Promo k 9. epizodě 7. řady

Za pět dní nás opět čeká nový díl Grey’s Anatomy a stejně jako 8. díl, i epizoda s podtitulem Slow Night, So Long vypadá velice zábavně. Tentokrát se na promo můžete podívat i v případě, že jste ještě nový díl neviděli. Nic zásadního vám neprozradí.

 Komentáře

 • Alžběta:

  Podle mě patří Mark k Lexie a to se u mě nezmění.

 • slidak:

  Navíc už vyhodili moje dvě nejoblíbenější postavy. Nejdřív Addison to jsem si říkala, že byla tak dobrá, že jí bude asi těžké jí nahradit. ALE pak přišla Erica a ta byla jedním slovem úžasná a když začala chidit s Calie tak jsem si říkala, že lepší lesbický pár jsem snad neviděla. A to nejhorší na tom je, že nahrazujou samými blbci. Když jsi vezmu Owena ten je tak děsnej, že vůbec nechápu proč s ním Cristina začla chodit. A pak ještě Arizona..o tý radši nemluvit.

 • … (ne, nebudu nic psát, nebudu, nemá to smysl) :)

 • phoebess:

  a já na to zareaguju, co si myslíš o Owenovi, nebo Arizoně je tvoje věc (já osobně Arizonu taky moc nemusím)… ale říkat, že VYHODILI postavy, co vím, tak Addison strašně trpí ve svým seriálu, který je celý o ní…

 • slidak:

  nene já to nemyslela, že je vyhodili jako vyhodili, ale jenom, že odešly a vím, že Kate Walsh má svůj seriál.

 • velitelka82:

  jsou tam dobří všichni…někomu se někdo líbí víc, někdo míň….Owen, nevim, dle mě hraje perfektně a je charismatický, Arizona???? tak dle mě, je upa úžasná a s Callie se doplňujou, věc názoru samo….ale jinak myslím, že celá parta odvádí skvělou práci……

 • Kira:

  slidak: tvůj názor ohledně Eriky sdílím naprosto, lepší lesbickou dvojici jsem neviděla, hrozně reálné, Arizonu nemusím, nejprve ano, v posledních dílech 6 a nyní začátkem 7 sezony se mi ta postava a charakter nelíbí vůbec. Herečku osobně nepovažuji za příliš dobrou. Owen jako postava je mi záhadou, v některém dílu jej obdivuji v jiném mi leze na nervy ale herec je to vynikající. :-)

 • meya:

  Owen Hunt je naprosto nejlepší! oněm jen v dobrým

 • Terezor:

  Souhlasim s tím, že Lexie patří k Markovi oni se prostě doplňujou a tim, že se teď možná zaplete každej s někym jinym to nevyřeší, protože by stejně na konec měli bejt spolu :D!

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby