Cristina se vrací, Chirurgové budou zpívat!

Poslední dobou vás hodně zanedbávám, tak alespoň trochu ukrátím čas do vysílání nového dílu, na který čekáte už 14 dní! Je to takové shrnutí informací, které se objevily na internetu.

Epizoda Adrift and at Peace bude zlomová pro fanoušky Cristiny Yang. Jak už jste určitě postřehli ze sneak peeků nebo fotografií, Derek vezme Cristinu na rybářský výlet k jezeru. Podle E!Online se zde stane něco, co jí pomůže k návratu. A fanoušci se tak mohou konečně těšit na posun k lepšímu!

V této epizodě se také setkáme s hercem Scottem Foleym, který hraje umírajícího pacienta Henryho. Henry prodělal sérii operací, vyčerpal tím své pojištění a nemá další prostředky na léčbu. Proto musí nemocnici Seattle Grace opustit. Do toho se však vloží doktorka Teddy Altman, která se rozhodne, že u něj provede operaci “pro bono” (zdarma). Je to začátek romantického příběhu? Fanoušci po zveřejnění této informace hned začali spekulovat: Bude Henry druhý Denny Duquette? Foley přiznává: “Jistě, skutečně jsou tu nějaké podobnosti. To, že se možná stane mezi Henrym a Teddy něco podobného jako u Dennyho a Izzie, je určitě možné.” Nechme se tedy překvapit.

V promo videu jsme měli možnost zhlédnout scénu, která vypadala nadějně pro pár Lexie-Mark. Jak už ale dříve přiznala Shonda Rhimes, cesta Marka a Lexie bude pomalá. Proto je nejspíše předčasné se příliš radovat. Jak jsme viděli v minulém díle, Mark podlehl rozchodem zničené a sexuchtivé Callie. A to je další překážka. “Setkáme se s několika překvapeními, ale to, že Mark měl úlety s jinými ženami, nikdy v minulosti Marka s Lexie nezastavilo, takže si nedovedu představit, že by tomu tak bylo nyní,” svěřuje se Shonda.

A jedna zajímavá zpráva na závěr.
Chirurgové se chytají současného hitu, a tím jsou různé hudební seriály nebo hudební epizody. Je zvláštní si jen představit, že by se něco takového objevilo i v tomto seriálu. Klepete si na čelo? Asi nejste jediní. Ale Shonda říká: “Chceme to udělat jinak. Nikdo nebude tancovat a zpívat, zatímco půjde chodbou. Takový náš seriál není. Tento seriál je známý pro svou hudbu v epizodách a já chci udělat něco, co bude hudební bez toho, aby to bylo hudební.” A jak to tedy bude vypadat? “Přišla jsem na to, že bychom mohli vzít písničky, které se staly symbolem našeho seriálu, a nechat je zazpívat herci z Grey’s Anatomy. Jednoduše tedy budeme zpívat písničky, které se díky seriálu proslavily,” přibližuje svou vizi Shonda Rhimes.
Co si o tom myslíte? Je to dobrý nápad?Komentáře

 • Meg:

  já se tak těšim!!!!! :D panebože, absolutně nevim jak jsem těch 14 dní přežila, ale konečně je novej díl a podle toho co čtu, bude skvělej a nadupanej! :DD

 • behulienka:

  ja sa tiež teším :) Sklamali ma infošky o Markovi a Lexie, ale nevadi :)

 • angolla:

  Tak dnešní díl by mohl být teda dost zajímavý, skvělý.. A nakonec skončí určitě suprově a nastanou dloooooouhé krušné dny čekání na další díl…

 • alzbetka:

  uaaaaaaa uz se mi stahuje, nemuzu se dockat ;)

 • Janik:

  se taky nemuzu uz dockaaaat,.. :-)

 • zakonik:

  No teda to sem zvedavý, ale dopředu to neodsuzuju. Buď to bude skvělý osvěžení seriálu nebo slaboch, na kterej má seriál týto kvality nárok.

 • Shadris:

  Tak tohle už doopravdy zní jakoby se Shonda neutápěla v nefantazijních depresích ale vážně něco promýšlela. Doufám že se to odrazí na dílech ale podívám se až večer jakmile Jumpstar sepíše titulky :) (nekonečné díky za ně). Hudebnost zní dobře ale doopravdy doufám že nebude kýčovitá tak jako v glee nebo sem tam v koláčníkovi. :) Líbilo by se mi kdybychom jen slyšeli písničky nazpívané herci ale aby pořád hudba plnila stejnou funkci jako doposud :)

 • stanka:

  ja sa najviac tesim, ze situacia s cristinou sa zmeni k lepsiemu. :D

 • Trixiess:

  Co dodat jedním slovem Greys anatomy je ten nejůžasnější seriál co znám dokázala bych se na ně dívat celé dny neznám nic lepšího a vždy se nemůžu dočkat toho až bude další díl!!! Tak už aby byl čtvrtek!! :)

 • Trixiess: Následující čtvrtky se netěš. Další díl je až 6. ledna. :)

 • kristina:

  Můžu se zeptat jak si tady můžu stáhnout ten 10 díl??díky

 • kristina: Běž na “forum” (nahoře vpravo), tam se zaregistruj a po přihlášení se ti zobrazí “download” sekce, kde jsou odkazy na stažení všech dílů.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby