bandit Heart – “Diamond”
Arizona odrodí Kařino miminko a poté debatuje s Amelií, jestli Georgia Kaře odpustí. Riggs míní, že Georgiin návrat zpátky mezi živé je zázrak.

Clare Maguire – “Here I Am”
Ben přivádí omluvně vypadajícího Tucka za Mirandou. Nathan povídá Mer o Georgii. Amelia dává Mer s Maggií opět „po sestersku“ dohromady.

Kaleo – “Broken Bones”
Alex pracuje brzy ráno na klinice, po chvíli přichází Mer, aby si s ním popovídala. Amelia rozebírá s Owenem témata o Bohu, víře a o hodnotách, které by měly uznávat jejich děti.

Davie – “Whispers”
Jo se snaží dostat k DeLucovi, aby spolu probrali onen případ napadení. Jackson si před Benem stěžuje na Apriliny zlozvyky, na což mu Ben odpovídá, aby si vzpomněl, jaké zlozvyky měl on sám (Jackson), když bydlel u něj a u Baileyové. Arizona doporučuje April, aby se od Jacksona odstěhovala.

Estelle – “Conqueror”
Alex se sejde s Mer, Maggií a Amelií na obědě. Amelia říká Alexovi, že letáčky těžko pomohou někomu, kdo je na alkoholu závislý, pak se ptá Mer, jak mnoho věcí o sobě s Derekem věděli, když se brali. Timir přichází pro Alexe, aby se vrátil ke své práci na klinice.

Sleeping at Last – “West”
Owen s Amelií se milují. Mer povídá Riggsovi, že spolu nemohou být důvěrně a intimně, že bude lepší, když se stanou přáteli. Tento rozhovor vyslechne Maggie, načež jí Riggs nastíní situaci s „přátelením se“ a Maggie souhlasí. Alex se svěřuje Mer, že klinika je pro něj dobrým místem.

Lauv – “The Story Never Ends (piano version)”
Andy žádá Steph, aby mu před zákrokem pověděla nějaké vtipy. Owen naznačuje Jacksonovi, ať je zticha, když se ho přijde zeptat na Harriet, která chvíli předtím usnula. Mer rozebírá, jakým způsobem může získat játra pro svou pacientku.

Estelle – “The Feels”
Maggie si před Mer a Alexem stěžuje na horko vzniklé kvůli nefunkční klimatizaci. Baileyová oslavuje, že její pacientka konečně dostane nová játra.

The Wind and The Wave – “My Mind Is an Endless Sea”
Andy umírá na operačním stole těsně poté, co Maggie se Steph dokončily operační zákrok. Amelia potvrzuje Andyho mozkovou smrt. Maggie uklidňuje Steph a pak říká Mer, že nejspíš mají játra pro její pacientku.
Kris Orlowski – “Something’s Missing (feat. Aron Wright)”
Amelia zaslechne na chodbě, jak Rickovi jeho přítelkyně Chandler volá novinku o svém těhotenství. Amelia se svěřuje Owenovi, že může být těhotná. Maggie se spolu s Mer a Alexem ochlazují před lednicí. Ameliin těhotenský test je negativní, Owen je zklamaný.

Eric Hutchinson – “Good Rhythm (feat G. Love)”
Maggie v kantýně trochu znechuceně komentuje Alexův přístup k jídlu, poté přichází Arizona a Maggie jim oběma vypráví o své nové oblíbené rezidentce, kterou se ukáže být zcela nečekaně Leah Murphy. Amelia si přisedne a všem vykládá, že manželství s Owenem je prima, což rozhodně není pravda. Jo se Steph u jiného stolu povídají DeLucovi o Leah a její minulosti v intimní sféře s jejími nadřízenými a také o tom, jak mizerným byla chirurgem. Leah to zaslechne, přisedne se k nim a všechny konfrontuje.

Benjamin Francis Leftwich – “Summer”
Mer si čte v posteli u sebe v ložnici, když za ní přijde Alex a lehne si vedle ní. Mer mu vyčte, že se celý den neozval a Alex jí řekne, že měl moc práce na klinice. Dále Alex navrhne, aby si vytvořili tradici “vaflových nedělí” se všemi, kdo přijdou. Je to pro něj důležité, protože se brzy může stát, že půjde sedět.

James David – “1968”
Maggie všem ukazuje seznam se jmény lékařů, na kterém se má údajně nacházet hodnocení jednotlivých specialistů. April se ptá Steph, jak lze vypnout hlasité upozornění na Tinderu.

Sebastian Kole – “Remember Home (ft. Alessia Cara)”
April povídá Jacksonovi o své schůzce, kterou si domluvila díky Tinderu. Ben vykládá Mirandě o tom, jaký měl den, nicméně ta ho neposlouchá, protože je pohroužená do svých myšlenek. Pak se ptá Bena, jestli ohledně Dr. Elizy Minnickové udělala správnou věc.

Muddy Magnolias – “It Ain’t Easy”
Jackson přemlouvá April, aby šla na své rande. Amelia přichází k domu Meredith. Eliza Minnicková sděluje Baileyové, že by v nemocnici pravděpodobně ráda zůstala a rozvíjela rezidenční program, ale bez Richarda Webbera. Poté k Baileyové vchází Webber, který jí říká pravý opak, tedy že nakonec uvítal, že přizvala Elizu a že s ní bude radost spolupracovat.

Brooklyn Duo – “Drag Me Down”
Sledujeme dění ohledně přípravy operačního sálu na operační zákrok. Mer s Owenem a Steph se umývají k operaci a přitom si povídají, jak dlouho jsou už vzhůru od začátku jejich směny.

Johann Sebastian Bach – “Sonata No. 1 In G Minor, BWV 1001 – II. Fuga – Allegro”
Richard je pohroužen do svých vzpomínek, mimoděk si při operaci představuje, jak Gale hraje na své cello.

Broods – “All of Your Glory”
Mer s Owenem, Richardem a Steph přijdou s plánem, jak zachránit Carlovi život a ihned se pouštějí do akce. Jsme svědky toho, jak si o zákroku každý z chirurgů vnáší své vzpomínky.

Grey’s Anatomy Instrumental Music – “MerDer Theme”
Mer se oplachuje po operaci, neustále ve svém nitru vrací k okamžiku, kdy Derek zemřel a kdy tuto zprávu musela sdělit svým dětem. Na malý moment před sebou spatřuje usmívajícího se Dereka v jeho typické operační čapce s trajekty.

Tegan and Sara – “You Wouldn’t Like Me”
Mer, Alex a Maggie jedou do práce. Alex neustále rozebírá, že půjde sedět a že by měli slavit, dokud to jde, Maggie mu přizvukuje, ale Mer je naštvaná a chce, aby s tím přestali, když najednou spatří, jak se před nimi hroutí budova.

Lily Allen – “Somewhere Only We Know”
Majitel budovy prosí Bena o odpuštění, když mu najednou začnou selhávat životní funkce. Richard, Maggie a Stephanie pracují společně na Winnie, ta za okamžik zkolabuje. Richard opouští operační sál. Jo zatáhne Alexe do výtahu, aby se mu svěřila se svou minulostí.

Kyle Neal – “Bottom Of A Well”
Maggie s Richardem přicházejí rodičům Winnie sdělit špatné zprávy. Alex ztracen ve svých myšlenkách a v přetrvávajícím šoku z Joina přiznání odchází z výtahu, aby si promluvil s Mer. Owen si s Nathanem během operace povídá o manželství s Cristinou.

Mating Ritual – “Song Beneath a Song”
Alex s Baileyovou hovoří o Joině situaci. Pak jde za Mer, aby jí pověděl o svém plánu přijmout dohodu od okresního návladního, avšak Mer mu to rozmlouvá. Alex si nicméně stojí za svým, protože nevidí jiné řešení.

Sleeping at Last – “You Wouldn’t Like Me”
Jo říká DeLucovi, že Alex už o všem ví. Alex čeká na okresního návladního, když v tom mu volá Mer, aby se ho naposledy pokusila přivést k rozumu. Amelia odchází od Owena a nechává mu dopis na rozloučenou. Richard se setkává s částí personálu a je překvapen, kolik lidí mu vyjadřuje podporu, aby i nadále setrval na své pozici vedoucího rezidentského programu.

Budo & Kris Orlowski – “Waterski To Texas”
Lékařky pomáhají s porodem v ženské věznici. Nastávající maminka Kristen žádá o přítomnost své matky. Arizona jí říká, že už je opravdu čas začít tlačit. Kristen prosí, aby řekly její mamince, že je jí velice líto, co udělala. Doufá, že za ní mamka poté přijde.

Gavin James – “22”
Kristen si po porodu nechce své dítě ani pochovat. Poté, co začne plakat, si to ale rozmyslí. Kristen malé Ellie říká, ať poslouchá svou babičku, aby nedopadla jako ona. Pak Ellie předá Arizoně.

Zoe Durrant – “Bridge”

Arizona bere Bryana na sál, ale upozorňuje ho, aby Mindy neříkal, že to byl on, kdo do nich naboural. Drží Mindy za ruku a ta si ještě předtím, než ji uspí, stihne všimnout, že má na obličeji modřiny. Bryan se jí přizná, že to byl on, kdo do nich naboural.

Luke Sital-Singh – “Killing Me”
Owen a Stephanie informují Bryana o stavu Mindy a jejich nově narozeného dítěte.

David Gray – “Smoke Without Fire”
Arizona jde domů a sedá si na schody. DeLuca se jí ptá, jestli si nechce promluvit o tom, co se stalo její pacientce. Arizona mu přizná, že jí chybí Alex.

David Gray – “Transformation”
Pacientka, která se zamotala do ostnatého drátu, vypráví, jak se jí to stalo. Alex běží za DeLucou a omlouvá se mu za to, že mu ublížil.

Ben Hartley – “Little Pieces Of You”
Maggie, Meredith a Alex se baví o Maggiině mamince. Meredith a Alex dostávají e-mail o tom, že April nahradila ve funkci Meredith. Owen se snaží kontaktovat Ameili.

Sarah Bollinger – “Found My Vibe”
April čeká první den v nové funkci. Jede výtahem a poté oslovuje Dr. Baileyovou, aby si s ní prošla prošla pracovní záležitosti. Baileyová jí říká, že má její plnou důvěru.

Laura Mvula – “Kiss My Feet”
Arizona se snaží zachránit život pacientovi. Matty ale značně krvácí a na sále umírá.

Dan Caplen – “Blinded by the Lights”
April odchází s Catherine na večeři. Ben a Baileyová přicházejí domů a Miranda si chce promluvit o tom, co se stalo. Ben jí říká, že si potřebuje odpočinout. Arizona vidí Elizu, jak brečí v autě. Pomáhá jí vypnout klakson a říká, že pokud bude sama chtít, tak si tu může najít přátele.

Royal – “My Kind of Crazy”
Alex a Maggie mluví o práci, zatímco Meredith páruje ponožky. Amelia se hádá s Alexem a Meredith si stěžuje, že se nudí.

Seramic – “People Say”
Maggie se ptá Gwen, jestli se chce jít podívat na svou dceru. Je upozorněna, že by mohla mít schizofrenii. Owen mluví s Jo o Chrisově otci, říká jí, že se možná změnil.

Aron Wright – “Don’t Play Games”
Arizona a Eliza se políbí. Nathan a Maggie jdou vyměnit Claire obvazy. Do pokoje přichází její rodiče a pozorují ji. Claire ze začátku povídá nesmysly, poté ale rodiče pozdraví. Řekne jim, aby si k ní sedli.

Aquilo – “Sorry”
Maggie se ptá Nathana, jestli si nechce promluvit. Ten jí říká, že je v pořádku a popřeje jí dobrou noc. Owen zastavuje Jo a ptá se, jestli je v pohodě. Obejmou se. Maggie přichází domů a říká Meredith o Claire a Nathanovi.

Serena Ryder – “Got Your Number”
April se vyhýbá Jacksonovi a Catherine se probouzí bez Richarda. Ten se probouzí v nemocnici. Owen se také probouzí do osamělého dne a Amelia spí na Meredithině gauči.

Kaleo – “Way Down We Go”
Amelia a Owen se umývají, Owen se snaží Amelii poslat pryč, říká jí, že se jedná o ztracený případ. Ta mu ovšem odpovídá, že o ztracený případ nejde. Nakonec jde na sál s ním.

Sampha – “(No One Knows Me) Like The Piano”
Ben se snaží zachránit pacienta, který kolabuje, zatímco se ostatní umývají. Richard nechává při operaci převzít Bena vedení. Catherine se ptá, proč tam vůbec jsou. Ptají se Bena, jestli vše zvládá a ten říká, že ano.

John Legend – “I Know Better”
Arizona a Eliza se společně probouzí na gauči. Začnou se líbat, přičemž do místnosti vstoupí nečekaně Richard a vyruší je. V ten moment rychle odchází. Maggie a Amelia odcházejí z nemocnice a vidí Owena. Richard se chystá na příslužebně ke spánku. Najednou do místnosti vstupuje Catherine. Richard jí říká, že se nikdy nechtěl stavět mezi ni a Jacksona. Ulehá do postele a Catherine mu přeje dobrou noc a odchází.

Mary J. Blige – “Doubt”
April a Jackson se připravují na operaci. Jackson provádí první řez. Operaci zdárně dokončí a vrací se zpátky do hotelu. Políbí se a Jackson zatáhne April k sobě do pokoje.

Jill Scott – “You Don’t Know”
Jackson a April vystupují z letadla a vítá je Catherine společně s malou Harriet. Jackson své matce za všechno děkuje. Nastupují do auta a odjíždějí.

Earl St. Clair – “Can’t Stop”
Meredith vypráví Alexovi o tom, že ji Nathan pozval na rande. Alex jí říká, že by si měla pořádně vybrat, protože je opravdu kočka. Diane zdraví Meredith a Alexe a nasedá do auta.

Ben l’Oncle Soul – “Yes I Do”
Meredith, Amelia a Maggie se baví o Dianině operaci. Baileyová se setkává s Arizonou a ptá se jí, co provedla Richardovi. Arizona přiznává, že se políbila s Elizou.

Emeli Sandé – “Where I Sleep”
Ben se naklání a políbí Mirandu. Diane a Meredith si hrají s Baileym a Zolou. Owen ulehá sám do postele.

Sleeping at Last – “Anger”
Amelia je naštvaná a odchází. Maggie jde po chodbě a Diane na sále uspávají. Jackson operuje.

Charlotte OC – “Where It Stays”
Nathan se ptá Meredith, jestli s ním půjde na večeři a ona souhlasí. Owen potřebuje, aby Lewis podepsal papíry, ten ho ovšem žádá, jestli by je nemohl podepsat až ráno a odchází z nemocnice. Meredith se setkává s Maggie, která pláče. Maggie jí říká, že její maminka je nemocná.

Sleeping at Last – “Heart”
Maggie pozoruje Meredith a Jacksona, jak se baví o Diane. Diane se začíná probouzet, když jí Maggie sundává brýle. Následně jde Diane na CT. Nathan a Meredith se baví o jejím stavu.

Aron Wright – “God It’s Late”
Baileyová se baví s Diane o možných vedlejších účincích. Ta však chce klinický test absolvovat. Meredith říká Richardovi, že ji tato léčba zabije ještě rychleji, ale že Maggie si to tak přeje.

MishCatt – “Devil’s Sugar”
Diane vypráví ostatním o Maggiině dětství.

Sleeping at Last – “10,000 Miles”
Diane říká, že nechce umřít. Maggie nechce, aby to vzdala, ale Diane jí říká, aby se posadila, že si s ní chce promluvit. Maggie si na chodbě sedne ke zdi a pláče. Richard se jí ptá, jestli je v pořádku, ona mu odpovídá, že ne. Říká, že si přeje, aby tam s nimi by i její táta.

Kyle Neal – “Closer”
Bill vystupuje z helikoptéry. Richard ho přivítá. Bere ho do pokoje za Diane, kde Maggie ještě neustále objímá svou maminku. Maggie tatínka obejme. Richard si jde sednout do galerie a dívá se na prázdný operační sál. Baileyová vchází dovnitř a sedá si vedle něj.

The Wind and the Wave – “Intro to Lost”
Maggie pokládá kytky na hrob své matky, Meredith s Amelií ji pozorují. Amelia se ptá, proč chtěla být Diane pohřbena zrovna tady. Maggie je nachystána k odchodu a říká, že je připravena se vrátit do práce.

St. Paul & The Broken Bones – “Flow With It”
Stephanie se ptá Dr. DeLucy, jestli chce provést rektální vyšetření Dr. Crosse. Oba říkají, že ne. Meredith, Jackson a Owen se baví o tom, že se Maggie vrací do práce. Meredith říká, že to Maggie zvládne.

Sabina Ddumba – “Effortless”
Arizona a Maggie začínají operovat. Arizona se ještě jednou ptá Maggie, jestli je schopná operovat. April oznamuje Isaacovi, že má divertikulitidu a ten je naštvaný, že to není nic horšího. Arizona říká Maggie, že je na řadě, ta přistupuje ke stolu a jako mávnutím kouzelného proutku nádor odstraní.

Aston Merrygold – “Trudy”
Meredith říká Amelii a Maggie, že všechno musí vytancovat. Owen mluví s Jenou a Leem. Stephanie se dívá na Isaaca, jak spí. Holky pokračují v tancování.

Aron Wright – “Rest in Peace”
Maggie se dívá na fotky své maminky a je překvapená, že byla skákat s padákem. Jackson říká, že Diane přijela do Seattlu, protože věděla, že umírá a taky věděla, že se Jackson o Maggie postará. Diane ho požádala, ať schová fotky pro Maggie, dokud je nebude potřebovat.

Chris Batson – “I KNOW”
Meredith jde v letadle na záchod. Nathan jde za ní v domnění, že chtěla, aby za ní přišel. Říká jí, že si musí promluvit a že si přeje, aby byli spolu. Meredith na to reaguje, že to nejde a říká, aby odešel, ale sama mu neuhne. Poté se začnou líbat.

Rag’n’Bone Man – “Grace”
K letadlu přijíždí sanitka. Meredith spolu s ostatními pasažéry vystupuje z letadla. Letuška Candace děkuje Nathanovi za to, že jí dal do pořádku zápěstí. Ptá se ho, jestli ji nebude muset zkontrolovat. Nathan jí však říká, že to zvládne i její obvodní lékař.

Amber Mark – “Can You Hear Me?”
Meredith si před zrcadlem nacvičuje, co řekne Maggie a chystá se do práce. Alex jí říká, že to zní trochu nuceně a ať jí to prostě řekne.

La’Porsha Renae – “Already All Ready”
Doktoři vytahují červy z Maryiina břicha. Najdou jednoho, který je obrovský a DeLuca ho měří. Při operaci se baví o vztahu Mary a Dennise. April si myslí, že by měl Dennis dát Mary ještě jednu šanci.

WESLEE – “Boy Like You”
Veronica je převážena na operaci. Doktoři se umývají a připravují na operaci. Arizona provádí první řez, následně vytahuje plačící miminko. Poté, co jej očistí, ukazují jej mamince a tatínkovi.

Khalid – “Angels”
Catherine a Richard se míjejí na chodbě bez jediného slůvka. Arizona zavírá Veroničin císařský řez. Veronica říká, že Jeremyho miluje a nikdy mu to neřekla, protože byli jen kamarádi. Říká Amelii, ať mu vyřídí, že se má pochlapit, když je teď otcem. Veronice zažíná být zima, požádá Amelii ať ji chytne za ruku a umírá.

Jasmine Thompson – “Old Friends”
Alex bere miminko a podává jej Jeremymu. Arizona a Amelia se z chodby dívají, jak mu Alex sděluje, že Veronica umřela. Catherine přiznává Richardovi, že se zmýlila. Owen vidí Amelii plačící ve výtahu a obejme ji. Meredith se omlouvá Maggie za to, že jí ublížila a říká jí, že kvůli nějakému chlapovi přece nepřijde o svou sestru a přesvědčí ji, aby si s ní a s Amelií vyrazila ven.

Ollie Gabriel – “Running Man”
Meredith odnáší ze svého pokoje Derekův obří nádor. Ptá se Amelie, zda jej nechce. Ta je ale společně s Magie velice zmatená z toho, že Meredith uklízí ve tři hodiny ráno.

Mary J. Blige – “U + Me (Love Lesson)”
Arizona říká Elize, že na ni pořád myslí. Povídá jí, že už se nemůže dočkat jejích hanbatých plánů, ale že ještě jeden den čekání jim neuškodí. Meredith volá Nathanovi, že bude muset zrušit jejich schůzku.

Madi Diaz – “The One That You Want”
Alex volá svému právníkovi, protože potřebuje někoho najít. Liamovi rodiče se modlí u postele svého syna. Arizona a Eliza mají sex. Amelia, Meredith, April a Maggie odchází z nemocnice a April se ptá, jestli si nezajdou na skleničku. Vidí spícího Coreyho, ten vstává a ptá se, jak je na tom Holly. Meredith mu říká, že je čas, aby ji opustil. Nathan se připojuje k Meredith a odcházejí z nemocnice společně.

Dagny – “Backbeat”
Arizona se probouzí a dívá se na Elizu, políbí se. Meredith také vstává a upozorňuje Nathana na to, že zaspal. Ještě není připravená ho představit dětem, takže on se musí potichu odplížit pryč. Amelia se probouzí osamocena a u Owena někdo klepe na dveře.

Nicky Blitz – “Dynamite”
Alex sleduje manžela Jo. Představuje se pod falešným jménem a mluví s ním o práci. Odcházejí spolu a Paul vybouchne v reakci na textovou zprávu od přítelkyně. Alex se do něj pustí a pořádně ho zmlátí. Říká, že mu to posílá jeho manželka. Přijíždí policie a Alex skončí ve vězení. Poté se Alex probere ze své představy v hotelu.

Electric Owls – “Last to Know”
Alex se přibližuje k Paulovi těsně před jeho výstupem a přeje mu hodně štěstí. Také mu sděluje, že je kamarád jeho ženy Brooke a jestli se k ní ještě někdy přiblíží, tak ho zabije. Odchází a Paul jde na pódium. Alex po příjezdu najde Paula u Jo v bytě, jak ji dusí. Následně se Alex opět probere ze své představy.

La’Porsha Renae – “Breathe”
Amelia a Owen jedou za Megan. Owen o ní Amelii vypráví. Stephanie pomáhá Erin do schodů. Dveře na střechu jsou zamčené a Steph si uvědomuje, že nemá svou přístupovou kartu, ale říká Erin, že všechno bude zase v pořádku a chce přes ně přehodit deku. Erin jí říká, že tohle jí maminka neříkala, že má dělat, když má strach, ale Steph ji přesvědčí, aby si pod deku vlezla.

Lily Kershaw – “10,000 Miles”
Meredith se Nathana v sanitce ptá, zdaje v pořádku. Říká mu, aby se ještě párkrát pořádně nadechnul, protože mu musí něco říct. Řekne mu o Megan a Nathan začne plakat a kašlat, takže mu Mer nasadí zpět kyslíkovou masku. Owen a Amelia vstupují do vojenské nemocnice.

Calum Scott – “Dancing On My Own”
Meredith se ptá Nathana, jestli je v pořádku a jestli může řídit. Ten jí říká, ať se postará o jeho pacienty. Mer mu řekne, kde Megan je, on se usměje a obejme ji. Omlouvá se jí, ale Meredith mu říká, ať to nedělá, že už by byla dávno v trapu, kdyby se jednalo o Dereka. Říká jí, že řídit zvládne, nasedá do auta a odjíždí. Owen a Amelia sledují přistávající helikoptéru a Owen chytne Amelii za ruku.Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby