Dočkají se Chirurgové dalších dvou řad?

Konec tohoto týdne se nesl v oznamování novinek ohledně našich oblíbených Chirurgů. S ohledem na to, že někteří z herců podepsali smlouvy na více let, je dost možné, že po sedmnácté řadě přijdou další dvě. A co nás vůbec v sedmnácté řadě na podzim čeká?

První novinkou je povýšení Dr. Cormaca Hayese alias McVdovce mezi stálé postavy. Stejně tak tomu bude i u Dr. Winstona Ndugua, s nímž prožila Maggie románek během lékařské konference. Herce Richarda Flooda a Anthonyho Hilla tak budeme v nových dílech vídat pravidelně. Méně se naopak bude objevovat Stefanie Spampinato jako Dr. Carina DeLuca, protože ta přestoupí jako stálá postava do sesterského spin-offu Station 19. Vzhledem k tomu, že jsme ji ve třetí řadě tohoto hasičského seriálu vídali docela často, to tak není překvapením.

Je McVdovec pro Mer po Derekovi tím dalším pravým?

Překvapením nebude ani děj v nové sezóně. Hlavní tvůrkyně Krista Vernoff poznamenala, že není možné, aby Chirurgové nereflektovali současnou světovou situaci. Je tedy jisté, že v sedmnácté řadě budou lékaři z Grey Sloan Memorial čelit koronaviru. Nikdo z nich na tuto situaci nebude připravený, jedinou výjimkou bude Dr. Owen Hunt, který sloužil v armádě a výcvikem na podobou situaci prošel. I přes toto temné téma však podle Kristy nebude sedmnáctá řada jen temná. Máme čekat jak obvyklé strasti, tak i radosti. Zda nás čeká smrt jedné z postav plánovaná na konec šestnácté řady, jejíž natáčení bylo přerušeno pandemií koronaviru, to už jisté není. Tvůrci zvažovali, zda scénáře k nenatočeným zbývajícím epizodám použít komplet, přepsat je, nebo je úplně zahodit. Jak to dopadne, na to si budeme muset počkat. Produkce nové řady ještě nezačala a vzhledem k situaci v USA těžko říct, zda se Chirurgové vrátí ve svůj obvyklý čas, a to poslední zářijový čtvrtek.

Dokážou se Teddy a Owen ještě dát dohromady?

Až se ovšem vrátí, nebude to možná naposledy. Chirurgové mají schválenou sedmnáctou řadu, o dalších prozatím nebyla řeč. Avšak o prodloužení se obvykle dozvídáme až ke konci řady, na jaře. Jelikož ale Camilla Luddington (Dr. Jo Karev), Kevin McKidd (Dr. Owen Hunt) a Kim Raver (Dr. Teddy Altman) podepsali novou tříletou smlouvu, je možné, že Chirurgové sedmnáctou řadou neskončí. Krista Vernoff ani představitelka hlavní role Meredith Grey Ellen Pompeo se k možnému konci nejdéle vysílaného lékařského seriálu zatím nijak zvlášť nevyjadřovaly. Ellen se však za poslední dva roky několikrát zmínila, že by ráda točila dál, ale na druhou stranu by si pro Meredith přála hezký konec a nechtěla ji už moc trápit. Jedno je jisté. Dokud bude mít Ellen Pompeo chuť se seriálem pokračovat a být Meredith, může Krista Vernoff přicházet s dalšími nápady, jak našim chirurgům převracet životy naruby. Prezidentka ABC Karey Burke v to jednoznačně doufá, v lednu se vyjádřila, že dokud bude chtít Ellen Pompeo pokračovat, Chirurgové se budou točit dál.

Foto: ABC

Těšíte se na sedmnáctou řadu? Co byste v ní rádi viděli?Komentáře

  • Limetka:

    Jsem ráda, že seriál bude pokračovat, ale poslední řady mi chybí nové charismatické a sympatické postavy, které by táhly vyčpělý příběh. Nathan Riggs byl pro mě až moc podobný Derekovi. Z Delucy udělali magora, ale k Meredith mi nešel, max jen jako povyražení, ale neměli to protahovat do něčeho většího. Nový McVdovec by byl zajímavý, ale zatím necítím chemii mezi herci. A trio Owena/Amelie/Teddy, tak z nich scenáristi udělali pomalu nesvéprávné postavy stejně jako z Jo. Co se týče reflektování koronaviru, tak z toho taky nadšená nejsem, stačí mi, že to je v médiích od rána do večera. Škoda, že alespoň nedokáží přesvědčit nějaké původní postavy na jeden-dva specialní díly, trocha nostalgie by byla fajn.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby