4. řada

Zde naleznete hudbu k jednotlivým epizodám + scény, kde se objevuje.

———————————————–

Coldplay – “Death To All His Friends”

Meredith otvírá ledničku a vidí šampaňské. Derek prohlašuje smrt u pacienta. Derek otvírá ledničku a vidí šampaňské. Meredith a Derek oznamují čas úmrtí u dalších pacientů. Meredith mluví s terapeutkou o sebevraždě své matky. Meredith se snaží povzbudit Cristinu, dá ji proto třpytící pager. Richard, Derek a Mark sledují výhled z Derekova pozemku.

Duffy – “Mercy”

Mark má sex s Callie na odpočívárně. Meredith dává stážistou instrukce kvůli výzkumu. Izzie říká Meredith o Avě, Georgea Meredith si dělají z Izzie legraci. Cristina se chlubí ostatním, že jí Meredith dala třpytivý pager.

The Rosewood Thieves – “Heavy Eyes”

Richard říká Meredith, že jim povoluje posledního pacienta. Meredith mluví s terapeutkou o Richardovi a Ellis Grey. Meredith říká Derekovi, že posunou operace. Meredith mluví s Beth.

Priscilla Ahn – “Dream”

Alex pomáhá Avě ve sprše. Jeremy a Beth se líbají. Derek a Meredith si dělají legraci z toho, že jsou dohazovačky. Meredith odvede pozornost rodičů Beth.

Ingrid Michaelson – “Giving Up”

Derek naštvaně oznamuje čas smrti Jeremyho. Izzie volá Alexovi, která volá Alex na Avu. Derek a Meredith oznamují Beth špatnou zprávu. Alex běží k Avě, která si podřezala žíly. Derek vyhazuje šampaňské do koše.

Jon Foreman – “The Cure For Pain”

Meredith mluví s terapeutkou o tom, co jí řekla Ellis Grey. George je naštvaný na Lexie kvůli tomu, že mu řekla výsledky testu. Izzie se snaží přemluvit Alexe, aby zapsal Avu na psychiatrii.

Adele – “Hometown Glory”

Andrew kolabuje. Derek mluví s Rose. Cristina začíná operovat. Beth mluví před operací s Derekem. Richard se zastane Cristiny, když ji Erica kritizuje.

Bryn Christopher – “The Quest”

Richard mluví s Meredith. Callie mluví s Markem před nemocnicí. Callie líbá Ericu. Derek hledá Meredith. Richard říká Adele, že se chce vrátit domů. Richard líbá Adele. George políbí Lexie. Alex líbá Izzie. Mark pozoruje Callie a Ericu, jak se líbají.

Ida Maria – “Keep Me Warm”

Derek objeví Meredith nedaleko přívěsu. Meredith vytvořila dům ze svíček. Derek líbá Meredith. Derek říká, že si musí promluvit s Rose.

The Puppini Sisters – “Walk Like An Egyptian”

Meredith přichází za svou terapeutkou. Callie slyší Cristinu vysávat. Alex se stará o Avu. Meredith se hádá s terapeutkou. Richard dává pokyny Georgeovi, pak ptá se Ericy jestli má zajímavou operaci pro Tapleyho.

Alaska In Winter – “Your Red Dress (Wedding Song At Cemetery)”

Meredith mluví s Cristinou oTapleym, Lexie chce mluvit s něčím o Meredith, ale Cristina ji pošle pryč. Mark říká Callie, že se změnil, přidá se k nim Erica a provokují Marka.

Electrocute – “Uh-Oh”

Erica je na vyšetření u Marka. Meredith mluví na záchodě ke své terapeutce a chce po ní zpět svou kartu. Lexie se postaví Meredith.

The National – “About Today”

Meredith a Derek čekají spolu s Gretou a její sestrou na příjezd jejího přítele. Derek mluví s Gretou.

Bon Iver – “The Wolves (Acts I & II)”

Tapley mluví s Georgem, když ho přijde zkontrolovat Richard. George běží po chodbě. Lexie mluví s Cristinou. George dává karty Bailey a nabízí ji pomoc. Alex si půjčuje od Izzie oblečení pro Avu.

Joshua Radin – “Sky”

Meredith a Derek mluví s přítelem Grety. Marek nastupuje do výtahu, ve kterém jede Erica a Callie. Erica políbí Callie. Derek prosí Rose o druhou šanci. Meredith přichází za terapeutkou.

Beth Orton (Four Tet Remix) – “Carmella”

Bailey vodí svého syna po chodbě, potkává Richarda, který věsí článek o Burkeovi na nástěnku. Meredith mluví s terapeutkou.

“Like a Virgin”

Cristina si v márnici zpívá, Lexie se k ní přidává.

Meredith říká Cristině, ať přestane zpívat. Říká ji o tom, že chodí na terapii.

Vampire Weekend – “Mansard Roof”

George rozdává formuláře Alexovi, Lexie a Meredith. Rose říká Georgeovi, že nakonec bude taky jeden formulář potřebovat. Lexie říká Meredith o Cristině. Alex zapomněl vyplnit Lexie.

Jay Clifford – “Know When To Walk Away”

Alexovi měří asistent teplotu. Meredith veze pacienta na operaci.

The Submarines – “Brightest Hour”

Callie pozoruje odcházející Ericu. Meredith říká Derekovi, že může pacienta monitorovat sama, aby mohl jít s Rose domů. Callie se chce vyspat s Markem, ale ten nemá náladu kvůli zrušeným operacím.

Taken By Trees – “Only Yesterday”

Meredith monitoruje pacienta po operaci. Bailey prochází kolem smutného Marka. Meredith dává pacientu elektrické šoky. Erica oznamuje pacientce a její rodině špatnou zprávu. Bailey dává Markovi pohlavek.

Frightened Rabbit – “Good Arms Vs. Bad Arms”

Richard lichotí Adele. Bailey se ptá Izzie, jak zvládla své dilema s pacientkou. George utěšuje Lexie. Callie se přiznává Erice, proč se ji vyhýbá. Richard leží s Adele v posteli. Derek mluví s Markem ve výtahu. Cristina leží v posteli. Meredith mluví se svou terapeutkou.

Katalyst – “See What You Feel”

Addison stojí před nemocnicí, zdraví ji Bailey a Richard.

Greenskeepers – “Money”

Lexie říká Georgeovi, že stážisté nechtějí, aby se k nim Izzie večer připojila. Cristina se snaží mluvit holčičí řečí. Izzie mluví s Alexem o Avě. Cristina chce ukradnout Meredith třpytící pager. Callie se ptá Cristiny, jestli si o ní a Meredith někdo myslel, že jsou spolu.

Neverending White Lights – “Distance”

Phillip říká své ženě, že nechce, aby byla sama, pokud by zemřel. Addison operuje Nikki.

Meaghan Smith – “Five More Minutes”

Erica operuje miminko, instruuje Cristinu, co má dělat. Derek vstřikuje virus do nádoru. Mark dává kožní štěp miminku. Addison a Bailey pracují na Nikki. Alex pozoruje miminko.

The Republic Tigers – “Buildings And Mountains”

Bailey říká Addison, že ji nemůže říct, jak se cítí. Meredith sleduje Dereka, jak utěšuje pacientovu ženu. Addison mluví s Richardem.

Jamie Lidell – “Little Bit Of Feel Good”

Addison, Erica a Callie se baví v baru. Callie tancuje s Markem. Cristina se ptá Ericy, proč ji nechce učit. Erica a Addison pozorují tancující Callie a Marka. George se baví s ostatními stážisty. Izzie čeká na Aviny výsledky. Addison mluví s Meredith.

Lykke Li – “I’m Good, I’m Gone”

Izzie, Cristina a Alex přespávají v nemocnici. Meredith je u terapeutky. George se vzteká kvůli jejich novému bytu. Izzie, Cristina a Meredith spěchají po chodbě, když Cristina podrazí nohy Izzie.

Goldfrapp – “Some People”

Richard mluví s Alexem, když začíná pacient kolabovat. George ukazuje Meredith snímky. Phillip se směje, když mu sdělí, že jeho bratr zemřel. Meredith mu a jeho ženě sděluje špatné zprávy.

Greg Laswell – “What A Day”

Richard se loučí s Izzie. Cristina přichází domů, kde narazí na Callie a Ericu. Lexie vydekorovala celý byt věcmi z nemocnice, George se jí omlouvá. Meredith mluví s Derekem o výzkumu. Meredith konečně začíná mluvit se svou terapeutkou.

Patty Griffin – “Up to the Mountain (MLK Song)”

Bailey mluví s Tuckerem o pokřtění jejich syna. Alex mluví s Izzie. Richard mluví s Bailey o víře.

Lifehouse – “Broken”

Derek sleduje odcházející Meredith. Bailey přivádí Elizabeth ke svému synu, ostatní je sledují z povzdálí.

Caedmon’s Call – “Ten Thousand Angels”

Syn Bailey se dostává z nejhoršího. Alex přivádí Izzie k Elizabeth. Lexie mluví s Georgem. Erica říká Markovi, že spolu nemůžou být, protože spolu pracují. Derek zve Rose na rande. Bailey hladí svého syna.

Katie Herzig – “Sweeter Than This”

Mark a Derek jdou v lese a mluví o Erice. Derek ukazuje výhled z jeho nového „domu“. Meredith připravuje Lexie snídani, zatímco jí Derek říká o domu.

Joe Henry – “God Only Knows”

George mluví se svou matkou a omlouvá se jí.

Santogold – “Creator”

Záběry na překlápějící se sanitku. Meredith a Cristina tancují. Ava se ptá Alexe, zda je v pořádku. Cristina chválí Lexie. Callie sleduje Marka. George leží s Izzie v posteli. Meredith říká Derekovi, že nechce, aby randil s jinými.

Natalie Walker – “Circles”

Meredith předává Stanově ženě vzkaz od Raye. Bailey dokončuje operaci. Richard a Izzie operují Raye. Erica operuje Jacoba, Derek operuje Mary, Mark zase Nicka.

Sara Melson – “Feel It Coming”

Cristina přivádí k Meredith Lexie. Meredith nabízí Lexie pití. George a Izzie mluví o jejich vztahu, potom se přidají k tancující Meredith, Cristině a Lexie.

Roisin Murphy – “Movie Star”

Cristina vybízí Meredith, aby vytancovala své problémy, Izzie je pozoruje. Izzie mluví s Georgem ležícím ve spacáku.

The Cake Sale – “Some Surprise”

Ava zve Alexe na kafe, ten ji ale kvůli operaci odmítá. Ava prosím Alexe, aby mohla sledovat operaci. Richard pozdrží hasiče, dokud nedorazí Stanova žena.

“I Can See Clearly Now”

Stan a Ray zpívají, zatímco je Richard pozoruje.

Missy Higgins – “Where I Stood Grey’s Anatomy”

Stan se loučí se ženou, zatímco je Meredith a Richard pozorují. Richard utěšuje Meredith. Hasiči odvádí Stanovu ženu. Cristina připravuje Shanea na CT.

Ben’s Brother – “Let Me Out”

Meredith říká Stanovi a Rayovi, že je stále naděje. Hasiči je začínají vytahovat, když Stan zavolá na Meredith kvůli Rayovi.

Correatown – “All The World (I Tell Myself)”

Meredith pozoruje mrtvého Stana. Richard dává další povely. Bailey říká Cristině, že musí u případu zůstat. Callie operuje. Lexie a Ava pozorují Alexe z operace.

Soulsavers – “Revival”

Richard a Meredith uklidňují Raye. Bailey, Cristina a George se chystají operovat Shanea.

Tegan and Sara – “Call It Off”

Rose mluví s Derekem. Callie mluví s pacientkou. Erica pípá Cristině, ta se snaží zůstat v klidu a neběžet za ní.

Chris Garneau – “Black & Blue”

Richard dává Meredith sklenici vodu. Bailey jde zkontrolovat Marcuse po operaci. George říká Bailey, že si Marcus zasluhuje jeden z jejích proslovů, Bailey to ale nedokáže. Lexie mluví s Alexem ve výtahu o Thatcherovi. Bailey dává Derekovi proslov.

Rilo Kiley – “Breakin’ Up”

Derek a Mark si vyrazí do baru. Sydney mluví s Derekem. Derek zahlédne Rose, když odchází z Meredith z baru.

Cary Brothers – “The Last One”

Mark, Richard a Erica sedí v jídelně, smějí se Markovi, který si myslel, že ho obdivují dvě školačky. Cristina mluví s Callie o Erice a o Izzie a Georgeovi. Callie mluví s pacientkou. Izzie a Lexie pozorují, jak se Danny před operací loučí s kamarádkou.

Ben Lee – “What Would Jay-Z Do?”

Derek je na rande se Sydney. Meredith, Cristina a Mark je pozorují. Bailey dává a nástěnku oznámení. Meredith a George uvidí ve výtahu Dereka a Izzie a rozhodnou se to vzít po schodech.

Derek Webb – “Name”

Izzie a George leží spocení v posteli a mluví o jejich sexu. Derek v přívěsu líbá Meredith. Cristina přemalovává byt.

Northern State – “Iluvitwhenya”

Bailey chce mluvit s Callie o rozvrhu.

Joe Purdy – “San Jose”

Lexie sleduje odcházející Meredith. Erica zjišťuje, zda byla operace úspěšná. Richard mluví s Callie o tom, že ji odvolává. Meredith a Erica sledují Seanovi výsledky operace.

Calahan – “Pouring On The Gasoline”

Lexie mluví k Joeovi. Mark se snaží sbalit Ericu. Meredith mluví s Alexem o Lexie.

Priscilla Ahn – “Rain”

Meredith říká Alexovi, aby odvezl Lexie domů. Cristina říká Callie, že dokončila malování, ta jí říká o jejím vyhazovu. Richard mluví s Derekem. Alex vysadí Lexie doma, když vychází z domu opilý Thatcher. Meredith leží s Derekem v posteli. Izzie a George probírají jejich sex.

Kate Nash – “Merry Happy”

Mark sedí s Derekem u přívěsu, ptají se Richarda, co znamená pánský večer. Přidává se k nim Erica. Alex odmítá Lexiino pozvání. Richarch, Derek, Mark a Erica hrají monopoly. Izzie brečí před Georgem, protože je strašně vyčerpaná. Cristina leží s Meredith v posteli, která mluví o Derekovi. Meredith načapá Lexie a Alexe.

Imani Coppola – “Raindrops From The Sun”

Callie spí na gauči. Cristina rozebírá Meredithiny podle psychologické knihy. Richard vychází ze svého přívěsu a nese Derekovi kávu.

Miss Li – “Don’t Try To Fool Me”

Mark napomíná George, který s Helenou pokračuje v držení svatebních šatů. Callie a Alex se snaží nahodit Jackie rameno. Cristina, Meredith, Alex a ostatní pozorují George.

The Magic Numbers – “Let Somebody In”

Richard chválí George. Erica začíná operovat, Izzie uklidňuje pacienta. Meredith a Bailey operují. Callie oznamuje Jackie, jak dopadla operace, ta je zajímá ale o soutěž.

Buddy – “Say a Lot”

Meredith mluví s Cristinou o své druhé šanci žít. Cristina říká Erice o jiném způsobu operace, ta tuhle operaci doporučí pacientovi a nabídne Izzie asistenci.

New Buffalo – “Cheer Me Up Thank You”

Izzie dokončila přípravu sálu na operaci. George mluví s Helenou o soutěži, když Helena omdlí.

The Gossip – “Listen Up!”

Meredith se zdá, že prochází chodbou a v márnici vytáhne z mrazáku své tělo.

Katie Herzig – “Fools Gold”

Norman říká Alexovi, že se necítí dobře, zatímco Alex za závěsem objeví Avu.

The Bird & The Bee – “Polite Dance Song”

Meredith a Cristina v jídelně probírají, co by měla udělat s popelem Ellis Grey. Meredith se ptá Izzie, jak to mezi ní a Georgem je. Cristina odchází od stolu.

The Perishers – “Come Out Of The Shade”

Ava a Alex se líbají, Ava mluví s Alexem o tom, co se stalo. Bailey konzultuje případ s psychiatrem.

The Perishers – “Get Well Soon”

Meredith se umývá na operaci. Alex zjišťuje, co se stalo s Normanem. Erica a Izzie operují. Lexie se ptá George na jeho manželství a na Meredith. Ava čeká na Alexe. Mark a Meredith dokončují operaci. Lexie mluví s Meredith o její matce.

Kendall Payne – “I Will Show You Love”

Meredith mluví s pacientem. Derek mluví s Richardem. Alex jde za Avou, ale ta je už pryč. George a Izzie si říkají, že přežili den. Cristina ukazuje Callie byt. Meredith na umývárně spolu s Richardem splachuje popel Ellis Grey.

John Legend – “Sun Comes Up”

Derek mluví s Meredith o jejich vztahu. Cristina pozoruje pacienta s jeho otcem. Lexie děkuje Cristině za záchranu u operace. Izzie brečí v posteli, Alex ji přijde potěšit. Callie sedí na posteli.

Northern State – “Better Already”

George mluví na Callie, ta říká, že mu odpouští. George shání Izzie po telefonu. Derek zve Meredith na víkend.

Prince Fatty – “Milk And Honey”

Derek, Lexie a Cristina pozorují rentgenové snímky, Derek posílá Cristinu pryč. Meredith představuje Markovi Normana.

Kim Richey – “The Absence Of Your Company”

Camille říká Richardovi, Adele a své matce, že už nechce žádnou léčbu.

Yeah Yeah Yeahs – “Rockers to Swallow”

George běží do jídelny. Izzie se připravuje na bitku, když Callie vstupuje do jídelny. Všichni pozorují Callie a Izzie. Callie říká Izzie, že si chtěla promluvit.

Meiko – “Hawaii”

Richard mluví s Camille o rakovině, nakonec souhlasí, že ji pošle domů. Callie odmítá omluvu Izzie.

The Bravery – “The Ocean”

Izzie se dozvídá, že její se Charlie odhlásil. Alex a Bailey pomáhají pacientu. Derek instruuje Alexe, jak provést zákrok. Izzie říká pacientu, aby neodcházel, než zjistí, že zemřel.

Feist – “My Moon My Man”

Izzie popochází před výtahem. Lexie jede s Alexem ve výtahu. Alex říká Izzie o Georgeovi. Stážisté obdivují George. Cristina ve výtahu pozoruje Dereka s Meredith. Cristina o tom říká Izzie. George naznačuje Izzie, že Callie nic neřekl.

The Perishers – “Best Friends”

Izzie se loučí s Charliem. George pozoruje pacientku s kamarádkami. Meredith mluví s Lexie o Susan. Bailey říká Callie, že ji bude vypomáhat. Alex prozrazuje stážistům, že pravdu o Georgeovi.

The Rentals – “Little Bit Of You In Everything”

Meredith ošetřuje Alexe, ten se jí ptá na Cristinu. Alex pozoruje odcházející Lexie.

Chris Garneau – “Castle-Time”

George mluví s Burkeovou matkou o Burkeovi a manželství. Mark vyřizuje Meredith vzkaz od Dereka. Derek volá na Meredith. Cristina se vrací do bytu.

Gomez – “Moon And Sun”

Cristina uklidňuje pacientku. Lexie brečí v šatně. Derek říká Markovi, že uznává, že má problém. Izzie mluví s pacientem o jeho přátelích. Callie prosí George, ať jí dnes nic neříká.

Laura Izibor – “From My Heart To Yours”

Izzie pozoruje George. Meredith vyhazuje Dereka z postele. George říká, že si neměl brát Callie. Cristina rozbaluje svatební dary. George říká Izzie, že si musí mluvit s Callie.

Trolle Siebenhaar – “The Yard”

Izzie říká Georgeovi, aby Callie o nich neříkal.

Amy Obenski – “Carousel”

Burkeova matka mluví s Cristinou.

The Cinematic Orchestra – “To Build A Home”

Izzie mluví se svými stážisty. Cristina pozoruje pacienta s rodinou. George říká stážistů o tom, jak odrodil dítě. Alex mluví s Cristinou. Callie mluví s Bailey. Meredith odchází s Derekem, Lexie je pozoruje. Meredith a Derek se rozcházejí. George přichází na Izzie a říká ji, že ji miluje.

I’m From Barcelona – “Oversleeping”

Richard sedí ve své kanceláři. Stážisté se připravují na službu, George je pozoruje. Cristina, Izzie, Alex, Meredith se seznamují se svými stážisty.

Lily Allen – “Knock ‘Em Out”

Izzie se rozhodne pomoci srně. Cristina a Meredith se baví o Burkeovi a Derekovi, připojí se k nim Izzie a Alex. Richard se snaží donutit Bailey, aby si s ním promluvila o pozici šéf-rezidenta.

Blonde Redhead – “23”

Izzie mluví s Georgem o svých citech. Mark mluví s Derekem o Meredith.

Meiko – “Reasons To Love You”

Lexie mluví s Georgem o jeho nesložených zkouškách a Lexiině rodině. Meredith pozoruje Lexie a George.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby