Promo k epizodě 8×8

Podívejte se na promo video k osmému dílu s podtitulem Heart-Shaped Box, který nás čeká příští týden.

 



Komentáře

 • Croft:

  … stejně doufám, že se dá Lexie zas dohromady se Sloanem – nesnášim Averyho :-D

 • medička01:

  Croft: přesně tak! :)

 • Alex:

  Ja nepoznám nikoho z tých, ktorí to pozerajú, čo by nebol za to :D Proste Lexie a Mark sú naj :D

 • Barbara:

  Souhlasím Avery je k ničemu

 • Elyssea:

  Já mám Averyho celkem ráda, ale Lexie prostě k Markovi patří. Jen by mě zajímalo, jestli April dají k Averymu nebo k Alexovi…

 • Janča...:

  taky chci už aby byla Lexie s Markem.. hlavně aby to byl teď a né poslední 2 díly na konci sezóny :D… a April bych ráda viděla po boku Alexe, co se škádlívá to se rádo mívá :P což v tomhle jejich případě přesně sedí ;)

 • Ban:

  Mám ráda Marka a mám ráda Averyho. Měla jsem ráda Lexie. Z toho, co předvádí teď, je mi ale zle, takže bych ji nepřála ani jednomu, resp. nepřeju jí ani jednoho. Zasloužila by si samotu a psa. Jsem první, kdo to nepřeje Markovi a Lexie, přepisujte dějiny!

 • Janča...:

  Ban: a co ti na ní teď vadí?.. mě právě přijde, že tolik toho prostoru teď neměla… tak nevím co myslíš tím, co předvádí. Jestli myslíš,to co udělala na tom hřišti, asi každá holka by žárlila na jinou, kdyby jí viděla s ex, ke kterýmu ještě něco cítí :)

 • manro:

  Janča: máš pravdu to samí dělal zase Mark když se rozešli taky nebyl zrovna nadšenej když začala chodit s Alexem a pak s Averym.

 • Ban:

  Janča: Nepřijde mi to moc fér vůči Averymu. Fajn, žárlí. Ale TAK? Kdyby to mělo byt tak silné, snad by s Averym být nezvládla, ne? Jen se ptám, proč teda s Averym je, když je to stále tak silné, že může mlátit míčem milenku svého ex? A není to jen tento díl, sledujeme to už dýl, že :)
  manro: jo, ale Mark si snad nezakládal na tom, že má s někým šťastný partnerský vztah…

 • ECA:

  Klideček, je to serial :-D. Hraje proste svoji roli… Ale souhlasim Lexi a Mark to prostěk sobě de nejlíp…

 • Janča...:

  já jsem v kidu, nemyslela jsem to nějak špatně, jen mi prostě nepřišlo, že by se Lexie chovala nějak špatně …:)ale ej pravda, že když by Marka měla pořád tak ráda, že by s Averym nebyla.. asi je s ním s píš jen proto, aby s někým byla a přenesla se nad všchno co jí Mark udělal.. ale jak říká ECA, je to jen seriál a my můžeme sledovat co Shonda bude vytvářet s charakterem hereckých postav :)

 • Ellennnka:

  já si zase myslím, že se na to díváte špatně. Pokud vím, Mark jí dost citově ublížil… čekal dítě s jinou a chtěl se o to dítě starat. Tak se rozešli. Ona šla svojí vlastní cestou, on zase tou jeho. Zatímco Mark měl oči jen pro dítě, bylo jednodušší nevšímat si Lexi. A Lexi pocítila sympatie k Averymu. Já nevím totiž co tu řešíte, lidi spolu chodí proto, že se mají rádi nebo se začnou vídat, že je jim spolu fajn a až po čase tam přijdou nějaké city. Uvědomte si tu, že tu herci nehrají puberťáky, kdy je to okamžitě láska až za hrob nebo nenávist až za hrob. Lexi byla s Averym šťastná, dokázala žít dál, mít ho ráda. Ale nikdo nemohl tušit, že jakmile si Mark najde milencu (přinucen okolnostmi), jak bude Lexi reagovat. A očividně ji to štve taky, že tak reaguje. Já to naopak beru jako velmi pochopitelné. A vůbec ne blbé. A co se tu říkalo ohledně Alexe a April…. jestli ty dva dají dohromady, tak já půjdu mlátit hlavou o zeď. To by byl chudák Alex. Nic proti April, ale je na pěst už od začátku a hádám, že Alex o panny a administrativní pracovnice nestojí. Spíš bych tu řešila, jak dobře se Alex zachoval co se týče případu Zoly.

 • Ban:

  Janča…: Je to jen seriál a právě proto to můžeme takhle řešit :)
  Ellennnka: Ale zase April s Averym? To by snad taky nešlo… Ano, máš pravdu, že jí ublížil, ale když nejsem vyrovnaná s jedním vztahem, nejdu do druhého, ne? Nebo jako víš, co tím chci říct… A nebo se k tomu nějak postavit, Lexie to zatím evidentně ignoruje…
  A uvidíme, jak to se Zolou dopadne. Nejlepší byla scéna se soudcem :)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.



http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby