Jessica Capshaw a Kevin McKidd slaví narozeniny!

Dnes máme hned dva oslavence. Jessica Capshaw (Dr. Arizona Robbins) slaví 36. narozeniny. Nevlastní dcera Stevena Spieberga se v květnu 2002 provdala za Christophera Gavigana, se kterým má 3 děti. Hrála například ve filmech Valentine nebo Minority Report. Znát ji můžete také ze seriálu The Practice (Advokáti). Ke Grey’s Anatomy (Chirurgové) se připojila v polovině 5. série.

Dalším oslavencem je skotský herec Kevin McKidd, kterému je dnes 39 let. Mezi jeho celovečerní snímky patří například Poslední legie, Hannibal – Zrození nebo Trainspotting. Dále si zahrál v úspěšném seriálu Rome (Řím). V Grey’s Anatomy se kromě ztvárnění Dr. Owena Hunta chopil také režie tří epizod.

Oběma přejeme vše nejlepší!Komentáře

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

17×17

Someone Saved My Life Tonight

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

iNTERNAL.720p.WEB.H264-STRONTiUM

iNTERNAL.1080p.WEB.H264-STRONTiUM

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

Další epizoda

18x01

Název neznámý

30. září 2021

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby