Bílý den v Seattlu

Váš zásobitel drbů, naše Ove.cka, pro Vás opět přeložila informace, které potěší snad úplně každého.

UPOZORNĚNÍ: Článek, v němž najdete i jednu krásnou fotečku ;-), obsahuje SPOILERY! Pokud se chcete nechat překvapit, raději neklikejte na…

Jak se ukázalo, drby o svatbě Callie a Arizony nebyly úplně přehnané.
V minulé epizodě naštěstí vyhrála Callie boj o život svůj i nenarozeného dítěte a je tak jasné, že 5. května, v epizodě s názvem White Wedding, společně stanou před oltářem.

Velký den se ale, jak už to tak bývá, neobejde bez dramatu. A skutečnost, že na obřadu budou dva lidé chybět, všechny nutí k úvaze, jestli si náhodou jiný pár nešel zajistit svou vlastní budoucnost.
Jessica Capshaw (Arizona) už teď prozradila něco málo z děje: „Objeví se něco, co zabrání Calliinu otci (kterého hraje Hector Elizondo), aby ji provedl uličkou.“
Všichni víme, že Carlos Torres není zrovna fanouškem toho, že Callie žije ve vztahu s osobou stejného pohlaví, ale tak nějak se s tím smířil. Snad. Ale nepříliš srdečné požehnání od táty může být jen začátkem bitvy, kterou Callie svede.
To, co je na téhle epizodě krásné, je chvíle, kdy Callie zapochybuje o sobě, svém životě a životním rozhodnutí, do kterého se právě pouští,“ říká Sara Ramirez (Callie). „Osobu, kterou si vybrala pro své „a žili šťastně až navěky“, nemůže její matka (Gina Gallego) skousnout a pro Callie je to docela těžké, protože právě u své matky hledá nějakou emocionální podporu v celé téhle záležitosti.“
Bohužel, Lucia Torres má vlastní názor na životní hlavolam její malé holčičky, a tak když přijde čas, aby Callie prošla uličkou, seznam hostů bude o něco kratší. Ale podpořena skvělým „proslovem“ speciálního oddávajícího, Mirandy Bailey (Chandra Wilson – epizodu bude také režírovat), najde Callie vnitřní sílu jít dál, s McŽhavým mužem po boku.
Bude to Mark, kdo ji k oltáři dovede a je to skutečně sladké,“ říká Sara. „Mark byl vždycky jejím nejlepším přítelem, v dobrém i ve zlém, a teď spolu mají dokonce dítě. Jsou spolu v podstatě spojeni na celý život.”
Teď ale zpátky ke kurióznímu seznamu hostů. Když byl náš štáb (TVLine) na natáčení této speciální epizody, všimli jsme si, že všichni byli na place – kromě Ellen Pompeo (Meredith) a Patricka Dempseyho (Derek). A tak se tedy musíme ptát, kde byli ti dva? Zařídit si svůj vlastní svatební obřad? Anebo ještě lépe – čekali v záloze, aby mohli být oddáni Baileyovou, až Arizona a Callie složí své sliby? (Koneckonců, kolují drby o tom, že doktoři Greyová a Shepherd udělají ze svého Post-It svazku oficiální manželství ještě do konce této sezóny.)
„Zajímavá myšlenka, to mě ještě nenapadlo,“ řekl nám jeden ze svatebních hostů Kevin McKidd, když jsme mu vyložili tuhle teorii. Owenův představitel pak se smíchem dodal: „Nemůžu vám o tom říct ani slovo!“

Zdroj: TVLine.comKomentáře

 • Twinfy:

  Hurráááá, tak to se máme opravdu na co těšit … tak už mi těch 16 dní tolik nevadí.

 • Markéta:

  Jooo, já se tak těším :))

 • hellenkka:

  je to nejlepší seriál co znám a po posledním díle 7.řady se nemůžu dočkat na první řady8. :-))))))

 • jankao2:

  tak snad se už konečně vemou aj meredit s derekem..

 • Niké:

  Já už se tááák těším!! :o)

 • LARA:

  Mám pocit že jsem tu fotku už viděl v bočním chatu . Někdo to tam připrcl :) Ale i tak děkuji ovecce že to přeložila. Bude to baaajooo díl :)

 • Lara: Jojo, někdo to dával do chatu, lidé holt neberou ohledy na ty, kteří nestojí o spoilerové informace. :)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby