Eric Dane opouští Grey’s Anatomy

 

Smutná zpráva pro fanynky a fanoušky doktora Marka Sloana alias McŽhavého. Jeho představitel Eric Dane opouští na vlastní žádost seriál, aby se mohl věnovat jiným projektům. Podle tvůrkyně Grey’s Anatomy Shondy Rhimes „to pro něj nebylo jednoduché rozhodnutí, nicméně po dlouhých rozhovorech jsme dospěli k tomu, že nastala vhodná chvíle jeho příběh uzavřít.“ Mark prý patřil k Shondiným vůbec nejoblíbenějším postavám. Sám Eric Dane dodává, že je vděčný celému týmu za nezapomenutelné zážitky a zkušenosti. „Bylo úžasné pracovat vedle takové tvůrčí osobnosti, jako je Shonda, a učit se od ní.“

Alespoň malou útěchou je fakt, že Mark Sloan neopustí seriál tak náhle a tragicky jako jeho životní láska Lexie. Objeví se ještě v několika epizodách deváté řady, aby mohla být jeho linie důstojně ukončena.
 
Aktualitu pro vás sepsala Sarpele. 

Zdroj: TVLineKomentáře

 • Adysh:

  Jaj, zase Izzie – to už tu dlouho nebylo :D.
  Já teda doufám, že ta se nevrátí! Vlastně dost pochybuji, že by se vrátila.
  Podle mě přijdou nové tváře, aby se seriál trochu oživil.
  A jak to dopadne s Arizonou jsem sama dost zvědavá :)). Doufám, že dobře ;).

 • Alien:

  Já jsem se ještě nikde k odchodu Izzie nevyjadřovala, tak bych toho chtěla využít teď, když už to bylo nakousnuto. Takže, Katherine Heigl se v nejbližší době nevrátí, protože adoptovala malé dítě. Izzie mi v seriálu nevadila (až na ty pasáže s Dennym), naopak jsem byla zklamaná, když seriál začátkem VI. série opustila. Trvalo mi pak nějakou dobu, než jsem si seriál zase pustila. Já se na seriály moc nedívám, když už ale nějaký sleduju, tak to dost prožívám a takové odchody postav ze seriálu špatně nesu. Stejně to bylo s Izzie a Georgem. Teď už je mi celkem jedno jestli se Izzie vrátí nebo ne. Jen kvůli Alexovi bych ji brala zpátky. Je ale fakt, že seriál už je jinde a už si ji tam teď ani nedokážu představit. Když totiž seriál začínal, měl komediální nádech. Teď se ale sranda vytratila. Ale to nevadí, je to správně, tak to má být, seriál je o životě a život není procházka růžovým sadem. Je tam krásně vidět, jak se postavy vyvíjí a dospívají. Takže za sebe bych to řekla takhle: Katherine zpátky ne, ale Izzie klidně ano – jenže to je nemožné.
  Ještě mám takovou jednu věc, co mě zamrzela. V 8. sérii, 13. epizodě If/Then se mi vůbec nelíbila zmínka o Izzie, něco v tom smyslu, že byla praštěná. To bylo podle mého nefér a taková malá msta ze strany Shondy. Ale to už je jedno. Prostě postavu Izzie jsem měla většinou ráda. Ale abych se taky vyjádřila ke článku, pod který píšu. Mark mi bude chybět, moc, a stejně tak Chyler. Ke konci 8. série to s nimi vypadalo velice nadějně a teď taková „rána“. Pokud zemře i Jessica, pak je mi líto malé Sophie a Callie. Jsem zvědavá co Shonda vymyslí a koho nového nám tam přihodí. Hlavně by měl dostat více prostoru Alex, a kdoví možná některá nová postava bude jeho „vyvolenou“. Už se těším na 27. září, kdy nám to začne.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby