Čtvrtá ukázka z epizody 9×2 – Remember the Time

Je tu čtvrtek, což znamená, že dnes v noci bude odvysílána další epizoda Grey’s Anatomy. Podívejte se na čtvrtou ukázku ze všemi napjatě očekávaného druhého dílu 9. série.

 

Komentáře

 • leo.neo:

  :-OOOOOOO
  Nie!!! Christina nie! :-O

 • Alrobell:

  ááááááá a já zítra jedu pryč a budu celýá víkend bez netu!

 • Kikinka16:

  Kdy to tady bude přesně ke stažení … ??? chci se na to podívat než pudu do školy to asi eště ne že ? :)))

 • Kikinka16: Linky na stažení se u nás na fóru objevují zhruba kolem 4:30 ráno. ;-)

 • Martina:

  Dobrý večer,
  jenom bych tímto chtěla moc poděkovat dámám, které vytvořily tento web o mém nejoblíbenějším seriálu současnosti. Smekám před vaší zorganizovaností, před vaším uměním překládat a vytvářet titulky, jste holt nejlepší :) Děkuji proto mockrát těm dámám, které se tak snaživě tomuto webu a s ním souvisejícímu fóru věnují a dělají pro nás – fanoušky to nejlepší, co mohou, ač chápu, někdy je dost složité splnit veškerá naše očekávání včas, ale to vám jde jedině ke cti. :)
  Moc dobře chápu, že někdy to není jenom o zábavě, ale je to moc fajn. Vzpomínám, když mi bylo nějakých 16 či 17 a překládala jsem na netu kapitoly nově vyšlé sedmé knihy o Harry Potterovi, fanoušci se mohli přetrhnout a často nám i nadávali, těm, co jsme překládali kapitoly, že jsme pomalí, že jsme k ničemu a tak dále, a tak dále. Pokud se to někdy děje i tady, což si opravdu nemyslím, neboť tu existuje dost dobrý kolektiv, který se těchto názorů a urážek svede vyvarovat, tak bych těmto lidem chtěla vzkázat, aby si tuhle práci, za kterou nikdo nedostane odměnu jinou než slovně napsanou, zkusili, prosím pěkně, sami/y.
  Moc se mi tu líbí, sice GA sleduju online na různých serverech jako nomanov, putlocker etc., ale vaše titulky mi vždycky dají ucelenější podobu, za což jsem velmi vděčná. Tu US english nějak nemusím, mám ráda klasickou britskou oxfordskou angličtinu, které rozumím na jedničku, ale někdy se mi v GA stane, že něco přehlédnu nebo úplně správně nepochopím, proto jsem moc ráda, že odvádíte tak vynikající výkony. :)))
  Ještě jednou mockrát děkuji a držte se !!!

 • Myczi:

  Tento díl mám k narozeninám, už se nemůžu dočkat! :) ♥

 • Martina: děkujeme za moc krásný pochvalný koment! Jen bych dodala, že mezi těmi dámami se nachází i pár pánů :), díky kterým můžeme poskytnout úplný servis, ať už jde o titulky, nebo odkazy ke stažení. ;)
  Myczi: tak krásné narozeniny a neprobreč moc kapesníčků. ;)

 • Martina: Teda, moc děkujeme, taková krásná slova vždy potěší. ;-)

 • Myczi:

  phoebess: děkuji, u toho prvního dílu co vyšel naposledy jsem brečela jak želva, a to jsem si to zakázala :)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby