Chirurgy čeká flashbacková epizoda

V jedenáctém díle Unbreak My Heart, který bude pojednávat převážně o Jacksonovi a April, se dočkáme flashbacků zaměřených na tento pár. V nich se také vrátí jedna zemřelá postava. Jackson AveryApril Kepner se poznali v nemocnici Mercy West, která poté spojením s nemocnicí Seattle Grace utvořila novou Seattle Grace Mercy West Hospital, aby se později na počest Lexie a Marka přejmenovala na Grey Sloan Memorial. Epizoda Unbreak My Heart nás provede začátky jejich vztahu, od kolegů a rivalů, přes kamarády a milence až k manželům.

V jedenácté epizodě by také mělo padnout konečné rozhodnutí ohledně jejich vztahu. V deváté a desáté epizodě se přes dramatické události jejich vztah ke slovu nedostane, ale v té jedenácté nás čeká rozlousknutí a jeden zajímavý návrat. Nechcete-li si zkazit překvapení, tak článek nerozklikávajte a další odstavec nečtěte. Ještě dodáme, že právě v této epizodě se objeví Maya Stojan, o níž jsme vás již informovali, a zahraje si Jacksonovu dlouholetou pacientku.

Navrátilcem bude Robert Baker alias Dr. Charles Percy, který se objeví ve flashbacích. O žádné další odešlé (ať tak či onak) postavě zatím informace zveřejněny nebyly. Sarah Drew (April Kepner) se vyjádřila, že natáčení této epizody byla velká legrace a zároveň sen každého herce. Ke vztahu April a Jacksona dodala, že dokud jsou oba naživu, tak je pro ně stále naděje, protože jeden druhého beznadějně milují. Ale okolnosti je dovedly na rozcestí a rozervaly jejich vztah, který zatím nebyli schopni slepit dohromady.

Foto: ABC

Chtěli byste, aby se April s Jacksonem natrvalo udobřili, nebo rozešli?Komentáře

 • Týna:

  Musí se udobřit! :-)

 • litllewitch:

  A já doufala v Lexie :-(

 • Kaatkaa:

  Nemám dost velkou představivost na to, jak by to mělo proběhnout, ale chtěla bych, aby se udobřili a byli jedni ze stálejších vztahů v GSM :)

 • sara:

  Chci,aby se udobřili :)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby