Promo k epizodě 9×5 – Beautiful Doom

Podívejte se na promo ukázku z následujícího dílu Beautiful Doom, který se bude vysílat za dva týdny, 8. listopadu. Ano, je to tak! Čeká nás další pauza. Tentokrát však vysílání nebude přerušeno kvůli politickým debatám, ale kvůli 46. předávání cen CMA.

České titulky si můžete zapnout v menu videa.
 

Komentáře

  • Nynynka:

    Luci, já jsem teda určo 18. díl 7. série s titulky viděla. Jinak bych prd rozuměla. :-) Ale myslím, že to bylo v době kdy ještě fungovaly stránky kinotip.

  • Linki:

    7×18 byl úžasný díl, Callie má nádherný hlas a písničku The story v jejím podání poslouchám do ted.. Hodně se mi nelíbí, že seriál začínají opouštět stále více důležitější postavy :( Mark a Lexie mi chybí..

  • Luc:

    To je pravda že odchází zrovna tyto postavy (mě teda hodně chybí i Teddy) ale je to jen o zvyku. Např. když o odešla Izzie, tak jsem si říkala, že už mě GA nebude bavit. Stačila jedna serie a pak užto bylo v pohodě. Minmochodem čekání na tento mi příjde jako věčnost :/ konečně už jen 2 dny :)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby