Lucy Fieldsová

Hrála ji:

Rachael Taylor (*11. 7. 1984, Lauceston, Tasmania, Austrálie)

———————–

Známá z:

Transformers, Podvod, Víno roku, Černá hodina, Ghost Machine, Kolotočáři, Herkules, Dynastie: Rub a líc, Clona, Cedar Boys, Red Dog, Charlieho andílci, 666 Park Avenue, The Loft, Crisis

———————–

Bio:

Tahle tasmánská ďáblice chtěla být herečkou už od dětství a šla si tvrdě za svým cílem. Na riversideské střední škole, kam chodila, hrála v každé hře, kterou škola kdy produkovala. Krom toho se Rachael snažila zviditelnit modelingem – stala se například tváří agentury Skye-Jilly International a dostala se také do finále soutěže Miss Teen Tasmania.

Ve snaze být modelingu a herectví blíž se Rachael záhy přestěhovala do Sydney. Nastoupila také na místní univerzitu a začala studovat v bakalářském oboru dějin a politologie.

Svůj herecký debut Rachael zažila v televizním filmu Životní příběh Natalie Woodové. O rok později ve filmech Dynastie: Rub a líc, Herkules, Man Thing, jednom díle seriálu McLeodovy Dcery a konečně i v 58 dílech telenovely Headland. Rachael měla na kariéru dost slušně našlápnuto.

V roce 2007 dostala svou dosud asi největší filmovou roli – Michael Bay jí svěřil postavu vědkyně v prvním díle svých Transformerů. Aby ukázala celosvětový záběr tohoto filmu, ponechala si v něm Rachael svůj australský přízvuk.

Následovaly další filmy: Clona, Podvod a Víno roku v roce 2008, Kolotočáři, Ghost Machine a Cedar Boys o rok nato, Černá hodina a Red Dog ještě o další rok později. V roce 2011 se Rachael konečně objevila i v našich Chirurzích.

Po odchodu z nich na svůj úspěch zkusila navázat seriálem Charlieho andílci, který byl ale takový propadák, že ho po pár odvysílaných dílech zrušili. V roce 2012 získala hlavní roli v seriálu 666 Park Avenue, ale ani ten nepřežil moc dlouho – po první sezóně byl zrušen.

Na rok 2014 má Rachael  přichystaný pilot seriálu Crisis, tak jí budeme držet palce!

———————–

Vývoj postavy:

Lucy Fieldsová je zkušená lékařka, specialistka na péči o děti a matky před a po porodu, která medicínu vystudovala na Harvardu, rezidenturu i odbyla v nemocnici Duke a v sedmé sezóně nastoupila do pozice ošetřujícího lékaře do Seattle Grace Mercy West. Mimo jiného se například starala o těhotenství Callie Torresové a po její autonehodě ji pomáhala odrodit (protože na tak složitý případ ale nestačila, musela se nechat vyštípat přiběhnuvší Addison).

Hned na začátku svého působení v nemocnici si dost nepadla do oka s Alexem. Ten si ji jednak spletl se sestrou a chtěl po ní, aby mu podala kartu, ale hlavně před ní o jednom šprčkovi, který čekal na transplantaci srdce a kterého ona sama odrodila, mluvil jako o “tuřínu”. Takovou necitlivost mu Lucy nemohla odpustit a Alexe z případu vykopla.

Později ale zjistila, že se Alex sice občas chová jako pako a plácá nesmysly, ale jako doktor stojí za to a o své pacienty má péči. Svůj postoj k němu proto převážila a oba se udobřili. Někdy tou dobou si Lucy asi i začala uvědomovat, že k Alexovi cítí něco víc. Snažila se mu to dát všelijak najevo – když chtěl jednou jít na zápas a neměl nikoho, kdo by za něj vzal šichtu, snažila se mu v tom pomoct a dokonce ho navezla i do toho, aby ji na zápas pozval (nakonec mu ale sdělila, že to udělala jen proto, aby zjistila, jestli se přesvědčit nechá).

Jenže Alex je poleno a dát jí najevo, jak to s jejich vztahem sám vidí, moc nebyl s to. Nějakou tu chvilku spolu sice strávili, ale v takové nejistotě Lucy nemohla dál žít, takže když se dostala nabídku práce v Nambozijské klinice, hned po ní skočila. Dá se předpokládat, že v Africe je dodnes.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby