Čtyři sneak peeky k epizodě 8×23

Podívejte se na čtyři ukázky z epizody nazvané Migration, která bude odvysílána ve čtvrtek, respektive v pátek brzy ráno našeho času. Jedná se o předposlední díl 8. série.

Promo k epizodě 8×23 najdete ZDE.

 


 


 


 Komentáře

 • Jollly:

  Ty vole Kepnerová se toho nebojí :D :D

 • Líděnka:

  Když se někomu zhroutí svět, tak se bud zavře do ložnice a tejden nevyjde nebo se chová jako blázen, baví se, paří, pije. Holt život :)

 • nik:

  ak ma tento rok nevezmú na medinu, prvé dni budem vyzerať rovnako ako April :D

 • medička01:

  Líděnka: souhlas :)
  nik: good luck :)

 • hanulkakou:

  takže fakt si myslíte, že to ta April jako jediná nedala vůbec ??? to snad ne…:(

 • Werma:

  April se nám rozjíždí !!! :D Souhlasim začne se bavit, užívat si života, pít a podle mě si bude užívat konečně i sex. :) a pak jí to dojde a zřejmě se na chvilku zhroutí.

 • xrumka:

  haha. April som si dost oblubila, a smejem z toho sneak-peaku :D skoda ze nedala skusky, snad sa este objavi v GA

 • sqs:

  nik: to ještě nevíš jak budeš vypadat po prvním roce studia :D

 • medička01:

  sqs: a co teprve po 4. roč. :-D :-))

 • Anička:

  nik: a co vůbec v průběhu prvního roku studia :-D

 • Martina:

  Ahojte,
  nepředstavujte si, že v českých nemocnicích po absolvování mediny budete úplně stejní jako tady v tomhle seriálu :/// Takhle to nefunguje, já si vybrala práva, protože kdysi mě na to nalákal jeden film (nebudu jmenovat který, jen že zn. jest růžová) a po prvním semestru na vysoké jsem zjistila, jaká je to obrovská dřina a co to stojí úsilí a námahy.
  Zajímavé je, že mám v oblibě víc seriály z lékařského prostředí jak z právnického, asi to bude tím, že v lékařských seriálech jsou mnohem lépe vykresleny charaktery všech postav. A co se týká slečny Drew ? Budu jí přát v roli April mnoho štěstí a také to, aby se ještě někdy objevila, její charakter se vyvíjí neuvěřitelně tragikomicky a je perfektní. :))

 • Ellennnka:

  Martino, ty jsi to vystihla :-) Jak jsem April vůbec nemusela, tak posledních pár dílů s ní… je úžasná a úplný střevo :-D Na tom večírku mi tak nějak připomněla mne před lety :-)

 • Laura:

  April je ted fakt skvela :D a snad skončí s Jacksonem :) a řekla bych že Drew je v roli April téměř sama sebou (s pár výhradami), teď jsem ji viděla v Glee a hrála postavu se stejnými vlastnostmi jako má April :) snad se ještě angažuje v jiných filmech a seriálech, teď začíná být vážně skvělá :)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby