Kdo si zahraje Arizoninu novou lásku?

Po odjezdu Callie do New Yorku a Arizoniných kvízových dostaveníčkách si pro ni tvůrci připravili nový vztah. Pokud se chcete dozvědět, kdo bude tou šťastnou, tak článek rozklikněte, jinak si počkejte na další díly.

Arizona Robbins byla po první dvě epizody třinácté řady v New Yorku za Sofií, a to kvůli porodu její představitelky Jessicy Capshaw. Po návratu je Arizona poněkud rozervaná. Je zničená z toho, že Alex vymlátil duši z DeLucy, který jí přirostl k srdci. Alexe si vypiplala a z nastalé situace je dost sklíčená. Ale aspoň na poli lásky se jí začne blýskat na lepší časy.

Tento týden bylo oznámeno, že se do seriálu vrací Tessa Ferrer alias Leah Murphy, je tedy dost pravděpodobné, že by Arizoninou “novou” láskou mohla být ona. Ale tato spekulace zatím potvrzena nebyla, a tak se musíme nechat překvapit. Jelikož ale Leah vzdala kariéru chirurga, je to velice pravděpodobné.

Foto: ABC

Co vy na to? Myslíte si, že se Arizona dá opět dohromady s Leah?Komentáře

 • Jestli jo, tak mne škrábne …

 • Calzona:

  Už bylo na čase, aby Arizona našla novou lásku. Dost mě vzalo, když se s ní Callie rozešla, byl to můj nejoblíbenější pár vůbec. Nejoblíbenější postava je samozřejmě Arizona, tak doufám, že k sobě najde nějakou hodnou, milou a hlavně milující ženu.
  Pokud by to měla být Leah… no, nevím, nevím. To se ukáže časem :) Jen ať je Arizona v pořádku a šťastná :)

 • BetaD:

  Můj bože, jenom to ne…

 • Kris:

  já chci zpátky Calieeee.. Leah jsem měla krajně nerada… ch jo

 • Kacajam:

  Když byla Leah s Arizonou, vypadaly spolu šťastně. Proč ne. Třeba bude Leah pracovat na klinice, když jsou scény díky Alexovi už zase tam. Webber tenkrát říkal, že je úžasná doktorka, ale už ne chirurg. Jinak jsem se těšila na novou postavu. Tak uvidíme.

 • remi:

  já jsem za. Leah a Arizona se k sobě, dle měho názoru, hodily. Už se nemůžu dočkat nové romantické linie s Arizonou.

 • Janina:

  Prosím jen ne někoho typu Penny a Leah, pro mě to byly nevýrazné, nijak zvlášt přesvědčivé herečky… To už bych uvítala raději Lauren :-)))) tam byla aspoň pořádná jiskra :-))) !!!!!!

 • Kate:

  Lidi jak je to vlastně s Callie? Uvidíme ji ještě v GA nebo skončila?

 • Kumla:

  Já teda pro Leah nejsem… byla taková nudná, o ničem… ach jo, ať jí konečně najdou někoho pořádného, kdž je Callie pryč.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby