Nemá jich Teddy nějak moc?

Další článek, který pro vás přeložila Ove.cka. :)

Teddy, kardio bohyně z Chirurgů, začne brzy žonglovat se dvěma srdci a zároveň stát před velkým rozhodnutím – to vše ve chvíli, kdy se vrátí Dr. Andrew Perkins (kterého hraje James Tupper), trauma psycholog, který na podzim pomáhal našim oblíbeným doktorům z Seattle Grace dostat ze šoku po šíleném střílení ve finále minulé sezóny.
„Je to tak trochu nomád – neustále na cestách – a jakmile je zase ve městě, ozve se jí,“ říká Tupper o jarním návratu této postavy.
Tento fešný psycholog se zřejmě svým telefonátem trefí přesně do černého – ještě než se nadějete, všechno mezi ním a Teddy (Kim Raver) je zas tak, jak to bylo, když Perkins odešel. „Klapalo to mezi nimi, takže to prostě zkusí znova,“ říká herec.
No jasně, jenže Teddy je tak trochu vdaná za Henryho (Scott Foley). A ano, Andrew o tom nemá nejmenší tušení.
„Jo, tak nějak mi o tom neřekla,“ směje se Tupper.
I přesto – nebo možná právě kvůli jejímu malému opomenutí – se věci dají do pohybu takovým způsobem, že do konce sezóny se Andrew rozhodne vyslovit tu veledůležitou otázku.
„Ano, vyslovím se,“ škádlí Tupper. Je to ale návrh, který bude Teddy schopná odmítnout? „Jsem zvědavý, jak se to vyvine stejně jako vy, ale myslím si, že mezi těmi dvěma rozhodně funguje nějaká chemie.“

Zdroj: TVLine.comKomentáře

 • Croft:

  Díky za překlad a vyplnění meziepizodní nudy ;-)

 • nadya:

  Uaaa!!! Já věřila, že se snad jednou vrátí!!!!!!
  A Teddy bude váhat, jejda to už se nemůžu dočkat!!!

 • malakamca:

  jůůů, no já nevím koho z nich bych si vybrala..hezcí a sympoši.. :-)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby