Další fotky z natáčení a nový šéf chirurgie

Herci při každé možné příležitosti neváhají potěšit své fanoušky fotkami ze zákulisí, a tak tu máme pár dalších. Tentokrát si hledáček foťáku našel Kevina McKidda (Owen Hunt) s Patrickem Dempseym (Derek Shepherd), Sarah Drew (April Kepner) s Justinem Chambersem (Alex Karev). V článku pak uvidíte fotky Kevina McKidda s Kim Raver (Teddy Altman), Sary Ramirez (Callie Torres) s Jessicou Capshaw (Arizona Robbins) a nakonec i Scotta Foleyho (Henry Burton) s Kim Raver.

   
A teď si povíme něco o novém šéfovi chirurgie. :) (Upozorňuji na SPOILER v článku pro ty, kteří se chtějí nechat překvapit!)

Pokud jste si mysleli, že Shonda Rhimes a její tým nechají následky Meredithiny manipulace s klinickým výzkumem Alzheimera jen tak bez potrestání, mýlili jste se. Šéf Webber (James Pickens, Jr.) v nové sérii na sebe vezme vinu a odstoupí z pozice šéfa chirurgie. Donedávna bylo ještě otázkou, kdo ho na jeho postu nahradí. Teď už je vše ale jinak.

Ať už to pro vás bude, či nebude velkým překvapením, novým šéfem chirurgie se nestane nikdo jiný, než Owen Hunt, který už byl v minulé sérii pověřen výběrem nového šéf-rezidenta (a vedl si opravdu dobře).

Ptáte se, co bude dál s bývalým šéfem Webberem? Na to vám odpoví “nový šéf” Kevin McKidd: “Šéfování má už dost,” říká, “vrací se do nemocnice jako nadřízený doktor. Předává Owenovi místo, ten je udiven stejně jako všichni ostatní, a tím se také změní celé uspořádání nemocnice. Richard se kvůli svým vědomostem stane jakýmsi vševidoucím rádcem. I když je teď obyčejným doktorem, ostatní k němu budou stále chodit pro radu. Owen, i když je šéfem, se s ním bude často radit.”

Co vy na to? Zamlouvá se vám nový šéf, nebo byste na jeho pozici viděli raději někoho jiného?

zdroj: TVGuide.comKomentáře

 • 88:

  já chtěl, ať je šéfovou Bailey.. je v seriálu od začátku a tak nějak se na tu pozici hodí ze všech nejvíc.. :)

 • phoebess:

  88: jojo, však on ji v jednom díle i Webber řekl, že se jednou stane šéfkou – myslím při tom závodě o post šéfa :) ale že má na to ještě čas

 • Jojo. Ona má ještě čas. Navíc je třeba vzít v úvahu, že má malé dítě. Kdyby byla šéfkou, tak už se mu nebude mít kdy věnovat. Tudíž Owen je ideální volba. Huráááá!!! :-)

 • medička01:

  To už asi neuvidíme Owena tak často na sále :(
  Jinak pochvala phoebess za pěkný článeček! ;-)

 • manro:

  Tak to je překvápko ale nevej šéf je podle mě zvolenej správně :-)
  No bude to ještě zajímaví ta 8 řada snad nebude poslední….

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby