Grey’s Anatomy obnoveno pro 8. sezónu!

Je nový rok a fanoušci se pomalu začínají obávat, zda jejich oblíbené seriály budou obnoveny i pro další sezónu. Fanoušci seriálu Grey’s Anatomy se však už teď mohou radovat, protože úspěšné lékařské drama bylo obnoveno i pro 8. sezónu! Tato informace asi není příliš překvapující, jelikož Chirurgové jsou jedním z nejúspěšnějších pořadů na stanici ABC. Horší to bude příští rok, protože jak kdysi zmínila herečka Ellen Pompeo, herci mají podepsanou smlouvu na 8 řad. Jak to tedy bude dál, je ve hvězdách.. Takže v průběhu tohoto roku si zocelujte nervy na to, co nás čeká v roce příštím.
Další úspěch slaví i seriál Private Practice, který je stále populárnější a stanicí ABC byl také obnoven pro 5. sérii. Doufejme, že se bude držet takhle skvěle i dál!

A aby toho úspěchu Shondy Rhimes nebylo málo, čtěte v 

Ve středu nás čeká premiéra seriálu Off the Map, nového seriálu z netradičního lékařského prostředí, na kterém spolupracuje Shonda s producentkou Jennou Bans. Jak řekla Shonda, tento seriál nebude kopií Grey’s Anatomy. Seriál nás zavede do Jižní Ameriky, kde uprostřed pralesa bojují doktoři s nemocemi a nástrahami, které jim toto prostředí přináší. Výkonná producentka Jenna Bans dodává: “Na úrovni charakterových znaků jsou zde mezi seriály velmi velké rozdíly. Džungle je tu pro doktory jejich lékárnou, nemají technologie a prostředky jako v Pohotovosti nebo Grey’s Anatomy či jiném lékařském seriálu. A to nám umožní ponořit se do příběhů, které normálně nevidíme. Tento seriál je směsicí akce, dobrodružství a také je zde trochu nádech politiky.”


Rozhodli jsme se, že i tento seriál vám fanouškům chceme zpřístupnit, a proto odkazy ke stažení budete pravidelně nacházet na našem fóru, stejně tak jako na Private Practice. Uvidíme také, kdo se ujme překladu (doufám, že někdo ano). :)Komentáře

 • slidak:

  Jsem zvědavá jak dopadne ta 8. série jestli se bude pokračovat nebo ne. Každopádně se máme na co těšit zase po prázdninách. Sledování GA je jisté na 130% :D

 • nadya:

  Super, to jsem čekala, uvidíme, mě by stačilo těch 8 řad, je to tak akorát. Pokud bude pokračovat zlobit se nebudu, ikdyž si myslím, že už bez Meredith a Dereka.
  Jsem ráda, že i Private practice pokračovat bude.

 • mclover:

  Až Patrick a Ellen odejdou tak končím s GA…radši bych byla kdyby skončilo celý GA..bez hlavní postavy to nebude nikdy stejný!

 • Ondro:

  To isté si myslím aj ja .. Ale podľa mňa to tou 8. séroi skončí. Komplet celý seriál. Ako s avraví, v najlepšom treba prestať. Nechcem aby sa z Grey’s Anatomy stalo to čo z niektorími serálmi.

 • lucka:

  Juchuuuu, už se těšííím!!!!:D

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby