Addison přijede do Seattle Grace!

Adele Webber nebude jediná, kdo se na chvíli vrátí do Grey’s Anatomy. Podle nejnovějších zpráv se dočkáme i hvězdy neonatální chirurgie, Addison Montgomery, která září ve své roli v seriálu Private Practice. Objeví se ve speciální hudební epizodě vysílané 31. března, kde se mimochodem dočkáme i známých  písní ze seriálu od skupiny The Fray – “How to Save a Life” a Snow Patrol – “Chasing Cars“. Addison bude řešit vážný lékařský problém a díky její specializaci je jasné, že se bude týkat Callie a jejího nenarozeného dítěte. Tento problém dá vzniknout i samotné hudební epizodě, v níž uvidíme zpívat naše světové lékařské kapacity. Jste natěšení na nový pohled na doktory? Bude Callie nějakým způsobem blouznit? “Malý vetřelec” také připraví velké problémy nejen ve vztazích Arizona-Callie a Mark-Lexie, ale i ve vztahu Callie a Marka.

Myslím, že je opravdu nač se těšit.

zdroj: tvline.comKomentáře

  • behulienka:

    já chci spátky štavu do tohto seriálu (prosim neukamenujte ma, je to moj názor, milujem GA, ale už to neni to čo byvalo :( )

  • slidak:

    behulienka: přesně řekla bych, že ty první 4. série byly absolutně nejlepší

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×18

Stronger Than Hate

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.h264-GOSSIP

1080p.WEB.h264-GOSSIP

720p.HDTV.x264-SYNCOPY

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

18x18

Stronger Than Hate

19. května 2022

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby