Speciální epizody

Zde naleznete hudbu k jednotlivým speciálním epizodám + scény, kde se objevuje.

———————————————–

The Sunshine – “C’mon Yeah”

Montáž nejpoužívanějšího slova „Seriously“, sestřih „Noc předtím, než se dostali naši stážisté do Seattle Grace“.

The Jealous Girlfriends – “Something In The Water”

Sestřihy „Předtím, než se jejich vztahy zkomplikovaly“, „Než se objevila přítelova manželka“, „Okázalé a bolestivé uvedení“, „Ne zrovna bezbolestný příjezd“.

Radio Citizen – “The Hop”

Montáž McPřezdívek.

Carey Ott – “Am I Just One”

Montáž z výtahových scén.

Mike Tarantino – “Wienermobile Girl”

Sestřih „Soutěživá Cristina“.

The Radio – “Whatever Gets You Through Today”

Sestřih „Soutěž o post Šéfa“.

78 Saab – “No Illusions”

Sestřih „Docela šílené případy v Seattle Grace“.

The Chalets – “Theme From The Chalets”

Montáž „S.E.X.“.

Get Set Go – “Break Your Heart”

Sestřih „Tajemství a lži“.

Anya Marina – “Sociopath”

Montáž „Jsem v pořádku“.

Snow Patrol – “Chasing Cars”

Sestřih „Úrodná zem pro vytváření a ničení vztahů“.

Brandi Carlile – “Story”

Jeffrey Dean Morgan uvádí Brandi Carlile a její song The Story.

Dressy Bessy – “Girl, You Shout!”

Cristina, Meredith a Izzie nadávají Alexovi, Derekovi a Burkeovi. Meredith a Cristina si navzájem stěžují. Meredith vyhazuje Dereka z domu. Izzie, Cristina a Meredith se opírají o zábradlí a mluví o Alexovi, Derekovi a Burkeovi. Meredith a Izzie se rozčilují v Georgeově posteli, George je uklidňuje. Addison se ptá Dereka, jestli už ji přestane ubližovat. Meredith říká Derekovi, aby ji přestal sledovat. Derek mluví na Meredith ve výtahu, když přistoupí Addison.

New Moscow – “Slow Down”

Derek a Addison jsou v manželské poradně. Derek mluví s Bailey ve výtahu. Burke mluví na Cristinu a říká ji, že ji miluje. Derek sleduje Meredith, jak se zavírá ve skladu. Cristina říká spícímu Burkeovi, že ho miluje. Derek a Meredith se na sebe beze slova dívají.

The Coral Sea – “Look At Her Face”

Izzie hraje s Dennym scrabble a mluví o ní a Alexovi. Meredith mluví s Georgem, který odchází z domu. Mark říká Addison, že je její manželství u konce. Izzie se rozčiluje na Alexe kvůli Dennymu. Meredith mluví s Markem na baru. Derek leží v karavanu, zatímco Addison sedí venku. Callie dává Georgeovi své telefonní číslo. Meredith říká Markovi, že se Addison neukáže.

Au Revoir Simone – “Through The Backyards”

Addison se ptá ve výtahu Dereka a Meredith, jestli se něco děje. Addison se ptá Dereka, co se děje mezi ním a Meredith. Meredith říká Addison, že chodí s Finnem. Addison se před celou nemocnicí hádá s Derekem. Meredith se ptá Finna na svého psa.

Merrick Bryony – “Infinity”

Burke mluví s Derekem o své ruce a operaci. Bailey posílá Cristinu za Burkeem a George pro Dennyho výsledky testů. Burke se ptá Cristiny, co má dělat. Bailey říká Richardovi o situaci kolem Dennyho. Alex telefonuje s Meredith ohledně srdce.

Sylvie Lewis – “By Heart”

Meredith a Derek se na sebe ve výtahu střídavě dívají. Izzie nervózně mluví s Dennym, který je po operaci. Denny říká Izzie, že si ji vybral. Cristina pozoruje Burkea přes sklo.

The Fray – “How To Save A Life”

Finn a Derek pozorují ze schodů scházející Meredith. Addison se ptá Dereka, jestli si chce zatančit.

The Radio – “Whatever Gets You Through Today”

Izzie říká Alexovi, že jde prvně za Dennym. Denny se usmívá. George líbá Callie. Finn tancuje s Meredith, která sleduje Dereka tančícího s Addison.

Pete Droge – “Under the Waves”

Derek líbá Meredith. Izzie nastupuje do výtahu. Dennymu se zastavuje srdce. Derek se ptá Meredith, co to znamená, když přijde Callie pro Meredith. Alex bere Izzie do náruče.

Leeroy Stagger – “Just In Case”

Meredith říká Derekovi, že musí jít. Bailey posílá Meredith za Derekem. Derek zve Meredith na rande. Richard promlouvá ke stážistům. Cristina se rozčiluje, protože musí vyřizovat pacientům výsledky testů. Cristina říká pacientovi, aby byl zticha. George se představuje Meredith a Cristině. Burke dává Georgeovi rady při jeho první operaci. Alex říká o Georgeovi, že je 007. Alex ukazuje Izzie, časopis s její fotkou. George se ptá ostatních stážistů, jestli taky mají pocit, že nemají ponětí, co dělají. Bailey gestem vyhazuje stážisty z odpočívárny.

Moonbabies – “War On Sound”

Meredith a Izzie si hrají se psem. George protestuje proti psu. George říká Meredith, že si nemůže vybrat psa místo něj. Addison si bere od Meredith psa. Meredith říká Cristině, že Addison má její McŽivot.

Carey Ott – “Am I Just One”

Meredith nastupuje do výtahu k Derekovi a říká mu, že už se přes něj přenesla. Derek zdraví Addison. Burke se ptá Cristiny, jestli se k němu nastěhuje. Burke mluví s Meredith. Cristina říká Meredith, že se nastěhovala k Burkeovi, ale stále má svůj byt. Bailey zdraví Dennyho.

Sam Winch – “I Got Some Moves”

Meredith se ptá Dereka, jestli Addison ví, že jsou přátelé. Burke říká Cristině, že má zatopený byt. Izzie kontroluje Dennyho. Izzie říká Dennymu, že srdce nezískal. Izzie se loučí s Dennym.

Greens Keepers – “Back In The Wild”

Izzie se líbá s Alexem. George mluví s Bailey. Izzie říká Alexovi, aby si sundal kalhoty. George přemlouvá Bailey k porodu. Cristina říká Derekovi, že holka s bombou je Meredith. Meredith říká Burkeovi, že George a Izzie můžou zůstat v domě. George pomáhá Bailey rodit. Meredith vytahuje střelu z pacienta. George komentuje Baileyino rodící se dítě. Dylan chválí Meredith. Meredith se dívá za agenty, kteří vybuchnou.

The Weepies – “World Spins Madly On”

Cristina a Izzie oplachují ve sprše Meredith. Cristina říká spícímu Burkeovi, že ho miluje. Bailey ukazuje syna Tuckerovi. Meredith říká Derekovi, že si nepamatuje jejich poslední polibek.

Kendall Payne – “Scratch”

Meredith se ptá Richarda, jestli si ví, proč Thatcher odešel. Richard říká Ellis Grey, že Meredith tuší, že mezi nimi něco je. Meredith se ptá Dereka, proč si myslí, že ho Addison podvedla. George zve Meredith na skleničku, ale ta ho nevnímá. George říká Izzie, že ho Meredith vůbec neslyší, i když na ni mluví. Meredith se ptá Thatcher, proč za ně nebojoval. George říká Meredith, že ji nikdy nepřestane milovat. Meredith a George si svlékají oblečení.

Adrienne Pierce – “Fool’s Gold”

Denny říká Izzie, že doufal, že ji uvidí. Alex pozoruje Izzie s Dennym. Izzie a Denny mají první rande v nemocnici. Alex se ptá Izzie, jestli se mu nevyhýbá.

The 88s – “Hide Another Mistake”

Joe říká Meredith, že svým pletením mu odhání zákazníky. Meredith říká Addison a Derekovi, jaké typy chlapů potkala. Callie dává Georgeovi telefonní číslo. George si stříhá vlasy.

Get Set Go – “I Hate Everyone”

Cristina se promenáduje nahá před Georgem a Burkem. Alex se naváží do George. George líbá Callie. Izzie říká, že se nemůže zamilovat do pacienta. Derek leží s Addison v posteli. Finn se seznamuje s Meredith.

Anya Marina – “Miss Halfway”

Derek ukazuje Meredith přívěs. Burke se ptá Cristiny, jestli by měli mluvit o tom, co se stalo. Olivia říká Georgeovi, že před ním byla s Alexem. Addison se představuje Meredith.

Blue-Eyed Son – “When I Come Home”

Addison dává Derekovy rozvodové papíry. Derek říká Meredith o rozvodových papírech. Izzie chce políbit Alexe. Burke se ptá Cristiny, jak je to mezi nima. Meredith objeví u Dereka nepodepsané rozvodové papíry. Izzie a Meredith leží u George v posteli.

Get Set Go – “Sleep”

Meredith říká Georgeovi a Izzie, že se můžou nastěhovat. Izzie si Meredith stěžuje na svůj pokoj. Meredith se ptá, kde jsou tampóny. George křičí na Izzie a Meredith, že je chlap. Meredith se ptá George, jestli se mu líbí Izzie. George mluví s pacientkou. Bailey vjíždí s pacientem do výtahu. Burke operuje. Joe mluví s Meredith. Meredith líbá Dereka ve výtahu.

Blue-Eyed Son – “Step Away From the Cliff”

Cristina sleduje těhotenské testy. Meredith říká, že její život stojí nejvíc za houby, Cristina jí říká, že je těhotná. Meredith se ptá Cristiny, co bude dělat.

Mark McAdam – “Too Hard”

Derek se dívá na Meredith, když ho Bailey zavolá. Richard říká Alexovi, že neprošel zkouškami. Alex říká o svých nepovedených zkouškách Meredith. Izzie dává facku Alexovi a pak ho líbá. Cristina nachází v hrnku klíč od Burkeova bytu. Burke říká Cristině, že se k němu může nastěhovat.

Bang Sugar Bang – “Super Cool”

Kompilace různých chirurgických zákroků a chyb. George se ptá ostatní, jestli mají taky pocit, že nemají ponětí, co dělají.

Get Set Go – “Wait”

Cristina se snaží zachránit pacientku, která podepsala zákaz resuscitace. Burke přináší Cristině kávu. Derek říká Meredith, že to mezi nimi není hra. Bailey přichytí Meredith a Dereka v autě. Meredith říká Bailey, že co dělá mimo nemocnici je jen její starost. Cristina děkuje Burkeovi za kávu.

Sylvie Lewis – “By Heart”

Cristina říká Burkeovi, že jsou pár. Addison říká Meredith, že neodjede ze Seattlu, pokud si bude myslet, že má šanci u Dereka. Meredith říká Derekovi, že si má vybrat mezi ní a Addison.

Merrick Bryony – “Infinity”

Addison se ptá Dereka, proč je naštvaný. Meredith mluví s Derekem v autě. Alex se ptá Izzie, proč mu chce pomáhat. Joe nalévá Derekovi. Cristina leží v posteli s Burkem. Derek říká Addison, že Meredith nebyla pomsta. Derek a Meredith odchází z nemocnice každý jiným směrem.

The Chalets – “Sexy Mistake”

Meredith říká Joeovi o tom, že řekla Derekovi, aby si ji vybral.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby