Chirurgové se dočkají 16. a 17. řady a Station 19 pak 3. řady

Náš oblíbený seriál budeme vídat další dva roky, jelikož bylo oznámeno, že Chirurgové získávají další dvě řady. Ellen Pompeo prodloužila smlouvu o další rok, takže neuvidíme jen očekávanou šestnáctou řadu, ale potvrzena byla i sedmnáctá. Navíc se tři herci dočkali povýšení svých postav mezi hlavní. Představitelé Koracicka, Linka a Schmitta byli oficiálně povýšeni mezi stálé postavy. Grega Germana, Chrise Carmacka a Jakea Borelliho si tedy užijeme i v dalších řadách. Zároveň bylo oznámeno prodloužení spin-offu Chirurgů Station 19, který se dočká třetí řady.Komentáře

 • Adel:

  Můj názor je, že se má v nejlepším přestat.. což u mně byl konec Christiny. No, ale samozřejmě budu koukat i dál.. I když to už není (alespoň pro mě) “ono”, tak pořád tam jsou díly, kdy mě konec posadí na pr… .. viz konec dílu 15×24.

 • Eva:

  Tak to mne fakt nepotěšilo, mrzí mne jak to upadá :( a další dvě série to ještě upadat bude :(

 • Eva: Tak na to nekoukej. Jednoduché řešení.

 • KACaJAM:

  Sice už ten seriál ve mě nevyvolává takové emoce, jako první řady (ty jsem si pouštěla zas a znova), ale je to prostě můj život. Díly plynou, řady přibývají jako roky našich životů. Tak nějak už to patří do mého života. A Shonda určitě něco vymyslí. Taková americká Růžovka, ale mnohem, mnohem, mnohem kvalitnější!

 • Marry:

  KACaJAM: Naprostý souhlas, už v pátek ráno nevstávám o hodinu dřív, abych si díl stáhla, proklikala než jdu do práce a pak netrpělivě čekala na titulky(za které jsem i tak stále vděčná:) ). Je to prostě moje srdcovka nějak už to patří do mého života, i když na to koukám už spíše ze zvyku:)). Zase ale neříkám, že bych si u některých dílů nepobrečela, ale už podstatně méně než už původních:). Za mě by bylo perfektní ukončení serialu, když si Alex bral Jo.

 • PavelU:

  V létě 2015 jsem si zopakoval sezóny 1-6, super. Perfektní byly ty neskutečně vygradované řady před lety, protože v nich nešlo jen o vztahy, ale postavy se musely popasovat s tím, co je potkalo. Další věcí je extrémně moc postav, takže tam nemá žádná větší prostor. Tedy vznikají díly, které jsou orientované na pouhé minimum postav, čímž se to má vyrovnat. Meredith, kvůli níž to sleduji, je tam již jen minimálně. V tomto ohledu byla naprosto dokonalá 12 řada. Takže přidat víc napětí a nebezpečí, pokusit se přijít s něčím novým, ubrat některé postavy a nechat excelovat hlavně Meredith.

 • Leona:

  Dobrých bylo jen prvních šest sérií. Pak to šlo do kopru. Ale pořád jsem ráda, že budou další série, protože i když už to není boží, pořád mě to baví a bude nejspíš až do konce. Hodně se tam recykluje, ale pořád tam jsou semtam nové nápady. A těším se co bude dál

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby