9. řada

Zde naleznete hudbu k jednotlivým epizodám + scény, kde se objevuje.

—————————————————–

Ingrid Michaelson – “Without You”

Bailey a Shane se snaží zachránit Meredith. Cristina se shání po Meredith. Jackson přemlouvá Evie, aby vylezla z havarovaného autobusu. Všichni se shání po Jacksonovi, když vybuchne autobus. Derek sedí u syna, když na něj zaklepe Cristina. Derek běží s Cristinou za Meredith. Jackson vynáší Evie a předává ji její matce.

John Legend – “All of Me”

Alex a Jo se líbají. April říká Jacksonovi, že chce jeho, ne Matta. Cristina se ptá Owena, zda si myslí, že mu bude stačit, že bude mít jen ji a ne i dítě.

Sara Jackson-Holman – “Freight Train”

Arizona se hádá s Callie. Meredith říká Derekovi, že chce syna pojmenovat Bailey. Bailey říká Benovi, že si musí promluvit s Richardem, protože na něj byla hnusná. Richard leží na zemi po zásahu elektrickým proudem.

The Proclaimers – “I’m Gonna Be 500 Miles”

April se ptá zdravotníků, odkud se bere ta hudba, když začnou všichni tancovat, pak se k nim připojí i Matt.

The Boxer Rebellion – “You Belong To Me”

Richard říká Bailey, ať se sebere, nebo odejde z nemocnice. Meredith pozoruje Owena s pacientem. Meredith s Owenem mluví o Zole a Ethanovi a adopci. Cristina říká Owenovi, že se Ethanův táta probral. Owen říká Cristině, ať je přesune do jiné nemocnice.

Sleeping At Last – “I’m Gonna Be 500 Miles”

Arizona objímá Lauren na rozloučenou. Arizona se líbá s Lauren. Alex se ptá Jo, co se stalo, když se do domu vřítí strom. Callie mluví s Meredith a Derekem a shání se po Arizoně. Meredith praskne voda.

Isbells – “Elation”

Owen hraje s Ethanem fotbal, když Nancy Ethanovi sdělí, že půjdou do hotelu.

Van She – “Beat Of The Drum”

Derek sAlexem operují Irisin mozek, když Jo vejde na sál. Derek nabízí Jo, aby se umyla k operaci. April s Jacksonem operují pacientku. Lauren říká Arizoně, jak bude postupovat při operaci, Callie se k nim přidám. Doktoři stojí řadu před záchodem, ze kterého vyjde Bailey.

Sleeping At Last – “Uneven Odds”

Cristina dostane nápad, jak probudit pacienta. Meredith a Richard sdělují rodině pacientky informaci, v jakém stavu se nachází. Jo říká Alexovi, jestli spolu můžou alespoň zkusit mluvit.

Jill Andrews – “Rust Or Gold”

Owen mluví s Nancy o Ethanovi. Stephanie říká v baru Jacksonovi, aby jí řekl, proč jí už dlouho nezavolal. Jackson líbá Stephanii. Arizona nastupuje do výtahu, ve kterém jede Lauren, ta s ní pak začne flirtovat. Heather mluví se Shanem. Richard pozoruje Bailey, když přibíhá Ben. Bailey otvírá Benovi.

The Boxer Rebellion – “New York”

Ben utěšuje Bailey. Cristina leží s Owenem na posteli a říká mu, že se změnil, protože chce dítě. Owen jí říká, že chce ji. Derek s Meredith pořádají se Zolou čajový dýchánek. Alex před domem narazí na zbitou Jo.

Jake Bugg – “Broken”

Callie a Arizonou říkají své pacientce, aby počítala od deseti k nule. Jason a Alex provádějí císařský řez, zatímco je Cristina sleduje. Derek jede s kolabující pacientkou k výtahu, Owen se ho ptá, jak to s ní vypadá. Owen uklidňuje Ethana. Bývalý pacient Bailey kolabuje, Richard se ho snaží s Leahou zachránit. Cristina operuje. Owen narazí na Dereka, který mu naznačí, že pacientka nepřežila.

Zola Jesus – “Avalanche”

Bailey si umývá ruce. Lékaři z Centra pro prevenci a kontrolu nemocí přichází do nemocnice a začínají s testy lékařského materiálu a doktorů a zemřelých pacientů.

Aretha Franklin – “Think”

Bailey se rozpomíná na průběh operace, zatímco jí vyšetřovatel pokládá otázky.

Keane – “Sea Fog”

Jackson mluví s pacientem. Bailey se ptá vyšetřovatele, zda je příčinou té nákazy, ten se vyhýbá odpovědi. Richardův pacient kolabuje, ten se ho snaží zachránit, ale marně. Bailey zjistí, že je příčinou nákazy.

Anderson East feat. Jill Andrews – “Say Anything”

Bailey vyčítá Richardovi, že se za ni nepostavil. Meredith říká Derekovi, že chce u porodu jeho i Cristinu. Alex říká Cristině, že měla pravdu o tom, že miluje Jo. Cristina se Alexovi svěří o své obavě, že ztrácí Owena.

The Rubens – “The Day You Went Away”

Bailey sděluje Meredith a Derekovi výsledky testů Zoly a Meredith.

Flight Facilities feat. Christine Hoberg – “Clair De Lune”

Matt říká April, že chce, aby se seznámila s jeho mámou. Leah říká Bailey, že přišla s chřipkou do práce, ta odejde z místnosti. Meredith říká Cristině, že ví, že nechce být matkou Zoly, ta ji říká, že bude jejich nejskvělejší teta na světě.

Foals – “My Number”

Meredith s Cristinou učí jednoho se syrských doktorů, jak provést lobektomii. April mluví s Meredith a Cristinou o Mattovi a jeho mámě. Callie provádí druhého doktora jiným zákrokem, zatímco ji přijde SMS, se kterou se pochlubí Jacksonovi. April ukazuje syrskému doktorovi jednoduchý způsob autotransfúze, ten ji dává radu ohledně Matta.

Jon E. K. – “Cold World”

Cristina sleduje Owena s Ethanem a říká Meredith, že u ví, proč se Owen choval celý den tak podivně. Leah říká Meredith, že ji nevyhodí a ukazuje Meredith karty pacientů. Stephanie říká Bailey, že Joyce kolabuje. April dává syrskému doktorovi vybavení navíc pro jejich nemocnici. Bailey se snaží zachránit pacientku, ale je už pozdě. Syrský doktor se loučí s April.

Fitz and the Tantrums – “Spark”

Meredith a Derek se líbají, když Meredith vycítí, že už je Zola vzhůru. Zatímco si Callie nacvičuje řeč na konferenci, Arizona jí dává tipy.Cristina s Owenem leží v posteli, když Owenovi pošlou z nemocnice zprávu o zraněných.

Annie Williams – “Roll On Hills”

Owen prosí Cristinu, aby mu řekla, jak je na tom její pacient. Derek, Shane a Heather operují, Heather je nervózní a hodně mluví, a tak jí Derek napomene. Shane pak ale upustí nástroj, který Heather zachytí, a tak ji Derek pochválí. Alex se při operaci utrhuje na Jasona, ten si to ale nenechá líbit. Pacienta kolabuje.

Daughter – “Amsterdam”

Cristina mluví s Owenem o pacientovi, když jí pípnou, že pacient kolabuje. Jackson a April se snaží zachránit kolabující pacientku. Cristině se podaří pacienta zachránit, April ne.

Keaton Henson – “Teach Me”

April brečí a zpovídá se Jacksonovi, ten ji utěšuje. Alex se ptá April a Jacksona na pacientku.

The Airborne Toxic Event – “The Storm”

Owen říká Cristině, že si ještě něco potřebuje zařídit. Stephanie objímá Jacksona, ten se ptá Alexe, kde je Jo. Shane říká Heather, že se nevzdá neurologie bez boje. Owen ukazuje Ethanovi jeho mámu a říká mu, jak je na tom jeho táta. Meredith s úsměvem pozoruje matku s dítětem. Meredith prosí Bailey, aby jí i Zole udělala genetický test.

Quadron – “Hey Love”

Owen se těší z nové pohotovosti, Cristina mu říká, ať mu za ni poděkuje. Arizona si poprvé zkouší lodičky, Callie s ní flirtuje. Derek mluví na bříško Meredith, která je pesimistická ohledně zdraví dítěte. Záběr na nové logo nemocnice.

The Helio Sequence – “Open Letter”

Meredith a Bailey operují pacientku. Derek říká Shaneovi, že má jít informovat otce pacienta. Russell nechá Cristinu provést zákrok.

Houses – “Big Light”

Meredith sděluje paní Skurskiové špatnou zprávu, když se u dveří objeví její žáci. Shane informuje otce pacientky o stavu operace.

Laura Welsh – “Hollow Drum”

Callie říká Arizoně, že jí pomůže od bolesti a začne ji masírovat nohu. Meredith ukazuje paní Skurskiové, co jí žáci připravili a jestli chce, aby za ní přišli na návštěvu.

Neulore – “Shadow Of A Man”

Derek říká Meredith, že můžou udělat dítěti různé testy, aby se uklidnila. Karev mluví s gynďákem. Arizona leží v prádélku na posteli a prosí Callie o další masáž. Meredith s Derekem na monitoru sledují své děťátko. Bailey děkuje Averymu. Cristina říká Owenovi o Russellovi výzkumu. Leah skanuje Heather v novém přístroji. Meredith s Derekem zjistí, že čekají chlapečka.

Rose Cousins – “Go First”

Owen mluví s Derekem. April říká rodině pacienta, že už je čas a že by se měli rozloučit. April sleduje časomíru a snaží se odvést matku pacienta ze sálu.

Cold War Kids – “Miracle Mile”

Arizona řeší s ostatními Averyho postavení v radě. Richard mluví s Catherine o Averym.

Little Children – “Distant Shouts”

April říká rodině pacienta, koho jeho orgány zachrání. Cristina mluví s Derekem o Owenovi. Pacienta odváží na sál, rodina je u něj, aby se rozloučila. Alex a Cristina se srazí u operačního sálu.

Left Hand Smoke – “Sugar on Sunday”

Alex si přisedá v baru za Jo a gynďákem.

Esthero – “Never Gonna Let You Go”

Cristina mluví s Meredith o Owenovi a o investorech. Alex se ptá Cristiny a Meredith, co se děje.

Ms Mr – “Salty Sweet”

Bailey říká Heather, aby nic nikomu neříkala o tom, že je nemocnice potápějící loď, ta to ale řekne ostatním stážistům. Richard mluví s Averym a Alexem o “odpadlících”. Richard se ptá Heather, co se děje.

Ms Mr – “Bones”

Alana probírá s radou rozprodej nemocnice, když je Owen zastaví. Derek představuje investorovi Richarda. Owen vysvětluje Alaně a radě situaci. Ostatní se snaží z Richarda a Dereka vyčíst, co se stalo, ten kroutí zamítavě hlavou.

Kris Orlowski & Andrew Joslyn – “Mountains”

Owen říká Cristině, že dokázal oddálit rozprodej, ta mu říká, že oni investora nezískali. Shane říká April o pacientovi a prosí ji o doporučující dopis. Bailey sleduje rodiče s pacientem, Heather ji říká, že je srdcem nemocnice.

Serena Ryder – “What I Wouldn’t Do”

Callie, Arizona a Avery přichází do hotelu, Richard je zdraví. Catherine sděluje ostatním, že nadace Harper-Avery investuje do nemocnice a že chtějí mít v radě zástupce. Catherine říká Averymu, že právě on bude jejich zástupcem.

Metric – “Synthetica”

Owen s Cristinou mají sex. Meredith, Callie, Derek a Arizona debatují o tom, zda koupit nemocnici. Owenovi píše Alana.

Rihanna feat. Mikky Ekko – “Stay”

Meredith ukazuje Derekovi dokumenty schované pod pláštěm. Arizona všem říká, že Bailey chce skončit a že musí koupit nemocnici. Cristina říká ostatním, že Pegasus chce večer koupit nemocnici a nabízí jim řešení. Richard přichytí Shanea,jak ničí plakáty s Derekem. Derek oznamuje Owenovi, že končí. Meredith, Callie, Arizona a Cristina se přidávají.

Ellie Goulding – “Dead In The Water”

April říká Mattovi, že chce se sexem taky počkat až po svatbě. Roberta říká Alaně a Owenovi, aby zachránil prodej. Owen povzbuzuje Alanu, aby se snažila dál. Alex sděluje rodičům zprávy o miminku. Jo se baví s nějakým doktorem, Alex se ptá Stephanie, kdo to je. Owen se shání po Cristině. Finanční poradce říká Callie, Arizoně, Meredith, Cristině a Derekovi, co bude dál.

Lucius – “Turn It Around”

Alex fotí na plakáty, Alana mu dává povely a říká, že se stane tváří značky. Alex mluví s Jo o Alaně, když narazí na líbajícího se Jacksona se Stephanií. Alex a Jo slyší, jak si Cristina užívá s Owenem a začnou vydávat zvuky.

Leagues  – “Spotlight”

Alana najde na zemi kapky krve. Callie a Richard mluví s doktorem Gilesem o tom, jak to chodí v jeho nemocnici. Alana se ptá Averyho, jakého pacienta operují. Meredith říká Alaně, že omylem vymazala pacientovu složku.

Phosphorescent – “Song For Zula”

Alex s Averym sdělují Jess skvělé zprávy. Jess mluví s Brianovým otcem o sobě a Brianovi. Meredith mluví s Alexem o Jo. Richard říká Callie, že mu nejspíš nabídnou odchod do důchodu.

Grizzly Bear – “Gun Shy”

April líbá Matta, Avery se Stephanii odchází z nemocnice. Jo dává Alexovi koblihu. Cristina se líbá s Owenem. Meredith říká ostatním, že Cristina nebere telefon. Callie říká Derekovi, Arizoně a Meredith, že by měli koupit nemocnici. Richard nastupuje do výtahu, když se dveře zavřou, vykoukne na něj plakát Dereka.

Stealing Sheep – “Shut Eye”

Meredith a Cristina se dívají do kamery. Hlas z kamery pozdraví Cristinu. Alana oznamuje doktorům, jakou funkci budou kamery zastávat a jaké budou nové postupy.

Wild Belle – “Shine In The Sun”

Stážisté probírají situaci v nemocnici a o tom, že jsou budoucnost nemocnice, Callie je ale svou poznámkou setře.

Sara Jackson-Holman – “Come By Fire”

Leah sleduje Cristinu, jak se snaží oživit pacienta.

NO – “Town on Fire”

Arizona přesvědčí pacientu, aby vstala a začala chodit. Owen říká pacientově rodině, že mu Alana zachránila život. Dr. Nesbaum nastupuje do výtahu, ve kterém je Bailey s Richardem. Alana říká Derekovi, Owenovi a April, že pohotovost nebude otevřena a že se bude nemocnice prodávat.

Josh Ritter – “In Your Arms Again”

Owen prochází pohotovostí a zhasíná světla. Cristina čeká před nemocnicí na Owena. Derek ucítí kopnout miminko.

Lord Huron – “Time To Run”

Arizona běhá v parku, když jí pípnou na pohotovost. Arizona se probouzí s bolestí v noze.

Future of Forestry – “Someone”

Meredith sděluje Bailey po telefonu skvělou zprávu. Alana pokládá Derekovi různé otázky, zatímco ten s Jo operuje pacienta. Arizona prosí Alexe, aby si s ní vyměnil místo, Cristina jim to ale zakáže. Arizona prosí Alexe, aby ji bodnul do nohy, ten odmítá. Owen přikazuje Alexovi, aby Arizonu bodnul, když do galerie přijde Alana. Jo s Derekem při operaci testují reflexy pacienta.

Matt Hires – “Forever”

Alana sděluje doktorům návrhy na zlepšení nemocnice. Richard mluví s Alanou o nemocnici. Callie je naštvaná, Arizona ji uklidňuje. Meredith a Derek spolu mluví o situaci v nemocnici. Arizona a Callie leží v posteli a představují si, že jsou na pláži.

Serena Ryder – “Stompa”

Derek leží s Meredith v posteli a ptá se jí, jestli poví už Cristině, že je těhotná. Owen ošahává Joe, Cristina se tomu směje. Joe říká Alexovi, co se stalo a že si má pořídit nábytek a nádobí.

The Mynabirds – “Disaster”

Joe s Alex sledují Dereka a Shanea, jak hrají ping-pong. Callie krotí soutěživost Shanea a Dereka. Joe se ptá Cristiny, jestli koupí nábytek do domu.

The Engineers ft. Mark Peters – “What It’s Worth”

Catherine drží Richarda za ruku. Avery sděluje pacientu výsledek operace. Leah mluví se Stephanii o Averym. Heather povzbuzuje pacientku. Avery říká April o Stephanii.

Left Hand Smoke – “Shine On Everything”

Joe ukazuje Alexovi nový gauč. Derek volá Owenovi, aby přišel za nimi na večeři, ten odmítne jeho i Cristinu. Rada a právníci sdělují Owenovi, že pojišťovna našla skulinu a že nemocnice bude muset celou částku uhradit. Callie, Derek, Meredith, Cristina a Arizona se fotí v restauraci.

Ed Sheeran – “Kiss Me”

Meredith mluví s Richardem o Adele. Bailey tančí s Benem. Richard si na místě Bailey a Bena představuje sebe a Adele.

Angela McCluskey – “My Funny Valentine”

Richard jako ženich a Adele jako nevěsta tančí svůj první taneček.

Metric – “Speed The Collapse”

Svatební hosté čekají, až obřad začne. Richard a Bailey jsou u Adele, která krvácí z úst. Cristina a Owen se milují. Derek spí po operaci. Bailey odváží Adele na sál. Callie říká ostatním, že omylem řekla Bailey, aby utekla od oltáře, Ben to zaslechne. Ben u baru sleduje telefon.

Atlas Genius – “Trojans”

Shane u stolu nudí svými lékařskými řečmi April, Averyho a Alexe. Alex s Averym a April se baví o sobě a stážistech. Stážisté u baru baví o Alexovi, April a Averym. Alex si přisedá k Joe na bar a utahuje si z ní.

Iko – “Lightning Bolts”

Arizona, Meredith a Callie sledují Bailey s Benem. Avery nabízí Stephanie odvoz domů, nakonec se spolu začnou milovat. Owen vysvětluje Cristině, proč chce rozvod.

Diego Garcia – “Nothing to Hide”

Spěchající Bailey narazí na chodbě na Bena. Bailey se svěřuje Benovi ohledně svých pochyb o svatbě, ten ji je vyvrací. Kněz prohlašuje Bena a Bailey za manžele, hosté tleskají.

Erin McCarley – “What I Needed”

Bailey se shání po nějakém jídle. Bailey se na svatbě vítá s Richardem.

Sugar & the Hi-Lows – “Jingle Bells”

Bailey dává April pokyny, zároveň se ujišťuje, že to April nesvěří své stážistce.

Luke Sital-Singh – “Fail For You”

Richard přijíždí s limuzínou, aby odvezl Bailey na svatbu. Avery s Alexem vyzvedávají svá rande, když zjistí, že to Alexovo je Joe. Cristina se ptá Owena, proč požádal o rozvod. Owen a Cristina se líbají.

Tal & Acacia – “Silver Bells”

Callie dává Bailey rady, které ji ohledně svatby ještě víc vyděsí. Alex říká Joe, že může provést zákrok. April vyšiluje kvůli svatbě Bailey, Meredith se ji snaží uklidnit, zatímco si z ní Cristina utahuje. Joe si nacvičuje zákrok, zatímco s ostatními stážistkami řeší Alexe, Arizona ji upozorní, že zákrok provádí špatně.

Gabe Simon – “Sweetest Sound”

Svatební hosté čekají, až obřad začne. Richard a Bailey jsou u Adele, která krvácí z úst, Bailey se ji snaží s ostatními doktory zachránit. Callie říká ostatním, že omylem řekla Bailey, aby utekla od oltáře, Ben to zaslechne.

Sky Ferreira – “Lost In My Bedroom”

Avery, Alex, Meredith, April, Cristina a ostatní stážisté se chystají na svatbu.

Beirut – “Santa Fe”

Heather dává Meredith a Derekovi kázání, pak se objeví Derekova sestra Lizzie. Stážisté se převlékají v šatně a při odchodu domů sledují Cristinu, Meredith, Alexe, April a Averyho, jak ošetřují pacienty.

Tiësto feat. Emily Haines – “Knock You Out (Owen Westlake Remix)”

Cristina transplantuje srdce. Owen potvrzuje stážistům, že je Cristina skvělá doktorka. Alex mluví se stážistkou zatímco dohlíží na miminko v inkubátoru. Cristina sděluje zprávy otci miminka. Stážistka sleduje, jak se spolu baví rodiče dvou nemocných dětí. Stážisté se spolu baví, zatímco prochází chodbou nemocnice,když narazí na pacientku, jejíž manžel ji drží vzhůru nohama.

Broadheds – “Nothing That I Care About”

Dvě stážistky závodí o to, která se k pacientce dostane dřív, v tom vším spěchu ji málem zabijí.

Broadheds – “Something All Our Own”

Shane mluví s April, zatímco se oba snaží nezvracet. Stážisté se spolu baví o svých případech.

Milo Greene – “1957”

Doktoři mají poradu. Owen všem oznamuje, že se Arizona vrací do práce, Callie říká, ať z toho nedělají vědu. Cristina říká Owenovi o tom, že v hasičské zbrojnici už nebydlí.

Katie Herzig – “Let You Go”

Bailey sděluje pacientu a jeho příteli smutnou zprávu, že mu zbývá asi týden života. Pacient říká stážistovi, že žil dlouhý a krásný život.

The Soft Pack – “Mexico”

Stážisti popíjí v baru a hrají šipky. Alex si přisedá k Averymu a ptá se ho, jestli je April těhotná.

Matt Hires – “Signal In The Sky”

Callie pozoruje Arizonu se Sofií. Derek díky nápisu na tričku pro Zolu zjistí, že je Meredith těhotná. Owen říká Cristině, že by se měli rozvést.

Iko – “Dazed & Confused”

Owen stážistce dovolí, aby prozatím pacienta nepropouštěla. Callie se rozčílí na Dereka kvůli tomu, že je přinutil, aby nepřijali vyrovnání.

Miss Li – “You Could Have It (So Much Better Without Me)”

Meredith telefonuje s Derekem o Cristině. Bailey mluví s Callie o Arizoně. Alex říká stážistce, že páchne. Meredith se ptá Alexe, co má znamenat ten seznam oprav, který ji poslali z realitky.

Damien Jurado – “Museum of Flight”

Cristina se od doktora Russella dozví, že místo získala díky Owenovi. Callie říká právníkům, že chce vzít zpátky své dřívější prohlášení, říká Derekovi, že nesmí přestat bojovat. Avery říká April, že k ní něco cítí.

Caught A Ghost – “Connected”

Meredith říká stážistce, až se od ní klidí dál. Cristina říká Meredith, že je děsivější než ona. Meredith se baví s Alexem nad výsledky testů pacienta. Avery se s ostatními o prodeji domu Meredith, pak utíká před April.

Aron Wright – “And Still, The Darkness Comes”

Cristina říká právníkům, aby z toho vynechali pilota, ostatní s ní souhlasí. Právníci jim sdělují, že zažalují jejich nemocnici. Arizona a Bailey spolu mluví nad snímky pacienta. Stážistka se loučí se svým pacientem. Cristina se rozhlíží po svém bytě. Alex přichází domů, kde najde Cristinu. Ta mu říká, že se k němu nastěhuje, Alex souhlasí.

O+S – “Flowers Turn To Fire”

Sestry a doktor Parker se snaží oživit doktora Thomase, zatímco se Cristina snaží zachránit pacientku. Cristina sděluje příteli pacientky, že se operace povedla. Cristina si v duchu přemílá to, co jí řekl doktor Thomas.

Wake! Owl – “Gold”

Meredith zjistí, že Zolu hlídá Owen. Meredith mluví s pacientkou. Bailey dává Meredith seznam ověřených chův. Meredith otevřít dveře, za nimi stojí opilá Cristina.

Daniel Ellsworth & The Great Lakes – “Passenger”

Meredith sedí na vaně a snaží se naučit Zolu chodit na záchod. Cristina leží s doktorem Parkerem v posteli. Meredith telefonuje s Cristinou.

Conner Youngblood – “Australia”

Meredith telefonu s Cristinou a obě se nakonec rozhodnou vrátit se svým pacientkám. Meredith předává Zolu Callie, která ji bude hlídat. Cristina a Meredith spolu mluví po telefonu o doktoru Thomasovi a svých pacientkách.

On An On – “Ghosts”

Meredith říká během operace stážistům, aby si s ní zatančili třicetivteřinový oslavný taneček. Doktor Thomas přestane u operace reagovat na Cristinu, pak upadne na zem a pacientka začne kolabovat.

Miss Li – “Forever Drunk”

Meredith a Derek se milují. Cristina se miluje s doktorem Parkerem. Meredith volá stážistka z nemocnice. Doktor Parker se ptá Cristiny, co má dneska v plánu. April říká Averymu, že to spolu dělali naposled.

Daughter  – “Home”

Meredith vypráví Derekovi o svém dni. Callie říká Arizoně, že jde spát do Markova bytu, ta ji pozve, aby s ní sledovala televizi. April a Avery vyplňují karty pacientů, když se s nimi přijdou rozloučit Catherine s Richardem. Doktor Thomas říká Cristině, že ví, že se ho snaží vytlačit. Owen přijíždí k Derekovu přívěsu.

Birdy – “I’ll Never Forget You”

Cristina říká doktoru Parkerovi, že jde na skleničku s přítelem. Arizona stojí na protéze a pozoruje se v zrcadle. Stážista ukazuje Derekovi zdařilý cvičný zákrok. Catherine s Richardem sdělují pacientovi dobrou zprávu.

Calahan – “Moving On”

Callie si v baru přisedne k Owenovi a mluví o svých problémech.

Icky Blossoms – “Heat Lightning”

Meredith, Derek, Owen, Callie a jejich právník jsou na schůzce s právníkem aerolinek, který jim nabízí vyrovnání. Owen říká po telefonu Cristině o nabídnuté částce. Derek s Meredith přemítají, zda mají souhlasit s vyrovnáním. Callie mluví s Arizonou o penězích a možnostech, které jim můžou nabídnout.

Julia Stone – “It’s All Ok”

April s Jacksonem ukazují Roxie, jak vypadá po operaci. Alex se mluví se stážistkou, ta se pak rozbrečí.

The Heavy – “What Makes A Good Man?”

Doktor Parker říká Cristině, že má hezký úsměv. Bailey se rozčiluje nad rozpisem operací. Cristina telefonuje s Meredith, April a Averym, zatímco Bailey kolem rozlepuje papírky s poznámkami.

Benjamin Francis Leftwich – “Won’t Back Down”

Callie brečí ve sprše. Cristina sedí na lavičce před nemocnicí, přisedne si k ní doktor Thomas. Derek říká ostatním, že na vyrovnání nemůže přistoupit.

Dolorean – “What Could You Do”

Meredith během operace přijde na to, že se April vyspala s Averym. Derek mluví s Richardem ohledně vyrovnání. Cristina telefonuje s Owenem.

Kodaline – “All I Want”

Richard pomáhá Markovi vyplňovat papíry týkající se ukončení jeho života. Meredith sleduje Callie, která operuje Dereka. Avery přináší Sofii za Markem, pak ale uvidí Richarda, jak ho resuscituje. Alex operuje Arizonu. April sedí v letadle, zatímco ji Avery hledá u Joea v baru. Derek si prohlíží obvázanou ruku. Meredith leží se Zolou v posteli. Avery mluví s Markem, který už je připojen na přístrojích. Callie sedí u Arizony. Cristina poslouchá Meredithinu zprávu, pak ji zavolá.

The Mynabirds – “Body Of Work”

Meredith, Alex a Avery si povídají u obědu v jídelně. Meredith říká stážistce, že bude provádět svou první operaci.

Miss Li – “My Heart Goes Boom”

Bailey si užívá s Benem,  když je vyruší její stážista. Bailey slyší, jak se jí stážisté smějí.

Tristan Prettyman – “My Oh My”

Stážistka operuje pod dohledem Meredith, ostatní stážisté je sledují. Cristina a doktor Thomas se připravují na operaci, Cristina mu říká, že jí neukradne její operaci.

Mikky Ekko – “Feels Like The End”

Richard připravuje Callie a Dereka na to, co bude dál s Markem, až ho odpojí od přístrojů. Cristina a Meredith se během své operace dívají na hodiny. Jackson sleduje, jak Richard odpojuje Marka.

Rilo Kiley – “Portions For Foxes”

Nová stážistka se snaží vyhnout setkání s Meredith, ta s Bailey píše do karet pacientů.

One Two – “Without You”

Alex se na letišti naštvaně loučí s Meredith, když do něj vrazí spěchající Owen. Callie a Derek sedí u Marka, který pomalu umírá. Richard, Avery, Bailey a Ben sedí před Markovým pokojem.

Ingrid Michaelson – “Into You”

Owen říká April, aby se vrátila do Seattlu a znovu pracovala v nemocnici. Callie se snaží přinutit Arizonu, aby vstala z postele. Arizona se snaží vyfotit Marka s Callie a Sofií, místo toho je natáčí. Mark se na zkoušku sám vyfotí.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby