Jessica Capshaw má holčičku!

V seriálu lesbička, která sice pracuje na pediatrii, ale o vlastní dítě moc zájem nemá. Ve skutečnosti žena, která se ve 33 letech stala už podruhé maminkou! Představitelka doktorky Arizony Robbins, Jessica Capshaw, porodila 20. října zdravou holčičku, které společně s manželem Christopherem Gaviganem dali jméno Eve Augusta. Zprávy o porodu se objevily až nyní, ale podle všeho jsou jak matka, tak dítě zcela v pořádku.
Podle Shondy Rhimes by Jessicy mateřská dovolená neměla trvat moc dlouho, ale jak sama řekla, dá jí samozřejmě tolik času, kolik bude herečka potřebovat. Zatím se počítalo, že se neobjeví ve dvou epizodách. Ale kdy se Arizona do seriálu vrátí opravdu, na to si ještě musíme chvíli počkat.
Gratulujeme Jessico!
 

zdroj: EW.com, Eonline.comKomentáře

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

17×17

Someone Saved My Life Tonight

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

iNTERNAL.720p.WEB.H264-STRONTiUM

iNTERNAL.1080p.WEB.H264-STRONTiUM

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

Další epizoda

18x01

Název neznámý

30. září 2021

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby