Druhý sneak peek k epizodě 11×04 – Only Mama Knows

Konflikt mezi Derekem a Mer se vyostřuje.  Nechá mu to Mer opravdu sežrat a propast mezi nimi se prohloubí?Komentáře

 • litllewitch:

  Mer je taková pí.. Já už na to nemám jiných slov. Kdykoliv se objeví na obrazovce, tak mám opravdu silnou potřebu ji rozmlátit. Nechápu, jak se jim povedlo z ní udělat někoho tak nesnesitelně otravnýho a sobeckýho.
  Vsadím boty, že hlasovala proti Alexovi. A vůbec jí to nebylo blbý, po tom co celej den u něj prochlastala a otravovala ho svými malichernými problémy, zatímco on se mohl připravovat na vystoupení před radou. I když by mu to stejně nepomohlo.

 • Lucifrid:

  No, názor ti neberu, ale já ho mam opačnej. Derek se chová jako blbec od začátku (seriálu). Jasně, Mer byla trochu na pěst, jak se hádaly s Cristinou, ale na tom nesly podíl obě. Derek si tu hraje na otloukánka a staví se do roli oběti, protože si nedokáže připustit, že se mu něco nepovedlo. Jasně, chtěl zachránit rodinu, ale musel počítat s tím, že pokud to Mer kdykoli vmete do tváře, tak se mu to vrátí, hraje si na svatouška. Mer není ta, která by se měla všeho automaticky vzdát. On sice taky ne, ale takhle ji to předhazovat… Sorry, neni puberťák. Alex mě mrzí, ale Miranda si to taky zaslouží, tady jsem se nedokázala rozhodnout. Na druhou stranu, pořád vlastní ty podíly, takže to určitě ještě neskončilo. A podle mě se v radě stejně objeví, ať dřív nebo později. Jinak bych řekla, že Alex připravenej byl a dal parádní češ (tipuju), ale Miranda prostě byla lepší. A jak říkala Mer, Miranda jí zachránila život a odrodila dítě. To, že je teď Alex jak její brácha, neznamená, že ho upřednostní jenom proto. Podle mě, kdyby to Alex dostal, Miranda by byla ublížená a nic z toho. Takhle jsou další možnosti vymyslet zajímavý děj a myslím, že nás ještě překvapí. P.S. Nic osobního, jen jsem si taky potřebovala ulevit. :)

 • Qweil:

  Tady ale nejde o to, že se mu něco nepovedlo – on byl postaven do situace, kdy se měl rozhodnout mezi kariérou a rodinou. Kdy vpodstatě obě volby jsou z určitého pohledu špatně. Když se podívám na reakci Mer, tak se mu doopravdy nedivím, že je naštvanej. A to Derek nepatří mezi moje oblíbence. Btw, docela by mě zajímalo, co vlastně Mer chtěla a jak si to představovala. A hlavně, proč se neráčila to sdělit a čekala, že on to telepaticky vycítí.

  Chtělo by to nějaké oživení, začíná to být stereotypní, jak se všichni navzájem neustále rozhádávají a usmiřují :/.

 • Lucifrid:

  Já souhlasim s tim, že ho Mer nepostavila do záviděníhodný situace. Ale na druhou stranu, co měla dělat ona? Sklapnout a jet s ním? Podle mě ta situace je ve svý podstatě neřešitelná. :D Jo, ona se občas chová jako pipka, ale on se chová jako blbec většinu času. Muj názor. :D Jo, už mě to taky deptá, chtělo by to pro některé buď to utnout a posunout se dál, nebo šťastné konce. Ale to bychom po Shondě asi chtěli moc. :D

 • adlamys:

  Já se teda taky přikláním na stranu Dereka. Mám obě dvě postavy ráda, takže mě mrzej tak trochu reakce obou, ale myslím, že Meredit tohle trochu přehání. Sice by jí to neměl předhazovat, ale ona ho měla taky trochu podpořit…to bych teda od svého partnera čekala čekala já :-). On je sice narcisek, ale zase se vždycky Mer snažil podpořit. Tak moc nechápu její reakce. Rozhodnutí mít rodinu bylo i na ní, tak ať zase ona ze sebe nedělá ublíženou a nedoceněou. Je jasný, že jako matka od dvou dětí nemůže dělat karieru na plný pecky. V tom se opravdu chová přesně “jako její matka”.

 • Yryny:

  Já teda nevím, ale já bych taky asi nechtěla překopat celý život kvůli partnerově práci. Odstěhovat se daleko od kamarádů, rodiny a své práce. Ale jak jsem postřehla, tak v Americe to není nic neobvyklého se často stěhovat za prací. Obzvláště lékaři to dělají asi poměrně často. Další věc, nepřijde mi to, že zjistíte, že máte nevlastní sestru jako zrovna malicherný problém, ještě když s ní máte pracovat a po tom všem. A upřímně co se týče postu v radě, tak Miranda si to zasloužila víc, alespoň dle zkušeností. No jsem zvědavá s čím na nás přijdou, ale účelem toho co se tam děje je vířit diskuse :)Já jsem třeba zvědavá na to s tou Maggie, Mer a Richardem. Zajímalo by mě jak to ponese Mer, že najednou pro něj třeba už nebude tolik jako dcera když teď bude mít vlastní… uvidíme co si na nás zase vymyslela Shonda.

 • Tereza:

  Meredith se nemůže chovat tak, jak bychom se dejme tomu chovali my, vzhledem k tomu v jaké “rodině – nerodině” vyrůstala. Vzpomeňte si jen, jak ji udivilo, že se jí kdysi Derek přišel omluvit poté, co se pohádali. Ona nemůže vědět, jak by to mezi partnery mělo fungovat, když ji (ne)vychovávala jen matka – kariéristka, pro níž dítě bylo jen na obtíž…

 • janiska:

  Prosím vás, jak stáhnu tu epizodu, nějak se mi to nedaří :(

 • Lucie:

  Lucifrid má pravdu. Já osobně nemusím Mirandu, takže jsem to přála Alexovi. Ale co do Meredith a Dereka tak souhlasím. Ona ho nenutila, ať zůstane. Dala mu na výběr, on se rozhodl, tak nemá právo jí to teď předhazovat. Také jsem zvědavá jak to dopadne s Richardem a jeho dcerou. Podle mého se unáhlila a snad mu dá šanci. :)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby