Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Jaká byla vaše reakce na to, co Stephanie udělala? Byla jsem ráda, že pokud musí odejít, alespoň nás opustí jako hrdinka.
Byla to pomalá a odlišná cesta hrdiny, kterým v této sezóně byla, a již v tomto žánru často nevidíte.
Šlo o znovu poznání sebe sama a to, že pracuje v oboru, který ve vás podněcuje potlačování pocitů a určitý odstup a neustále od vás žádá další a další kus sama sebe. Stephanie se neustále pro někoho nebo něco obětovala. Neměla čas si projít truchlením po ztrátě Kylea, okamžitě se vrátila do práce, bylo to pro ni známé a bezpečné prostředí. Když ale tohle všechno zmizelo, vrhla se do všechno ještě víc, i když se za ni nikdo nepostavil. To muselo automaticky vést k vyhoření, v tomto případě doslova, takže k tomu rozhodnutí pak nakonec dospěla snadněji.

A pokud to za rok, za dva bude cítit jinak, vždy se může vrátit, že ano?
Řekla bych, že po tom, jak epizoda skončila, by byl návrat k chirurgii pro Stephanii hodně obtížný, zvlášť v tom tempu a nadšení, s jakým ji provozovala. Jsem ráda, že odešla a co za sebou zanechala.

Když už mluvíme o tom zanechání… Kolik modřin jste si z natáčení těch dvou epizod odnesla?
Stále se z toho fyzicky zotavuju, a to jsme finále dotočili asi před měsícem a něco!

Kolik z toho vám dovolili dělat bez kaskadéra?
Docela dost. Má úžasná dublérka několikrát skočila skrz ten oheň a také tu byla jedna scéna, kterou mě za boha nechtěli nechat natočit, a to když se těsně před Stephanie a Erin zřítil strop. Byli opravdu neústupní. Ještě jsem tu epizodu neviděla, ale řekla bych, že budu pravděpodobně zmatená v tom, ve kterých záběrech jsem já a kde má kaskadérka.

Když se podíváte na svých pět sezón v Chirurzích, která příběhová linka byla vaší nejoblíbenější?
Řekla bych, že tahle. Dotýká se hodnot, kterých si velice vážím. Je vždy cenné vidět, když diváci vidí někoho, jak přehodnotí své priority a zvažují, zda chtějí žít tak, jak žijí, nebo ze života vytěžit to nejlepší. Možná se to zdá jako klišé, ale dost často je to pro nás rozhodující. Jako velký zastánce terapie a mentálního zdraví si myslím, že Stephaniin příběh tohle všechno měl.

Není něco, co vás mrzí, že se v seriálu nestalo? Mě mrzelo, že nikdy nespárovali Stephanii a DeLucu.
To nejste první, na Twitteru jsem podobných nápadů viděla hafo. Abych byla upřímná, ani mě nenapadlo o tomhle přemýšlet. Můj čas v Chirurzích… Stalo se toho tolik a otevřelo mi to tolik možností. Nedokážu se ohlédnout zpátky a vybrat něco, co bych chtěla jinak. Na tohle já vážně nejsem stavěná.

Foto: ABC

Jerrika Hinton se letos objeví v jedné z hlavních rolí seriálu Here, Now.

Zdroj: TVLineVložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby