10. řada

Oficiální názvy a názvy v českém jazyce (podle Tv Prima)

1.    Zpečetit svůj osud (Seal Our Fate)
Lékaři z Grey-Sloan Memorial čelí bouří způsobené spoušti. Masivní sesuv půdy v Seattlu zraní skupinu obyvatel, což má za následek povolání již tak personálem oslabené pohotovosti do akce. Mezitím čelí Meredith těžkému rozhodnutí, které se bezprostředně dotýká životů jejích milovaných, Callie je otřesena realitou Arizoniny nevěry a Richardův život je v extrémním ohrožení.

2.    Chci tě při sobě (I Want You with Me)
Boj za záchranu těch, které postihla bouře, pokračuje. Callie učiní odvážné rozhodnutí týkající se jejího vztahu a lékaři společně obdrží otřesnou zprávu.

3.    Všichni prosí o milost (Everybody’s Crying Mercy)
Meredith a Derek si přivykají domácímu životu s novorozencem, ale být mimo nemocnici shledávají jako obtížné. Arizona se snaží učinit kroky k nápravě svého zničeného manželství, Alex a Jo procházejí svým novým vztahem a Owen se střetne s Jacksonem ohledně finančních záležitostí nemocnice. Mezitím je April v napjatém očekávání ohledně výsledků jejích zkoušek.

4.    Peníze nade vše (Puttin’ on the Ritz)
Lékaři z Grey-Sloan Memorial uvedou charitativní slavnost, která se obrátí v divoké soutěžení poté, co Jackson učiní ukvapený slib. V nemocnici je vyšetřován jeden z pacientů Baileyové ve chvíli, kdy se ona musí potýkat s několika extrémně složitými případy. Mezitím musí Shane a Stephanie zvládnout neuvěřitelně rušnou pohotovost a Alex se svěří Jo s emotivním tajemstvím. To vše ve velice výjimečné 200. epizodě Grey’s Anatomy!

5.    Možnost říct ne (I Bet It Stung)
Meredith se vrací zpět do práce, ale zjišťuje, že je velmi těžké být jak dobrým chirurgem, tak i dobrou matkou. Stephanie se snaží udělat dobrý dojem na Jacksonovu mámu a Jo se přistihne, že si svého nového pacienta bere moc k srdci. Mezitím se Callie s Owenem musí vyrovnat s emocionální situací týkající se jednoho pacienta.

6.    Mapa tvé osobnosti (Map of You)
Derek s Callie pracují na svém projektu týkajícím se mapování mozku. Richard povzbuzuje stážisty, aby své tělesné zdraví využili jako nástroj k učení. Po rozhovoru s Callie Meredith zvažuje pokračování ve výzkumu své matky. Mezitím se Shane stále viní ze smrti Heather.

7.    Thriller (Thriller)
Je Halloween a lékaři z Grey-Sloan Memorial jsou tak pod palbou strašidelných pacientů, což ohrozí pohodu jednoho z lékařů a dalším to naruší jejich vlastní plány. Mezitím spolupracuje Derek s Benem na nové chirurgické technice a Richard rozčílí Baileyovou, když o provedení své další operace požádá rezidenta s dvouletou praxí.

8.    Dva na jednoho (Two Against One)
Trable mezi Meredith a Cristinou vygradují, když jedna druhou nakonec zradí v nemocnici. Derek sděluje Jacksonovi, že musí odejít a nechat tak lékaře s dvouletou praxí pečovat o své pacienty a April s Matthewem učiní odvážné rozhodnutí ohledně jejich vztahu. Mezitím čelí Baileyová obtížím vycházejících z Benova návratu.

9.    Omluva bývá nejtěžší (Sorry Seems to Be the Hardest Word)
Trable mezi Meredith a Cristinou vygradují, když jedna druhou nakonec zradí v nemocnici. Derek sděluje Jacksonovi, že musí odejít a nechat tak lékaře s dvouletou praxí pečovat o své pacienty a April s Matthewem učiní odvážné rozhodnutí ohledně jejich vztahu. Mezitím čelí Baileyová obtížím vycházejících z Benova návratu.

10.   Někdo, koho jsem znala (Somebody That I Used to Know)
Ben se strachuje, že by mohl neformální rozhovor s Derekem znamenat potenciální problémy pro Baileyovou, Cristina se s rostoucím napětím mezi ní a Meredith obrací k Shanovi a nastávající svatba April přispívá k nepříjemné situaci mezi Jacksonem a Stephanií. Mezitím plánuje Meredith večeři u sebe doma na den Díkůvzdání.

11.   Člověk na Měsíci (Man on the Moon)
Ben se strachuje, že by mohl neformální rozhovor s Derekem znamenat potenciální problémy pro Baileyovou, Cristina se s rostoucím napětím mezi ní a Meredith obrací k Shanovi a nastávající svatba April přispívá k nepříjemné situaci mezi Jacksonem a Stephanií. Mezitím plánuje Meredith večeři u sebe doma na den Díkůvzdání.

12.   Bojuj za svá práva (Get Up, Stand Up)
Ben se strachuje, že by mohl neformální rozhovor s Derekem znamenat potenciální problémy pro Baileyovou, Cristina se s rostoucím napětím mezi ní a Meredith obrací k Shanovi a nastávající svatba April přispívá k nepříjemné situaci mezi Jacksonem a Stephanií. Mezitím plánuje Meredith večeři u sebe doma na den Díkůvzdání.

13.  Odvolej to (Take It Back)
Lékaři jsou nuceni čelit následkům událostí, ke kterým došlo na svatbě April; Alex reaguje na zprávy o svém otci; Callie a Arizona učiní rozhodnutí ohledně svého vztahu.

14.   Skrývej svou lásku (You’ve Got to Hide Your Love Away)
Vzhledem ke stížnosti, kterou podal jeden z lékařů, přijímá nemocnice vyhlášku zakazující intimní vztahy na pracovišti, což způsobí paniku mezi páry. Mezitím řeší Emma a Owen svojí budoucnost, Cristina s Meredtih si užívají dámskou jízdu a Richard nabírá rezidenty do výzkumu vzácného druhu rakoviny.

15.  Všechno zahodit (Throwing it All Away)
Arizonin špatný den vyvrcholí ve chvíli, kdy přijímá k potenciální dvojité amputaci pacienta, který je v péči Callie. Derek poruší svůj slib vůči Callie, a Stephanie s Jo najdou před nemocnicí odložené dítě. Mezitím se lékaři vypořádávají s dopadem pravidel, jež zakazují intimní vztahy na pracovišti, což následně vede ke schůzce s personalisty a pozastavení funkce jednomu z lékařů.

16.   Už abychom byli pryč (We Gotta Get Out Of This Place)
Richard má narozeniny a Baileyová ho pozve na sál k životnímu případu. Meredith si najme asistenta, který jí má pomoci s projektem portální žíly a Derek bude poměrně šokován pohrdavou Callie. Mezitím pomáhá Shane s testováním pacientů pro Cristinin klinický projekt a během toho potkává mladou nastávající matku, která potřebuje jeho pomoc.

17.   Chcete takhle žít? (Do You Know?)
Cristina si představuje dvě cesty, jimiž se její život může ubírat a které se odvíjejí od jednoho jejího rozhodnutí. Mezitím se jeden z nemocničních pacientů rozhoduje, zda chce dál žít, či ne.

18.   Když to s tebou sekne (You Be Illin’)
Nemocnice je zaplavená pacienty s chřipkou, což způsobí to, že jeden doktor po druhém začínají také odpadávat. Derek musí přemáhat svou nemoc během příprav proslovu o mapování mozku a rezidenti se sází o to, který z nich odpadne kvůli chřipce jako první. Mezitím Alex díky novému doktoru v nemocnici nahlédne do alternativní formy medicíny.

19.   Nominační nadšení (I’m Winning)
Cristinu nominují na cenu Harper Avery a i přesto, že jsou ostatní doktoři z toho u vytržení, snaží se zachovat chladnou hlavu. Baileyová pokračuje v léčení chlapce bez imunitního systému. Alex zvažuje změnu a Derek s Callie pracují na přístroji, který dokáže rozpoznat emoce. Mezitím Richard povzbuzuje rezidenty ohledně vzrušujících projektů, které probíhají v nemocnici.

20.  Jsem v tom sama (Go It Alone)
Cristina žádá Meredith, aby jí pomohla sestavit přijatelný proslov pro případné vítězství ceny Harper Avery, a přestože se Owen nabízí jako doprovod, Cristina trvá na tom, že půjde sama. Mezitím Derek zjišťuje, jak ho povinnosti doma i v nemocnici vyčerpávají. April s Jacksonem se neshodují v otázkách dětí a náboženského vyznání a Callie s Arizonou se snaží svému manželství vrátit jiskru.

21.  Není cesty zpět (Change of Heart)
Jackson musí lékařům sdělit nepříjemnou zprávu. Derek a Meredith čeká nečekaná návštěva v podobě Amelie. Richard překvapí Catherine v Bostonu. Baileyová začíná být frustrovaná z toho, že léčba pacienta nikam nevede, a tak učiní riskantní rozhodnutí.

22.  Nikdy se k sobě nevrátíme (We Are Never Ever Getting Back Together)
Cristina se radí s Meredith, když zhodnocuje svou budoucnost v nemocnici. Derek a Amelie spolupracují při složité operaci siamských dvojčat. Mezitím se Jo míní roztrhat při pokusu dělat na několika případech zároveň a Stephanie zjistí pravdu o pacientovi Baileyové.

23.  Nikdy to nedopadne dobře (Everything I Try to Do, Nothing Seems to Turn Out Right)
Zatímco je Derek pryč, Meredith tráví volný čas s Amelií a zjistí pravé důvody její cesty do Seattlu. Baileyová čelí následkům svých činů a Callie zjistí zničující zprávu. Mezitím začnou rezidenti panikařit, když zjistí, že jeden z nich bude vyhozen.

24.  Strach z neznáma (Fear (of the Unknown))
Doktoři Grey Sloan Memorial Hospital se loučí s milovanou Cristinou Yang. Seattle zasáhne možný teroristický útok a způsobí chaos v nemocnici. Mezitím Meredith učiní životní rozhodnutí a jeden z doktorů se dozví šokující zprávy.Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby